2009 ne kattı ki bana!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve vegateryan tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

2 Ocak 2010
    Konu Sahibi : vegateryan
  1. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    koca bi seneyi geride bıraktık..ve şöyle bi bakıyorumda 2009 bana hiç bişey katmamış hatta koca bi seneyi alıp gittiği gibi benden bir cok seyide calmış..

aslında vasatın altında bir yıl olarak kalmış hayatımda..2009un son ayı okuldaki yakın arkadas oldugum insanlardan cok güzel bi kazık yedim..ve konusmuyorum kimseyle..ama gercekten can ciğer gördüğüm insanlardı bunlar..bu kazık bana kimseye güvenmemeyi öğretti..ve bir sevgilim var küs barısık giden bir ilişki..beni gercekten cok seviyor..3 sene oldu az değil..ama cok kararsızım bu konuda..bazen cok sevdiğimi bazende aslında bu sevginin sevgiliye duyulan sevgiden daha farklı oldugunu düşünüyorum..2009 da üniversiteyi kazandı 26 yasında..baska bir sehirde..beraber bile kutlayamadık..baska bir sehirde oluşu kavgalarımızıda arttırdı..saçma sapan yerlere takılı kaldık..2009 da birbirimizin başını cok ağrıttık..

arkadaslar ve ask yönünden kötü bir seneydi..şimdi ise koca bir yılın can sıkıntısını yeni yılada tasıyorum..canım sıkılıyo ve hiç bişey yapmak ve düşünmek istemiyorum..umarım 2010 saglıklı mutlu huzurlu dersiz tasasız entrikasız sevgi ve saygıyla bol sans dolu gecer..herkes adına..

2. 2 Ocak 2010
  3. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    305
    Ödül Puanları:
    188
    2009 benim için kabus gibi geçti inşllah 2010 da dilediğim herşeye kavuşurum

4. 2 Ocak 2010
  5. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hayatta hersey bıze tecrubedır..
    yaşadıklarınız ıcın pısmanlık duymak yerıne bunlardan dersler cıkarmayız gecmıse takılmayın derım..daha nıce seneler var..

6. 2 Ocak 2010
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de çok şey yaşadım. %90 ı zorluk sıkıntı acı parasızlık gibi şeylerdi. ama yine de mutluyum :) ya o %10 da olmasaydı..

8. 2 Ocak 2010
  9. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim için de nerdese korkunç bir yıldı 2009.. işte onun için 2010 öyle olmasın diye elimden geleni yapıcam.. bence sen de öle yap zemuszemus

10. 3 Ocak 2010
  11. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben hayatimda cektigim en büyük sikintilari cektim ama yinede benim icin korkunc bir yildi diyemiyecegim. Cünki böyle deyince allaha nankörlük yapiyormusum geliyor. Ben kötü seyler yasadigim icin aslinda cok da mutluyum, cünki bana cok seyler ögretti yasadiklarim. Dostumu düsmanimi ögretti en basta. Beterin beteri oldugunu ve herzaman sükür etmem gerektigini ögretti.

hatta evimde yanan isigin, kalirüferimden gelen sicakligin, ocakta pisen yemegimim bile aslinda ne büyük nimetler oldugunu ögretti bana. Onun icin sükür ediyorum, yasadiklarimin bana kattigi tecrübeler cok önemli benim icin cünki sahip olupda önemsemedigim seylerden mutlu olmayi ögrendim.

Mutlu olmanin formülüde buymus: Sahip olduklarimizla mutlu olmak.

12. 3 Ocak 2010
  13. EU3

EU3 Guest

2009 cogu insan icin zorlu bir yildi. benim icinde oyle oldu.hayatta gormem dedigim seyleri gordum. yapmam dedigim seyleri yaptim. dayanilmaz acilar yasadim. ama halen ayaktayim.2010 umutla bakmaya calisiyorum. umarim 2010 herkes icin mukemmel bir yil olur.

14. 3 Ocak 2010
  15. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    2009 hiçbirşy katmadı bana dıyebılırım bır bakmısım bıttı cabukta gectı 2010 ugur getırsın hepımıze

16. 3 Ocak 2010
  17. BosnakGuzeli

BosnakGuzeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2009 benim için çok şaşırtıcı bir yıl oldu üzüntü dolu 2010da çok mutlu olacağıma inanıyorum...Zaten insan neye inanırsa onu yaşarmış opuyorumnanaktan

18. 3 Ocak 2010
  19. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    maddi manevi beni süründüren bi yıl oldu
    ama gördüm kimin ne kadar değerli olduğunu
    bekliyorum bi gün onlar da bizden merhamet bekleyecek ve af dileyecek
    taş gibi yüreğe sahip kadını görecekler