2009 össde gereken işlemler

Konusu 'YGS (Yüksek öğretime geçiş sınavı) / LYS' forumundadır ve emilia tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : emilia
  1. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Enson 3 sene önce girmiştim sınava ,bu sene galba randevu almak filan gerekliymiş nasıl oluyor arkadaşlar ? bide öss için ayriyetten resim gerekiyormu kitapçığı okudum ama yazmıyor formdada resim için yer yok.. bilgisi olan paylaşsın

2. 17 Şubat 2009
  3. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Evet bende okullu olmaya karar verdim.Edindiğim bilgilere göre ilk önce ön forum veriliyor,kişiye özel bilgiler edinildikten sonra randevu sistemi ile çağrılıyorsunuz..
    Daha sonra o tarihte gittiğinizde kaydınızı alıyorlar.Resmi gittiğiniz anda okul tarafından temin ediyorsunuz yani sizin resminizi onlar anında çekerek forma ekliyorlar..
    Artık herşey internet ortamında olduğu için resim götürmenize gerek yok..
    Bende 4 yıl önce girdim ÖSS'ye bu yıl kendimi denemek istiyorum,bakalım nasıl olucak ama çok istiyorum en azından Açıköğretim olur diyorum..
    Hayırlısı olur inşallaha.s.

4. 19 Şubat 2009
  5. gzlm

gzlm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    forumu doldurduktan sonra kayıtları alan herhangi bir okula gidersiniz kaydınızı bilgisayara geçirirler kayıt geçirildikten sonra görevli resminizi bilgisayardan çekiyo sonra yazıcıdan çıktı alınıyo ve kopyası sizde duruyo bukadar rendevuya gerek yok tabi kayıt yaptırmadan önce bankaya para yatırmış olmanız gerekiyo.. ( en son yani geçen sene girdiğimde böleydi) yerimseniben