2009 Renk Trendleri

Konusu 'Boya ve Duvar Kağıtları' forumundadır ve radika tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

  16 Mart 2009
  Konu Sahibi : radika
 1. radika

  radika Popüler Üye Üye

  Katılım:
  22 Nisan 2008
  Mesajlar:
  1.046
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  106
  [​IMG] [​IMG]
  Tavsiye edilen renkler: Buğday � Ihlamur � Bal Buğu � Vanilya
  Evimize davet ettiğimiz misafirlerimize ��Lütfen kendini evinde hisset�� deriz ve bunu canı gönülden arzu ederiz. Siz de evinizde dostlarınız ile vakit geçirmekten hoşlanan ve özellikle salon, oturma odası gibi evin toplanma mekanlarında sıkça konuk ağırlayanlardansanız duvarlarınızda tercih edeceğiniz renkler sıcak ve doğal olmalıdır. Rahat ve samimi bir ambiyans yaratmak için balbuğunun sıcaklığını, vanilyanın yumuşaklığını tercih edebilirsiniz.
  [​IMG] [​IMG]
  Tavsiye edilen renkler: Lületaşı � Kumru � Bademi � Kırık Beyaz
  Benim için en güzeli sade ve doğal olandır diyorsanız, yaşadığınız mekanlarda kusursuz bir uyum ve gözü yormayan geçişler istiyorsanız toprak ve tonları sizin için biçilmiş kaftankoyu ve doygun renklerdeki halı, perde veya koltuk kaplamalarıyla birlikte duvarlarınızda toprak tonlarını kullandığınızda, hem gözünüze hem ruhunuza hitap eden kusursuz ve şık bir uyuma imza atacaksınız.
  [​IMG] [​IMG]
  Tavsiye edilen renkler: Açık Leylak - Lila
  Kimimiz gücü ve güzelliği bir arada isteriz, geniş mekanlara özenle yerleştirilmiş büyük mobilyalar, kişiliğimizin parçası şık aksesuarlar. Daha ilk bakışta sizi anlatan bu mekanlarda, akseuarların kalitesini ve şıklığını, mobilyalarınızın baskın görüntüsünü ortaya çıkaracak doğru bir tamamlayıcıya ihtiyacınız vardır. Bunu gerçekleştirmek için duvarlarınızdan daha iyi bir seçenek düşünülebilir mi? Tüm ayrıntısına özen gösterdiğiniz ev veya ofisinizin duvarlarınzda tercih edeceğiniz açık leylak ve lila tonları mutlak bir bütünlük sağlayacak, dekorasyonu görsel bir şölene çevirecektir.
  [​IMG] [​IMG]
  Tavsiye edilen renkler: Bej-i Pembe - Gülpembe
  Hepimiz hissetmişizdir..Nerede olursak olalım, bir an önce evimize gitmeyi, ayaklarımızı uzatıp bir oh demeyi ve huzur bulmayı sık sık düşlemişizdir.Evet evlerimiz bizim doğal meditasyon alanlarımızdır.Şehrin yoğun temposundan uzaklaştığımız, dinginliği ve sukuneti yaşadığımız özel alanlarımızdır.

  Evinizin her odasında ama özellikle mümkün olduğunca sessiz odalarının duvarlarında tercih edeceğiniz bej-i pembe ve gülpembe size gerçek bir yenilenme sağlayacak huzurlu tonlarıyla sizi sarmalayacaklardır.
  [​IMG] [​IMG]
  Tavsiye edilen renkler: Çağla � Limoni Yeşil � Yeşil Bej
  Hep yapacak bir şeyleriniz vardır, hep katılacağınız bir davet, hep aklınızda yeni fikirler yeni projeler...Kabına sığmayanlardansınız, sizi anlatmak için bir renk tercih edin dense aklınıza ilk gelecek renktir yeşil....Doğanın muhteşem enerjisidir yeşil, sürekli değişimin devinimin rengidir...Bırakın yaratıcılığınız ve enerjiniz yeşilin tüm tonlarında hayat bulsun.Gözalıcı renklerle boyanmış bir oda fazla söze gerek kalmaksınızın sizi anlatacak, görenlerin hafızasında herzaman canlı kalacaktır.Cesaretin, gençliğin ve yaşam enerjisinin sizinle olması istiyorsanız çağla, limoni yeşil, yeşil bej kısacası içinde yeşil olan tüm tonlar sizin için hazırlanmıştır.