2009 şubat anneleri

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve beg tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : beg
  1. beg

beg ARIM BALIM PETEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bebeğim 10 şubat 2009 doğumlu böbreğinde 2 mm . lik taş çıktı.Çok üzülüyorum benim gibi bir sorun yaşayan yada yaşamış arkadaşlarım varsa nasıl bir süreç izlendi.Çok üzgünüm arkadaşlar böyle bir durum yaşayan yada fikri olanlar yazsın lütfeennn..morala ihtiyacım varr.:çok üzgünüm:

2. 3 Ağustos 2009
  3. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım burda smyslov die bir arkadaş var onun da bebeğind çıktı rabbim tez zamanda şifasını versin

4. 3 Ağustos 2009
  5. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin alt başlıklara baksana arkadaşın birinin de bebeğinde aynı sorun var bir görüşün istersen

6. 3 Ağustos 2009
  7. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    geçmiş olsun canım off off minicik böbreklerinde ne taşı ya inşallah bir anönce iyileşir

8. 3 Ağustos 2009
  9. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun allah acil şi,falar versin.bu aralar bunu çok sık duyar oldum.hatta dün dr gittiğimde 5 aylık bebeğin kum döktüğünü duydum yavrum acıdan resmen kıvranıyordu.bu tarz rahatsızlıkların bebeklerde olmayacağını düşünüyordum ama oluyormuş.bebeğinin şikayetleri varmıydı yoksa dr mu anladı.insan şüpheleniyor acaba biizm bebklerdede varmı diye...

10. 4 Ağustos 2009
  11. beg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkdşlar.o arkadaşımla görüştük ben antalyada yaşıyordum tesadüfün bukadarı olur oda antalyada yaşıyormuş en kısa sürede görüşeceğiz inşallah onunla.

allah hiçbirimizin bebeklerine hastalık vermesin inşallah. biz neredeyse 1 aydan beri akdeniz tıpa gidip geliyoruz,
    Benim bebeğim çok terliyordu Antalya çok sıcak o yüzdendir diye düşündüm önce.Daha sonra bir gün bezini bir açtım çişiyle birlikte yavru ağzı renginde boya gibi pütürcüklü bişeyler gördüm.Hemen burada AkdeniztıpFakültesine götürdüm son zamanlarda iştahsızlık ve kilo almama problemimiz vardı.Tahlillerden sonra DR kum döktüğünü söyledi ve ultrosana girdi ultrosonda 2 mm lik taş çıktı yavrumun böbreğinin zaten tamamı 48 mm imiş.
    Arkadaşlar bu yüzden bebeklerinizin altını açarken bezlerindeki değişiklikleri ve çiş rengini izleyin Gerçekten en ufak dikkat ve küçük bir ayrıntı çok önemli olabiliyor..:çok üzgünüm:

12. 4 Ağustos 2009
  13. simzu

simzu 3 kişiyiz artık :) (Arzu) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun allah yardımcınız olsun tez vakitte kurtulursunuz bebişinde sağlığına kavuşur inşallah

14. 4 Ağustos 2009
  15. akvaryumm

akvaryumm o benim dünyam Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    çok geçmiş olsun canım allah kolaylıklar versin.symslow arkadaşımızında bebeğinde aynı sorun var canım.ve yanlış değilsem o da antalyadaydı.

16. 4 Ağustos 2009
  17. açelyaakaslan

açelyaakaslan oğluşuna aşık Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bellı olmuyor benım oglumun hıç bır huysuzlugu aglaması falan yoktu kılosu boyu herseyı normal sadece ıdrarına kıremıt rengı gıbı lekeler gelıyodu ıdrar tahlılı yaptırdık kum cıktı yavrumda....:çok üzgünüm:korkum ınsallah tasa dönuşmez....

18. 4 Ağustos 2009
  19. beg

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence yinede kum çıktıysa dr ndan böbrek ultrosonu istesen iyi olur hemde için rahay etmiş olur arkadaşım