2009 üniversite sınavına hazırlanmayı düşünenler var mı aranızda?

Konusu 'YGS (Yüksek öğretime geçiş sınavı) / LYS' forumundadır ve __selen__ tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

3 Eylül 2008
    Konu Sahibi : __selen__
  1. __selen__

__selen__ Guest

arkadaşlar bu sene yani 2009üniversite sınavına hazırlanmayı düşünenler varmı aranızda?? ben düşünüyorummşakkıdı

2. 4 Eylül 2008
  3. turkuazz_81

turkuazz_81 melis ela nur Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım valla bende allah nasip ederse girmeyi düşünüyorum hiç olmadı açıköğretim istiyorum (bu saatten sonra ders çalışmak zor geliyor ) 20 aylık kızım var annen ünv. mezunu bile değil demesinler diye sırf :))

4. 4 Eylül 2008
  5. __selen__

__selen__ Guest

inşaallah olur canımm Şeniz
    bende senin gibi en azından açık öğretim olsun istiyoruma.s
    ben evli değilim. burada bizim gibi olan arkadaşlarla buluşmayı, paylaşımda bulunmayı çok istiyorum:asigim:

6. 10 Eylül 2008
  7. esrAhsm

esrAhsm Boy:1,66 *Başlangıç:74,2 *Güncel:63.1*Hedef:58 Üye

Beğenildi:
    5.238
    Ödül Puanları:
    148
    ben gircem inş bu sene :) zaten lise son sınıfa geçtim,umarım iyi hazırlanabilirim ama çok tırsıyorum :KK43:

8. 24 Aralık 2008
  9. azra_ceylinn

azra_ceylinn Guest

mrb arkadşlar ben de inşşlh bu sene öss ye gircem.2007 yılında öss ye girmiştim ve ankarada bi mühendislik fakültesine yerleştim.bu sene girmemin sebebi de tıp veya diş hekimliği istiorum..ama olmassa da sağlık olsun. hem ünideki derslere çalışıp hemde öss ye çalışmak biraz kasıcak ama napalım :)

10. 25 Aralık 2008
  11. tozbiber

tozbiber Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bende ÖSS annesiyim:) Sınava girecek olanlara kocaman kocaman kocaman başarılar diliyorum. Ama kızıma da söylediğim gibi, dünyanın sonu değil. Öncelikle varlığınız, sonrasında sağlığınız bence herşeyden daha önemli. En prestijli üniversiteyi dereceyle bitirip işe girmek için torpil sırası bekleyen insanlar tanıdım. Maalesef bu ülkede eğitim hayatı, iş hayatı belli kıstaslarla yürüyor. Elinizden geleni yapın, sonuç istediğiniz gibi olmazsa ötesini o zaman düşünün derim. Hepinize başarılar, unutmayın hayat sizinle güzel a.s

12. 26 Aralık 2008
  13. b_u_y_c_u

b_u_y_c_u Guest

bende lise sondayım nasipse bende giricem sınava =)

14. 27 Aralık 2008
  15. N&A

N&A Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende gırmeyı dusunuyorum bu sene kardesım lıse son o hazırlanıo sınava ben unıverste 3teyım ona destek onu bıraz daha hırslandırmak amacıyla ve belkıde guzel bı pan alırsam baska bı bolume degecebılırım bkalım gırcez ınsallah

16. 2 Ocak 2009
  17. petekpereter

petekpereter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende gırmek ıstıyorum ama acık lıse okuyorum eger bu sene bırırısem gırcem ve 200 puan alabılırsem polıslık sınavlarına gırmeyı dusunuyom...

18. 12 Ocak 2009
  19. creative

creative bebeğinin annesi :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 4 yıllık üni mezunuyum ömrümü okumakla geçirmişim gibi geliyor...sonuçta çalışmıyorum çalışamıyorum...üni biteli 2 yıl oldu.bu sene öss girip açıköğretim okuyayım diyorum,benim gibi girecek adaylar hangi kaynagı tavsiye ederler?sadece tek kitap istiyorum(bu arada sayısalcıyım ama eşit agırlıktan yapmak istiyorum)