2009'un En Şanslı ve En Şanssız Burçları

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

  8 Eylül 2009
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  KOVALAR ÖNE ÇIKACAK

  Jüpiter, Kova burcuna geçeceği için Kova’lar yırttı. Kendilerini geliştirecekler. Akılları vemantıklarıyla öne çıkacaklar. Bu yıl boyunca önlerine güzel fırsatlar çıkacak.

  BALIKLAR SEFİL OLDULAR

  2009’da en zorlanan burçlar Balıklar, Başaklar, Yaylar ve İkizler olacak. Stres içindeler.Hele Balıklar; 2007 Eylül ayından beri sefil oldular. Başları fena halde dertteydi. Hep şamar yediler. 2009’da da çok parlak görünmüyor durumları. Gelecek Kasım’dan sonra bir nebze toparlayacaklar.

  BAŞAKLAR PARLAK DEĞİL

  Daha iyi şeyler söylemek isterdim ama 2009’damükemmeliyetçi Başaklar da pek parlak durumda değiller. Satürn iki senedir Başak burcundaydı. Salladıonları. 2009’un 29 Ekim’in Terazi’ye geçecek, biraz toparlayacaklar.

  TERAZİLERİN YÖNÜ YOK

  İki yıldır yönsüzler. Ama 2009’un Ekim ve Kasımaylarından sonra bir düzene girecekler. Tamamen farklı bir tempo başlayacak. Hayatlarına, ilişkilerine, evliliklerine, ortaklıklarına bakışları değişecek. Her şeyi ciddi şekilde gözden geçirecekler. Aşkta şanslılar, onu söyleyeyim.

  KOÇLAR HIRSLANACAKLAR

  Kariyerlerinde önemli gelişmeler olacak. Bir ölçüde üstlerinden baskı görebilecekler ama çok hırslı ve motive olacaklar. Grup çalışmalarında başarılı olabilirler. Ama 2010’da Uranüs Koç burcuna geçiyor. Ha, o zaman ayrı bir rota başlıyor; hayatlarında köklü bir değişiklikolacak, yeni rota çizecekler, benden söylemesi.

  BOĞALAR SAĞLAM İLERLİYOR

  Boğalara gelince, kariyer açısından iyi şeyler olacak. Ama ekstrem değişiklikler değil.Kariyerlerinde bir tanınma olabilir. Yavaş yavaş toplum önüne çıkabilirler, yavaş amasağlam adımlarla ilerliyorlar.

  İKİZLER 2 YILDIR PERİŞANDI

  İyi haber, bir süre daha zorlanacaklar ama 2009’un sonundan itibaren rahat edecekler. 2010’de tamamdır İkizler. Son 7 yıldır parlak değillerdi; son iki yıldır perişan oldular. Amatoparlıyorlar. Ekimden sonra streslerini atacaklar.

  YENGEÇLER TRAVMAYA AÇIK

  Yengeçlere gelince, onlar da irite olmuş durumdalar. Özellikle Plüton Oğlak’a girince.Eskiden az gelirlerdi, şu anda bütün danışanlarım neredeyse Oğlak ve Yengeç. İkili ilişkilerinde bir süredir sürekli yumruk yiyorlardı. Olgunlaşmaları ve sertleşmelerigerekiyor. Travmatik durumlara açıklar. Ortaklaşa konulara dikkat etmeliler.

  ASLANLAR İYİ DURUMDA

  Evlilik, aşk açısından iyi durumdalar. 2005 - 2007 arasında çok yoruldular. Bu yıl toparlanmaya başlayacaklar. Özellikle de Ekim ayından sonra. 2010’dan sonra iyigidecekler.

  YAYLAR ROTA ÇİZMELİ

  2007 sonbaharından beri iş yükü ve başarılarında zorlanma vardı. Artık yeni bir çizmekzorundalar. Bunu Ekimden sonra yapacaklar. 2010’dan sonra özgürleşecekler

  OĞLAKLARI MÜCADELE BEKLİYOR

  Plüton oğlağa girdiği için oğlaklar büyük kişisel dönüşüm sürecine girdiler. Bu hem iyi, hem kötü. Çünkü içlerindeki gücü ve iradeyi ortaya çıkarmak için mücadele etmelerigerekecek. Yorulacaklar. 2009’dan itibaren kariyerlerindeki sorumluluk artacak. Bir dostuyarısı: Ortaklık, yatırım, finans, borç- alacak konularında önümüzdeki yıl dikkat etsinler.

  AKREP, GİZLİ İLİŞKİLERE DİKKAT ET

  Akrepler 2009’da şanslı değiller. Ama şanssız da değiller. Her şey biraz onların olaylarınasıl toparlayacağına bağlı. 2009 Ekim ve Kasım aylarından sonra evliliklerinde,ilişkilerinde bir takım foyalar meydana çıkabilir. Gizli ilişkileri rahatsız edici olabilir.Kariyerleri dağılabilir. Dikkatli olmalılar. Kafaları karışacak gibi gözüküyor.

  Ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız

  Tamam, tüketime dayalı kapitalizm belki sona ermeyecek ama elle tutulur bir şeyler üretmeden bu önümüzdeki yıllarda büyüyemeyeceğiz. Eskisi gibi "Borç alayım" yok. Amerika da borç alarak hareket eden bir ülkeydi, gördük ne olduğunu... Bundan sonra ayağımızı kesinlikle yorganımıza göre uzatacağız. Daha bilinçli ve ekonomik olmayı, üretmeyi öğreneceğiz. Kredi kartlarına ve taksitli satışlara dikkat edeceğiz. Sanki başka ödüyormuş gibi sorumsuz davranmayacağız. Her şeyin, amaca yönelik olmasına özengöstereceğiz. "Bu, bana ne fayda sağlıyor?"; bu sorunun yanıtını bulacağız. Sadeceharcamış olmak için harcamak ve anlık tatmin, tarihe karışacak. Bu arada, iş ve kariyeralanları da etkilenecek. Herkes kendi kariyerini, kişisel gelişimi de planlamak zorunda.Artık ekmek, aslanın ağzında. Ve işte Hakan Kırkoğlu’na göre, 2009’da burçların durumu...

  ’Temmuza kadar doluyum’

  Kriz sizi de vurdu mu? Ya da danışanlarınız da artış oldu mu?

  - Oldu ama... Daha fazla danışanım var diye daha fazla görüşme yapmıyorum. Haftada 3görüşme yapıyorum. Danışmanlık almak isteyenler sıraya giriyor. Yeni randevuları2009’un Temmuz’una verebiliyorum.

  Şaka yapıyorsunuz!

  - Hayır. Kendimi çok sıksam haftada 6 - 7 tane de alırım. Ama o zaman kendiprensiplerimi ve çalışma stilimi zorlamış olacağım. Her görüşmeden önce en az bir buçuk saat gelecek kişinin haritasını çalışıyorum, üç saat filan da durmaksızın konuşuyorum. Amerika’da ve İngiltere’de astrologlar taş çatlasa bir saat görüşüyorlar, daha önceden de hazırlık yapmıyorlar. Bence anormal olan benim. Fazla mükemmeliyetçiyim. OnlarSkype’dan ya da msn’den de danışmanlık hizmeti veriyor. Benim için bu mümkün değil,karşımdakinin gözünün içine bakıp anlatmalıyım.

  Hürriyet / Ayşe ARMAN
   
 2. 20 Şubat 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 3. VivaLaJuicy

  VivaLaJuicy :) Üye

  Katılım:
  20 Şubat 2010
  Mesajlar:
  32.346
  Beğenildi:
  2.258
  Ödül Puanları:
  238
  BALIKLAR SEFİL OLDULAR

  2009’da en zorlanan burçlar Balıklar, Başaklar, Yaylar ve İkizler olacak. Stres içindeler.Hele Balıklar; 2007 Eylül ayından beri sefil oldular. Başları fena halde dertteydi. Hep şamar yediler. 2009’da da çok parlak görünmüyor durumları. Gelecek Kasım’dan sonra bir nebze toparlayacaklar.

  İnanamıyorum yaaaa...:1shok:
  2009da hiç okumamıştım yıllık yorumumu. Hepsi doğru valla. senağlamasenağlamasenağlama Ser de oldum sefil de. senağlamasenağlamasenağlama