2010 Akrep Burcu

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  2 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Akrep gizemli, gururlu, hırslı, dayanıklı, etkileyici, kıskanç ve kinci insanların burcudur.
  Akrep burcunun olumlu özellikleri: Motivasyonu ve sezgi gücü yüksek, amacına bağlı, becerikli, dayanıklı, idareci, mükemmellik ve cesaret Akrep burcunun olumsuz özellikleri: Kinci, bencil, küçümseyen, kuşkucu, kıskanç, iğneleyici, alaycı, gizliliği seven, şüpheci, hoş görüsüz, ezici 2010 yılında Uğurlu sayınız: 7, 13, 25 Uğurlu taşınız: Topaz, sarı kuvars, kırmızı jasper, yakut Uğurlu kokunuz: Manolya, misk, sümbül Uğurlu renginiz: Siyah, bordo, kirli beyaz, gümüş rengi Giymemeniz gereken renkler: Pembe, koyu kahverengi, nefti yeşil
  2010 YILINDA İŞTE ZORLANACAK, AŞKTA MUTLU OLACAK, SÜRPRİZ GELİŞMELER YAŞAYACAKSINIZ

  ŞANSLI OLDUĞUNUZ ALANLAR: 2010 yılında Jüpiter aşk ve yatırım konusunda şansınızı açıyor ve size her alanda yeni fırsatlar sunuyor. Aldığınız kozmik etki ile yaşamın farklı zevklerini tadabilir, aradığınız aşkı bulabilir ve mutluluk duyacağınız ilişkiler yaşayabilirsiniz. Organizasyon gerektiren işlerde ve yaratıcılık isteyen çalışmalarda başarılı olabilir ve idealleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Şansınızı deneyebilir, hiç ummadığınız yerlerden para alabilir ve kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. Evliyseniz bebek sahibi olabilir ve çocuklarınızla ilgili mutluluk verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumluluk isteyen büyük projelere imza atabilir, yeni çıkış yolları bulabilir ve keyif alacağınız uğraşılara yönelebilirsiniz. Uranüs’ün konumu size kendinizi yenileyebileceğiniz olanaklar, aşk, iş, yatırım ve sosyal alanda yeni fırsatlar sunuyor. Bu yıl aldığınız kozmik enerji ile toplumsal ilişkilerde başarılı olabilir, adınızı duyurabilir ve yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. Yılın son aylarında burcunuzda hareket eden Venüs’ün etkisi ile kişisel alanda daha önce kaçırdığınız bir fırsatı yeniden yakalayabilirsiniz.

  ZORLANACAĞINIZ ALANLAR: Terazi burcunda hareket eden Satürn bilinçaltı düşüncelerinizi etkiliyor ve engelleyici koşullara dikkat çekiyor. Satürn’ün etkisiyle karamsar düşünceler eşliğinde endişelere kapılabilir ve engellenme korkusu ile yeterince cesur hareket edemeyebilirsiniz. Fiziksel olarak yorgun, duygusal olarak çöküntü içinde olabilirsiniz. Sinirsel gerilim sonucu sağlık sorunları ile karşılaşabilir ve ruhsal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bilinçaltı düşüncelerinizin sizi engellemesine izin vermemeli ve moralinizi yüksek tutmalısınız. Uranüs’ün etkisi altında farklı arayışlar içine girebilir, aşk konusunda sorunlar ile karşılaşabilir ve risk içeren yatırımlar yapabilirsiniz. Bu etki altında özgür ve bağımsız düşünceleriniz, isyankâr ve asi tutumunuz ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Yasal olmayan işlerden ve toplumsal değerlere uymayan ilişkilerden uzak durmalısınız. Jüpiter’in etkisi ile aşırı zevk ve eğlence düşkünlüğü bazı sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir. Özellikle 3. on günlük dönemde doğanlar Uranüs ve Jüpiter etkisinde aşırı uç noktalarda dolaşabilirler. Yılın ilk yarısında Mars’ın etkisiyle işte zorlanabilir, rekabetten kaynaklanan sorunlar yaşayabilir ve daha çok çalışma zorunluluğu duyabilirsiniz.
   
 2. 2 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 3. edam

  edam gen Üye

  Katılım:
  30 Mart 2010
  Mesajlar:
  417
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  bir akrep burcu olarak tüm özellikleri taşıyorum :)
   
 4. 24 Ekim 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 5. Mune

  Mune Administrator Yönetici

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  27.550
  Beğenildi:
  58.508
  Ödül Puanları:
  663
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.