2010`da Anne Olmak İstiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Saira tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

16 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Saira
  1. Saira

Saira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaslar, :KK46:
    bende insallah bu sene hamile kalmak istiyorum, birkacaydir korunmuyoruz ama henüz birsey yok, burda okudugum bazi tavsiyeleri filan uyguluyoruz bakalim benim bebegim nezaman gelicek. cok korkuyorum hamile kalamayacagim diye, dügünümden 3 gün önce 3 gece arka arkaya bos besik salladigimi gördüm, rüyalarin ne anlama geldigini aciklayan bir kadina sordum, bana hemen cocugun olmayacak sorunlar yasayacaksin dedi, o günden beri gitmiyor o rüyalar aklimdan, insallah sadece rüya olarak kalirlar, ben malesef bide cok kafama takiyorum bu rüyalari, aklimdan cikmiyor... insallah rüyam tersine cikarda besigi bos degil bebegim icindeyken sallarim...

2. 16 Ocak 2010
  3. eylul_16

eylul_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canim benim ya üzülme sakın rabbim büyük muhakkak zawanı var ve o zamanı beklıyor inşallah enkısa zawanda olur,benimde yok 4 aydır bizde cok ıstıyoruz awa kıswet heralde bıde ben düşük yaşadim inşallah hersey gönlünçe olsun............

4. 16 Ocak 2010
  5. Saira

Saira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    burda kadindoktoruna gittim ama henüz cok erken diyor, görünürde hersey normal diyor, 6ay korunmayin diyor, olmazsa gel ozaman testlerinizi yapalim falan diyor, bide yasin genc falan diyor ve birsey yapmiyor... ben korunurkende cok haplarimi unuturdum, 5-6 gün unuttugum olurdu ama bisi olmadi... bakalim bekliyoruz. insallah seninde benimde bu sene hamile kalacagimiz sene olur canim...

6. 16 Ocak 2010
  7. zeyneparzu

zeyneparzu cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sm kızlar bende 2010 da meleğimi kucağıma almak istiyorum tabi kısmet inş. hayırlısıyla tüm isteyenler meleklerine kavuşur:KK46:

8. 16 Ocak 2010
  9. Saira

Saira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insallah canim, allah insallah bizede annelik duygusunu tadirir...

10. 17 Ocak 2010
  11. sunways

sunways Allah var gam yok...! Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ınsallah hepınıze bu duyguyu yasatır allahım:Saruboceq:

12. 18 Ocak 2010
  13. Saira

Saira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insallah canim :KK43:

14. 19 Ocak 2010
  15. mse121822

mse121822 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saira rüyanı kafana takma bence..dua et olur inşallah...
    benim bir kızım var ikinci bebeğimi istiyorum bakalım bu ay korunmayı bıraktım inşallah 2010 yılı ya hamile kalabildiğimiz hemde bbeğimizi kucağımıza aldığımız bir yıl olur...
    benim ilk gebeliğim korunmayı bıraktıktan 5 ay sonra olduu..yani hamile kalmayı kafana takma ...stres hamile kalmayı engelliyoo.neler görüyoruz neler duyuyoruz..sağlıklı bebek için dua etsen canı verende alanda Allah ne zaman isterse o zaman olur..

16. 19 Ocak 2010
  17. Saira

Saira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok haklisin arkadasim, cok kafama taktigimda dogru, bunu kadin toktoruda dedi. esinle beraber olurken hamile kalicam niyeti ile beraber olma, onu sevdigin icin esin oldugu icin beraber ol dedi. dedi ama gelde bunu bana anlat, elimde olmuyor inan. insallah rüyam tersine cikar diye birgün annelik duygusunu tasirim diye dua ediyorum. sadece kendim icin degil anne olmak isteyipte olamayan tüm kadinlar icin dua ediyorum. bir kadin icin yasanabilecek en kötü olay bence anne olamamak...

18. 3 Nisan 2010
  19. Saira

Saira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyyy tam 5 gün önce adet görmüs olmaliydim, ama daha bisi yuk :) test aldim ama bir iki gün daha gecse daha iyi olur galiba, öyle dedi görümcem... ne olur hamile olayim ya nolur :eek: