2010 da Tup Bebek Tedavisi İle Anne Olmak İsteyenler Buraya Duygularımızı Paylasalım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ozlem483 tarafından 1 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ozlem483
  1. ozlem483

ozlem483 Bir MELEK Diliyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba kızlar ben yenı yılda anne olmak coooooook istiyorum ve sizinle duygularımı paylaşmak istiyorum:emir :CüvCüv: :KK46:

2. 1 Kasım 2009
  3. ozlem483

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    2006 Agustosda evlendım...5 ay sonra tuplerımden bırını aldırdım tedavıyle cocugunuz olur dedıler bır kere asılama yaptırdık olmadı sonra ıkıncıyı denedık ummadıgım anda hamılesınız dedı erol bey ınanamadım gebelıgımın basından berı sıkıntılı bı kac gun sonra dr tekrar gıttık ıkızınız olacak dedı bız sok olduk 14 haftamda agrılarım basladı hastaneya yattım ve kızımı o gece aldılar oglum ıcın bı sans vardı ve ben kımıldamadan 15 gun daha yattım ama crp cok yukseldı ve onu aldılar... cok zor zamanlar gecırdım ama umıdım ılk gunkı gıbı bılıyorum cenabı allah dualarımızı kabul edecek bızı en ıyı bırbırımız anlarız dıye dusundum allah hepımızın dualarını kabul etsın kucaklarımı doldursun

4. 1 Kasım 2009
  5. uykucuprenses

uykucuprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    özlem merhaba......ALLAH bu yolda uğraşan herkese kolaylık versin......inşallah senide,benide ve isteyen tüm herkesi 2010 yılında ALLAH yavrularına kavuşturur........ benimde 4.cü denemem olacak kısmetse......

6. 1 Kasım 2009
  7. ozlem483

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım ınsallah 4. tup bebek denemesı mı ası mı

8. 1 Kasım 2009
  9. aymilewya

aymilewya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    özlem merhaba canım

inşallah özlediğimiz hasret çektiğimiz o annelik duygusunu tatmak 2010 da hepimize nasip olur...ben de ilk tüp denememe başlayacağım bir ay içinde ,maalesef benim doğal yollarla hamile kalmam imkansız çektirdiğim rahim filmi sonunda tüplerimin ikisininde kapalı olduğu anlaşıldı :KK43:(( yani anlayacağın aşılama bile yaptıramıyorum...neyse canım Allah'tan tıp ilerledi artık tüp bebek yöntemide olmasaydı ne yapardım kim bilir..

10. 1 Kasım 2009
  11. aymilewya

aymilewya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada duygularımdan bahsedeyim biraz
    içimde bir his var sanki ilk seferde başaracakmışım gibi hissediyorum evvel Aallah'ın izniyle...tüplerimin kapalı olduğunu öğrendiğim ilk dakikalarda dünya başıma yıkıldı sanmıştım ne kadar üzülmüş ne kadar isyan etmiştim ama ne büyük bi hata etmişim sonuçta doğal yollarla olmasada yinede anne olabilme şansım vardı Allah insana dermansız dert vermesin diyorum şimdi ve çok pişmanım o isyanlarımdan inşallah beterinden saklar rabbim inşallah bu derdimi unutturacak daha büyük bi dert vermez ve inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olmayı nasip eder bana, sana ve isteyen herkese
    AMıN....

12. 1 Kasım 2009
  13. aymilewya

aymilewya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada duygularımdan bahsedeyim biraz
    içimde bir his var sanki ilk seferde başaracakmışım gibi hissediyorum evvel Aallah'ın izniyle:lepi:...tüplerimin kapalı olduğunu öğrendiğim ilk dakikalarda dünya başıma yıkıldı sanmıştım ne kadar üzülmüş ne kadar isyan etmiştim ama ne büyük bi hata etmişim sonuçta doğal yollarla olmasada yinede anne olabilme şansım vardı Allah insana dermansız dert vermesin diyorum şimdi ve çok pişmanım o isyanlarımdan inşallah beterinden saklar rabbim inşallah bu derdimi unutturacak daha büyük bi dert vermez ve inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi olmayı nasip eder bana, sana ve isteyen herkese
    AMİN....

14. 1 Kasım 2009
  15. ozlem483

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    amın ınsallah ılk seferde tutar ınanmak cok onemlı sen bunu basarmıssın

16. 2 Kasım 2009
  17. seko4517

seko4517 can oglum, bal oglum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA
    BENDE VARIM
    2009 YILI UMUTLARIM SÖNDÜ
    KISMET 2010 A
    3 TÜP BEBEĞİ DENİYCEZ 2. CİSİ TUTTU AMA KAYBETTİM IYICE YIKILDIM
    NASİP RABBİM İSTEYEN TÜM ARKADAŞLARA EN GEÇ 2010 YILINDA SAĞLIKLI EVLATLARA KAVUŞTURSUN.
    KENDİNİZE İYİ BAKIN
    2010 ANNELERİ :) :):):KK46:

18. 2 Kasım 2009
  19. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kizlar bende sizin aranizdayim 2010 da bende anne olmayi istiyorum benim 2ci tüp bebek deneyisim ilki tutmadi malesef ama insallah bu tutar.ben ilk tedavimi almanyada gördüm ama baktim burdaki doktorlar tüp bebek konusunda pek iyi degiller o yüzden 2cisini insallah subat adetimle ankarada maya tüp bebek merkezinde yaptircam... kizlar duvalrimiz hepimiz icin olsunnnnn