2010 ekim ayı aşılama yaptıranlar

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve bades tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bades
  1. bades

bades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba kızlar; 2010 ekim ve kasım ayında aşılama yaptıracak olan arkadaşlarımız burada toplanalım ve birbirimize destek olarak tecrübelerimizden yararlanalım. aşılama yolu ile hamiş olan arkadaşlar da bize moral vermek için katılır ve tecrübelerini paylaşarak bu yolda düzgün ilerlememizi sağlarlarsa çok mutlu olurum. lütfen aşılama tarihlerinizi özel den msjlarsanız listemizi oluşturabiliriz. bu topiğin umarım hamişleri bereketli oluropuyorumnanaktan. lütfen bilgi cimriliği yapmayalım. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun. sağlıkla sıhhatle mutlulukla bebişlerimizi kucağımıza almayı ve hayırlarla büyütmemizi sağlar:Saruboceq:
    hepimize topiğimiz hayırlı olsuuuun:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme: 13 Ekim 2010
  2. 29 Eylül 2010
  3. nergis60

nergis60 Olacak Olacak....:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    topiğin hayırlı olsun canım... siz şimdi bilgileri paylaşın bende önümüzdeki aylarda faydalanabilirim:ecrin_bebek:

4. 30 Eylül 2010
  5. bades

bades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    çok teşekkürler nergiscimopuyorumnanaktan ama kimsecikler teşrif etmedi henüzbilmiyorumkismile

6. 1 Ekim 2010
  7. bades

bades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    aşılama yaptıracak tek ben mi varım bu ekim de kıslarbilmiyorumkismile

8. 3 Ekim 2010
  9. konden

konden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaaba arkadaşlar ben yeni üye oldum. Açtıüınız başlık bana uyduğu için buraya yazıyorum. İlk aşılamam bugün 7. iğnemi yaptım yarın konturolum var çatlatma iğnesi olcam. Rabbim cümlemizin gönlündekini versin inşallah.

Son düzenleme: 3 Ekim 2010
  10. 3 Ekim 2010
  11. bades

bades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba konden inşallah tutar aşılaman. aşılamanın yapıldığı tarihi yaz lütfen ki listeye ekleyelim. aminnnnnn kondencim aminnnnn. bereketli hamişi bol topik diliorum:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

12. 4 Ekim 2010
  13. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    günaydın kıssslar bende aranıza katılmak istedim dün 2.aşılamamı yaptırdım 18 inde belli olcak...inşallah sonuç hepimizin pozitif çıkar allah emeklerimizi boşa çıkarmaasın...

14. 4 Ekim 2010
  15. connet

connet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    gunaydın kızlar bende varım ALLAH ksımet ederse bende bu ay asılama yaptırcam, 6. gün 2 tane yumurtam 10 mm bakalım carsamba yıne kontrole gıdıcem bakalım neler cıkacak nezaaman asılama yapılcak.

16. 4 Ekim 2010
  17. bades

bades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    hoşgeldin YS inşallah canım. aminnnnnnn.:Saruboceq:
    günaydın connet muhtemelen 12. yada 13.gün aşılama yaprlar sana. aşılamanın tarihini bildir lürfen bize de.inşallah gönlüne göre olur.
    arkadaşlar aynı zamanda birbirimize aşılama tecrübelerimizi ve sorularımızı da paylaşalım. mesela benim aşılamam yapıldıktan sonra eve geldiğimde yatsam dahi enjeksion içimden az az akıo gibi gelio. sizlerde de oldu mu böle bişey? ayrıca sperm yıkanıp hazırlandıktan sonra bilgi verdiler mi ne kadar sperm ve ne kadar hareketli ver sayısı bildirildi mi?:uhm:

18. 4 Ekim 2010
  19. connet

connet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    OK cnm asılama tarahım bellı olsun haber verırım, ama asılama gunu neler oluyo bılen varsa bıraz bahsetsın ya cok merak edıyorum neler yapılıyo kac saat hastanede kalnıyo sonra neelr oluyo bahsedın bıraz ya ltfn ...