2010 Ekim Ayında Transferi olan ve olacak arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ses_82 tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

16 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ses_82
  1. ses_82

ses_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar, farklı forumlarda transferi yapılan çok kişiyiz aslında ve Ekim sonuna kadar transferi olacak olan arkadaşlar var, amacım geleceğin anneleri olarak burada toplanalım, transferiniz nasıl geçti, neler hisseediyorsunuz?
    benim 3. denemem 2 adet dondurulmuş embriyo transfer edildi.daha önceki iki merkezden farklı bıryerde yapıldı bu transferim, diğer merkezin aksine, hemen yataktan kaldırdılar direk wc götürdüler, sonrasında sadece yarım saat yatırıp günlük yasantıma dönmemi söylediler.evde dinleniyorum bugün 2. günüm.ara ara kasıgımda batmalar oluyor arada birde adet sancısı gibi kısa süreli bir sancı, üşümeyeyim diye kat kat giyiniyorum ondanmı bilinmez ama vücut sıcaklığım cok yüksek.
    umut ediyorum bu ay hepimizinki tutacak!!!!

2. 17 Ekim 2010
  3. espoir_fr

espoir_fr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba ses topigin hayirli olsun.
    Benimde transferim 15 ekim oldu iki gün transferi yumurtalarim çarsamba günü toplandi.
    Dünden beri çok rahatsizim bellim agriyor sag tarafimda kötü bir sanci giriyor 10dk falan sürüyor sonrada geçiyor.
    Sadece sag tarafimda bu beni endiselendiriyor.
    Karnim sis bol bol gazim var :KK1:
    Bende sicak giyiniyorum kat kat havalar soguk tek tuvalete gitmek için kalkiyorum onun disinda oturup dinleniyorum.

4. 17 Ekim 2010
  5. ses_82

ses_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu aralar cok fazla rüya görüyorum özelliklede kabus, ilaçlarımı genelde akşam yatmadan içiyorum bu doktorum transferde sonra farklı olarak monodoks antibiyotik ve prednol kapsul verdi,ilave estrofem ve progesteron ignem var. ilaçların etkisinin olduğunu düşünüyorum.bebişlerimi rüyamda göreyim diye yatıyorum ama malesef hep kabus oluyor
    :KK43:

6. 17 Ekim 2010
  7. OzzOzz

OzzOzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ses_82 ve espoir_fr benim de tarnsferim 14 ekimndeoldu.ben de evde dinleniyorum.2.denemem.ilkinde dıs gebelik gecirdik.erken farkettigimiz icin ameliyata vs gerek kalmadı cok sukur.ama benım yumurtam 7-8 civarında oluyor bu sefer sadece 1 embriyo olustu,hayırlısı bakalım umarım bebişlerimize hayırlısyla kavusuruz.Bu arada tedavinizi nerede yaptırdınız?

8. 17 Ekim 2010
  9. espoir_fr

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

Merhaba OzzOzz.
    Geçmis olsun ilk denemende dis gebelik geçirmisin insallah bu kez bebegin sana tutunur.
    Ben fransa'da tedavimi yaptirdiim.
    Benim 16 yumurta toplandi 15i olgunmus. Cuma günü 2 gün transferi oldu 14 tane döllendi 2si transfer edildi kaç tane dondurulacak henüz bilmiyorum beklemedeyim.

10. 17 Ekim 2010
  11. OzzOzz

OzzOzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Espoir_fr umarım hepimizin tutar ve bugunleri gulumseyerek hatırlarız.Ben transferden 1 gun sonra o kadar rahatsızlandım ki,karnımda muthis bir sancı oldu.doktora gittik.kanımda iltihap cıktı.antibiyotik aldımi.şimdi cok daha iyiym Allah a sukur.ama noırmalde zaten cok sabırsız bir insanım, 26 sına kadar beklemek beni zorlayacak gibi:)Maasallah senin yumurta sayın iyiymis benım yasım 32 ,sanırım yastan dolayı fazla yumurtam olusmuyor.ama cıkan yumurtaların kalitesi iyi oluyor cok sukur.keske aynı zamanlarda bebiş haberlerimizi alsak da,hamileligimizin her doneminde birbirimize danıssak:)bebişler yasıt olsa:)

12. 17 Ekim 2010
  13. espoir_fr

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde karnimda çok kötü bir sancim var rahatsiz ediyor beni sabah erkenden kalkiyorum.
    Senin transfer benden bir gün önce oldu neden senin test daha erken.
    Bana 29'da ediler.
    Bana uzak geldi ama beklicem bende sabirsizim.
    Sadece iki gün oldu.
    Sen neler yapiyorsun, yediklerine dikkat ediyor musun ?

14. 17 Ekim 2010
  15. OzzOzz

OzzOzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sadece kendimi yormuyorum ve kabız yapacak kuru seyler yememeye dikkat ediyorum.Inan onun dısında yaptıgım ekstra birsey yok.ilk denememde 3 embriyo transfer edilmisti,cok umutluydum surekli corba ve sut ictim,meyve sebze yedim.dıs gebelik olunca cok moralim bozuldu.bu sefer kendimi zorlayacak harete yapmıyorum ve canım ne isterse yiyorum.1 embriyo transfer edildigi icin askında cok da umidim yok gibi.Ama olumsuz dusunmemek lazım diye kendimi telkin ediyorum.Kader kısmet isi 3 embriyo da olmaz,birinde belki tutar vs onun icin bu sefer biraz daha rahatım ama tabii ki meraktan catlıyorum:)

16. 17 Ekim 2010
  17. OzzOzz

OzzOzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca sevgili espoir_fr karnındaki sancı icin merak etme,bak sende diyorsun gazım var diye.gaz sancısıdır.sıcak-ılık arası su icebilirsin .sut diyemıyorum cunku bazılarında sut de anormal gaz yapıyor.ve yediklerine dikkat et.gaz yapıcı seylerden uzak durman yeter bence.1-2 gune duzene girersin:)

18. 17 Ekim 2010
  19. espoir_fr

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim kabiz degilim bol su içiyorum ve sabah 3 tane kayisi yiyorum
    Canim istedigini yiyorum seçmiyorum. Allah ol dedikten sonra olur insallah.
    Birde bende sivi akintim var su gibi. Sendede var mi ?