2010 Haziran anneleri doppler şartmıdır?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve srmrh tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : srmrh
  1. srmrh

srmrh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle herkese merhaba.aranıza yeni katıldım.ama hepinizi çok iyi tanıyorum.çünkü yaklaşık 6 aydır siteyi takip ediyorum.ve haziran annesi olacağım için özelliklede sizleri takip ediyorum.daha önce üye olmadım çünkü bilgisayar başından kalkamamaktan korktum:) ama artık dayanamadım.gelelim asıl konuya
    bu cuma randevum var.bu haftalarda doppler istiyorlar ama bazı dr lar hastaya biırakıyor ya.eğer bu cuma dr bana bırakırsa ne yapmalıyım?yani sizce doppler şart mıdır?sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

2. 10 Şubat 2010
  3. recepivedik

recepivedik kökleri içimde bir çınar Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    doplerden kastın ayrıntılı ultrason mu canım??
    buarada hoşgeldin:)

4. 10 Şubat 2010
  5. Sensi

Sensi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tabiki sart degil bu tamamen sana bagli canim.

6. 10 Şubat 2010
  7. srmrh

srmrh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet ayrıntılı ultrason.çok sağolun cevaplar için.:)
    ve hoşbulduk:)

Son düzenleme: 10 Şubat 2010
  8. 10 Şubat 2010
  9. recepivedik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şart değil ama pek çok doktor yapılmasını uygun görüyo benim bildiğim kadarıyla..çünkü ayrıntılıda bebeğin bütün organları kan akışı filan inceleniyo sağlık durumu daha iyi anlaşılıyo..ayrıca bebeğinin yüzünü de görüyosun-ki bence bu kısmı çok zevkli..benim dün ayrıntılım vardı mesela, biz oğlumuzu daha çok babasına benzetiyoz şimdi resimlerinden:) ayy bi de kocaman esnediki çok tatlıydı:)
    benim ikili ve üçlü testlerim normal çıkmıştı bu da normal çıkınca doktor "artık anomali riskimiz tamamen bitti" dedi..
    eğer imkanın varsa gir derim..maddi açıdan endişe ediyosan, ben dün 50 tl ödedim ama başka şehirlerde 200-300 ödeyen arkadaşları da duydum, onu da iyi öğren derim..nerde ne kadara yapılıyo diye..
    kolay gelsin canım..
    (buarada küçük not: dopplerle ayrıntılı ultrason aynı şeyler değil yerimseniben )

10. 10 Şubat 2010
  11. boncuk1985

boncuk1985 minikkızımakardeşgeliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende ayın 18 inde ayrıntılı ultrasona giricem dr um benden mutlaka istedi tabiki bizde yaptırmaktan yanayız insan herşeyi merak ediyo özellikle sağlığını benim gidiceğim yerin fiyatı 220 tl cd ve resimlerle beraber umarım herşey hepimiz için yolunda gider

12. 10 Şubat 2010
  13. srmrh

srmrh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah ya :) çok şükür maddi problemim yok aslında bende görmeyi çok istiyorum ama ayrıntılı ultrasonda bebekler daha rahatsız oluyomuş diye duydum o yüzden pek yaptırmaktan yana değildim.ama sen gerçekten çok uygun yaptırmışsın.çünkü bi kaç ay önce bi arkadaşım yaptırdı sanırım 250 civarıydı.hatta birlikte araştırdık ama uygun yer bulamadık.sen istanbulda mı yaptırdın? ayrıca ben medicanaya sibel hanıma gidiyorum.ordada yapılıyo diye duydum ama emin değilim.

14. 11 Şubat 2010
  15. recepivedik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben ordudayım canım, özel hastaneye gidiyorum burda ve doktorum kendisi yapıyo..
    zaten doktorun seni kendisi yapmıyosa da uygun bi doktora yönlendirecektir..
    buarada ben bebeklerin rahatsız olduğuyla ilgili bişey duymamıştım,hatta benimki baya sakindi ayrıntılıda..
    kolay gelsin sana,umarım sağlıkla alırsın bebeğini kucağına..

16. 11 Şubat 2010
  17. srmrh

srmrh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ilgilendiğin için çok saol.inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucaklarımıza:)

18. 11 Şubat 2010
  19. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    oncelikle hosgeldin canim
    ben insallah gelecek hafta girecegim dopplere.hem dr. onerdi hem de ben gereken ne varsa sagligiyla ilgili bilmek istiyorum ondan.ama girip girmemek tamamen sana bagli.