2010 Haziran Annelerinin Doğum Sonrası Kilolarla Savaşı:)

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve esssraaa tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : esssraaa
  1. esssraaa

esssraaa minik kurabiyenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    daha önce açmıştım ama sistem geri yüklemesi nedeniyle topiğimiz gitmişti,şimdi yeniden başlıyoruz,

evet dökülün bakalım,kim kaç kilo almıştı ve ne kadarı gitti?

hep beraber cillop oluyoruz canlarım:))

bu arada mankenlik ajanslarına başvuruları yaptım hepimizin adınananiknanik

ben 12kg almıştım 8kg gitti ilk 2 haftada ve kızım 3 aylık oldu ama hala 4 kg benimle hatta annemlerde geçirdiğim 1 ay sonrası 1 kg'a yakını geri gelmişsempatiksalakcinni

göbeğimi saklamak için bol giymekten telef oldum:))
    hele bikiniyle denize girdiğim anlarda hissettiklerimin tarifi yok:KK70::KK70:

2. 21 Ağustos 2010
  3. forever_14

forever_14 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    4 kg nekı benım 12 kılo vermem lazım hayatım da 58 lerin uzerıne çıkmamıştım şimdi 70 lerdeyim.emziriyrum da ama kılolar gıtmıyo yıne de hatta arada ben de daha aldım.süt olsun dıye.tek umudum işe başlamak.göbek için akşamları eşimin yardımıyla mekik çekiyorum. kızlar epey karnım sertleşti.tavsiye ederim.karnımın pelte pelte hali gitti.

4. 21 Ağustos 2010
  5. kahorihama

kahorihama Kızım ve oğlum:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Meraba kızlaar bende doğuma 19 kilo aldım ve bende hayatımda ilk defa 74 kiloyu gördümcokacimcoook.Doğum sonrası çabasız 9 kilo gitti 10u kaldı.Sonra tabi bu işin sonu yok geçen hafta diyetisyene gittim.İyikide gitmişim çok yanlış besleniyormuşum.Geçen haftadan bu yana 1 kilo gitti.Kaldı 9 kilo.Kızlaar ayrıca sütümde arttı diyetisyen emzirmeme dikkat ederek yemek listemi hazrladı.Ben kilolarıma savaşkötükedihüso açtım bile hedefim önce 55 kilo sonra da 53.Ve böylece tığ gibi kalacam:jeyyar:

6. 21 Ağustos 2010
  7. HayalGibi

HayalGibi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet gelelim en vahim konumuza :)
    Anne olmak güzel çıtır anne olmak daha güzel olur demi:)
    Ben de 12 kg aldım.82 ile doğuma gittim.
    40 ım çıktığında 75 tim(2 kg daha gitmişti geri geldi.)
    40 ım çıktığından beri dikkat ediyorum.Şimdi 69-70 arası oldum.
    Off zorlanmaya başladım.Bi veriyorum bi alıyorum son günlerde yada tartı kafayı yedi bilmiyorum.
    Ben evlenince de kilo aldım o yüzden önceki kilolarımı da vermek istiyorum :)

Ama destek olalım birbirimize lütfen kızlar kaydirigubbakcemile5

8. 21 Ağustos 2010
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    Anneler,
    Zaten Doğum Sonrası kilolar için bir topicimiz var.Oradan devam etmenizi rica ediyorum.
    http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...sonrasi-kilolarindan-birlikte-kurtulalim.html
    Sizleri anlıyorum birlikte çıktığınız bu yolda birlikte devam etmek istiyorsunuz ama sizinle birlikte her aşamadaki anneler bunu yaparsa alt yapımız izin vermeyecek bir yerde tıkanacaktır.Mesela benim kızım 1.5 yaşında.Bende açmak isterim mesela bir topic:))
    Müsadenizle konunuzu kapatıp sizi o linke davet ediyor,kilolardan da kurtulmanızı diliyorum.:a.s.:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.