2010 kasım anneleri mide bulantısı yaşayanınız var mı?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve cerennur tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : cerennur
  1. cerennur

cerennur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim şuan 14 aylık bir oğlum var ve 2.5 aylık ta hamileyim. ilk bebeğime hamileykende çok fazla bulantı ve kusma problemi yaşadım bunda sanki biraz daha fazla gibi. çok ağır geçiyo. süpriz bir bebek olması da pisikolojimi çok bozdu. ama varlığına alıştım sayılır. ya bu mide bulantıları beniöldürüyo inanın denemediğim yöntem kalmadı haftada 2-3 kez serum taktırıyorum banamısın demiyo. böyle soun yaşayanlar varmı aranızda ve nasıl çözümler buldunuz? arkadaşlar lütfen paylaşın. çok kötüyüm gerçekten...

2. 1 Mayıs 2010
  3. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cerennnurcum ben de yasıyorum ama inan senn ki gibi agır değil cnm
    Allah ayrdımcın olsun bnm ki sanırım su eksikliğinden dolayı oluşmuş
    bir kere ben de iki şişe serum yedim ardından hemen toparlandım 2 hafta sonra yine başladı ama uzanaral dinlenerek gecirmeye calışıyorum
    rapor al cnm evinde bolbol uzan

4. 1 Mayıs 2010
  5. sel_en

sel_en Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Slm arkadaşlar ben de 12 haftalık hamileyim.Benim de hala bulantılarım sürüyor.Mutfak bana ölüm gibi geliyor..Bir kere serum yedim ama hiç fayda etmedi..Hep bulantıların geçmesini hayal ediyorum hamilelikten zevk al diyorlar almak imkansız:) ışe de gidiyorum mecburen halim kötü ...Bi arkadaşım beyaz leplebi yememi söyledi birazcık işe yaradı sanki..Belki sizlere daha iyi gelir.ınşallah bu zorlukları da atlatırız..sevgilerle

6. 2 Mayıs 2010
  7. akca

akca oğluşummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    benim midem biraz bulanıyor fakat henüz hiç kusmadım çok şükür:CüvCüv: