2010 Koç Burcu

Konusu 'Koç Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

  1 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Koç cesur, atak, sabırsız, aceleci, lider yaradılışlı, enerjik ve hayat dolu insanların burcudur.
  Koç burcunun olumlu özellikleri: Enerjik, atak, hızlı, cesur, bağımsız, lider özellikli. Dürüst, hevesli, sağlam iradeli, tahrik edici, egemen. Koç burcunun olumsuz özellikleri: Aceleci, kibirli, ‘‘önce ben’’ düşüncesi il hareket eden, küstah, kaba, otoriter, hoşgörüsüz, sabırsız, çabuk sinirlenen, kavgacı. 2010 yılında; Uğurlu sayınız: 3, 9, 12, 21, 30 Uğurlu taşınız: Pırlanta, Elmas, beyaz ve kırmızı Necef, Ametist Uğurlu kokunuz: Manolya, sardunya, ıtır, keskin kokular Uğurlu renginiz: Ateş kırmızısı, fuşya, mor tonları, mavi Giymemeniz gereken renkler: Pembe, siyah, koyu kahve 2010 YILINDA KOÇ BURCU; ORTAK KONULARDA ZORLANACAK, DÜŞÜNCELERİNİZ ETKİLİ OLACAK, ARTAN HİSLERİNİZLE ÇIKIŞ YOLU BULACAKSINIZ  ŞANSLI OLDUĞUNUZ ALANLAR:
  2010 yılında hisleriniz sizin için iyi bir yol gösterici olabilir. Jüpiter’in Balık burcundaki transiti duygu ve hislerinizde artışa neden oluyor ve bilinçaltı düşüncelerinizi etkiliyor. Aldığınız kozmik enerji ile birçok şeyi önceden algılayabilir ve hislerinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Bu etki altında neyi düşünür ve hayal ederseniz ilerdeki yıllarda onun gerçekleştiğini göreceksiniz. Olumlu düşünceler ile geleceğinizi yönlendirme şansına sahipsiniz. Artan inançlarınızla her şeye farklı açıdan bakabilir, gizli ve mistik konulara ilgi duyabilir, size sıkıntı veren duygusal ve ruhsal yüklerinizden arınmaya çalışabilirsiniz. Değişik çevrelerde yeni dostlar edinebilir ve mesleki alanda bir hayalinize kavuşma olanağı bulabilirsiniz.

  ZORLANACAĞINIZ ALANLAR:
  Uzun süredir Başak burcunda hareket eden Satürn işte sorumluluklarınızı artırdı, engeller oluşturdu ve sağlık konusunda sizi bir hayli zorladı. Etkisinden yavaş yavaş kurtuluyorsunuz. Kendinizden çok başkalarını düşüneceğiniz bu yıl sonbahar aylarında Terazi burcunda hareket eden Satürn’ün karşıt etkisiyle ortaklaşa çalışmalarda ve evlilik ilişkinizde sorun yaşayabilir, tek başınıza hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Engelleyici koşullar, karşı taraftan kaynaklanan sorunlar, baskı unsuru oluşturan ve bağımlılık yaratan durumlar söz konusu... Bu yıl hayal dünyasına sığınmanız ve pasif hareket etmeniz işinizi daha da zorlaştırabilir ve gerçekler ile aranızdaki bağı koparabilir. İşte ortaya çıkan yeni koşullara uyum sağlamak ve yeniliklere açık olmak durumundasınız. Balık burcunda hareket eden Uranüs gizli düşmanlıkları açığa çıkarabilir ve düşüncelerinizde karışıklığa neden olabilir. Artan duygu ve hisler huzursuzluk oluşturabilir. Neptün’ün etkisiyle arkadaş ve dostluk ilişkilerinde hayal kırıklığı yaşayabilir ve farklı ilgi alanlarına yönelebilirsiniz. Sıra dışı kişiler ile tanışabilir ve farklı amaçları olan grupların içine çekilebilirsiniz