2010 kpss !

Konusu 'Lise' forumundadır ve minikcadi tarafından 12 Ocak 2010 başlatılmıştır.

12 Ocak 2010
    Konu Sahibi : minikcadi
  1. minikcadi

minikcadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ben kpssye hazılanıyorum.sağlk meslek laboratuvar bolumu okuyorum.matematiğim hiç yok. tarih coğrafya ve türkçeme güveniyorum.vatandaslık ezber işi zaten..
    acıkcası nasıl calısıcağımı bilemiyorum.. bu ilk girişim oucak..ve son olmasını da istiyorum . liseden mezun olduktan hemen sonra sınava giricem..
    78 puan üstünde bi puan almalıyım.. nasıl calısabilirim ? napmalıyım ? önerileriniz varmı..
    ltfen yardmcı olun.. artık sıkı bir calısma programına ihtiyacım var.. fikirlerinizi bekliyorum....

bilmiyorumkismile

2. 13 Ocak 2010
  3. minikcadi

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    8kişi okumuş hiçmi bi fikriniz yok arkadaslar ya

4. 13 Ocak 2010
  5. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım bir kursa yazılmanı tavsiye ederim. daha programlı ve planlı bir çalışma yaparsın. ama kursa yazılamam dersen de yargı,güvender gibi genel kültür ve genel yetenek üzerine kitaplar var. data yayıncılık da güzel. bunlarda çalışabilirsin.umarım yardımcı olabilmişimdir. sorun olursa özelime yazabilirsin

6. 14 Ocak 2010
  7. minikcadi

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    dersaneye yazıldım caım.ekimden beri gidiyorum. calısma yontemi olarak ne yapmalıyım peki ? soru bankalarım cok var. konu tekrar edip soru cöziyim diyorum ama hiç boş vaktim olmuyo. hafta içi okul staj hafta sonu dersane falan derken geciyo.hiç çalısamıyorum... :KK43: