2010 KPSS'ye hepbirlikte alalm

Konusu 'Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)' forumundadır ve Pimpirikli tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Pimpirikli
  1. Pimpirikli

Pimpirikli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu topiği ilk açtığım gün karman çorman bir halde, hedefsiz ilerliyorduk. Kimimiz çalışmıyor kimimiz aksatıyorduk çalışma planlarımızı . Bu nedenle bir grup oluşturmaya ve istikrarlı bir şekilde çalışmaya karar verdik. Grup oluştuktan sonraki bölümümüz sayfa 39-40 tan itibarendir.

ışte 2010 KPSS grubu ve özellikleri :

2010 KPSS ÇALIŞMA GRUBU KURALLARI
    1- Hergün düzenli olarak topik takip edilecek ve gün boyu neler çalışıldığı belirtilecek
    2- Pazar günleri en geç saat 23:00 a kadar hafta boyu neler çalışılmış, hangi konular bitirilmiş, planda aksayan yönler neler ya da fazladan çalışılmış yerler var mı bildirilecek.
    3- Pazar günleri en geç saat 23:00 a kadar diğer pazartesiye kadar nelere çalışılacağını gösteren haftalı plan bildirilecek

2010 KPSS ÇALIŞMA GRUBU CEZALARI
    1- En fazla 3 gün mazeretsiz olarak gruba gelmeyen, grubun motivesini bozan, kendide laylaylom yapan ve çalışmayı sürekli aksatan kişiler gruptan atılacak.
    2- Pazar günü gelip haftalık programına en fazla uymayan kişi cezalandırılacak
    ÖRNEK: diğer topiklere girip “BEN TEMBELıM ve bu nedenle bu hafta ders çalışma programımı uygulayamadım, hep erteledim. Şimdide geçen zamanı telafi edemiyorum. Pişmanım gelecek hafta daha iyi olacağım.” Yazacak . bunun gibi cezalar

2010 ÇALIŞMA GRUBUNUN ÖDÜLÜ
    Her Pazar günü verilen bilgiler ışığında haftanın en iyi çalışanı planını en iyi şekilde uygulayanın ismi buradan yayınlanacak
    ÖRNEK : çalışma grubu 1. hafta en çalışkanı basak23 tebrikler … gibi ödüller...

2010 KPSS ÇALIŞMA GRUBUNA KATILMAK ıÇıN;
    Azimliyim ve bundan sonra planlı bir şekilde kpss çalışmayı düşünüyorum ve hergün düzenli olarak grubu takip edebilirim verilen kurallara ve cezalara uyarım diyen herkes
    Pimpirikli (yani bana) özelden ya da ziyaretçi mesajlarından ulaşabilir listeye adını yazıp onu da kucaklar grubumuza dahil ederiz.
    Bu belayla uğraşan herkesi bekliyoruz

NOT: Arkadaşlar grubumuza dahil olmayan kişiler lütfen topiğimize motivasyonumuzu düşürecek rencide edecek şeyler yazmasın . Biliyorsunuz bu sınav hepimiz için önemli ve bu nedenle sizlerden destek bekliyoruz.

2010 KPSS ÇALIŞMA GRUBU ÜYELERı
    Moonserose0
    Anelim
    Pikolata
    Aycank
    Ozge_murat
    MiSa
    Basak23
    Birgece
    Gülsu
    Ayselgitbasımdan
    Walker
    Candy43
    Maiii_85
    gulsahEfe
    Dishe
    Kuzum85
    SELıN1
    simgolos
    hayatsya

Son düzenleme: 29 Eylül 2009
  2. 10 Ağustos 2009
  3. efren

efren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bende ilk defa bu sene hazırlanmak istiyorum.ufaktan başladım.bir bebeğim var dolayısıyla çok vaktim olmıycak gibi

4. 10 Ağustos 2009
  5. Pimpirikli

Pimpirikli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb efrencim ... bebeğin olsun canım sorun değil ona göre bir çalışma planı uygularız günde 3-4 saat düzenli çalışma yeterli olacaktır.. bunuda bebeişin sabahları uyurken yapabilirsin bence moralini bozma canım... ne mezunusun bu arada ?

bu arada arkadaşlar başka hazırlaan ve gruba katılmak isteyen yokmu...

yok muuu arttırannnnkaydirigubbakcemile3

6. 10 Ağustos 2009
  7. Eftunn

Eftunn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende gireceğim kızlar.ben memur olarak çalışıyorum ama uzmanlık kadroları için tekrar girmem gerekiyor.
    bu arada bebeği sorun etmeyin ben ilk sınava girdiğimde bebeğim 9 aylıktı ve ben çok şükür p3 te 95 ile atandım.disiplinli çalışma ile olmayacak şey yok.
    benim olay birazkritik hem çalışıp hem hevde çocuk olunca nasıl olacak bilemem.Allah yardımcımız olsun

8. 10 Ağustos 2009
  9. Pimpirikli

Pimpirikli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

çok iyi bir puan almışsın canım umarım bu senede çok daha iyilerini alırsın
    çocuğum yok ama az çok düşününce tahmin ediyorum zor olacağını ama azmin elinden birşey kurtulmaz:jeyyar: iyi kötü zaman yaratacaksınızdır ... Allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

10. 10 Ağustos 2009
  11. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar bende lise mezunuyum ve ilk kez girecem kendime çok kızıyorum neden daha önce girmedim diye ama çokda geç değil.ben dün kursa yazıldım kurs başlayana kadar evde çalışacam çok istekliyim inş herşey yolunda gider

12. 11 Ağustos 2009
  13. efren

efren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ben çocuk var dedim ama aynı zamanda çalışıyorum da.ben olabileceğini düşünüyorum.inşallah.branşım biyoloji

14. 11 Ağustos 2009
  15. Eftunn

Eftunn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hımm ozmn biraz zor işte.Allah yardımcımız olsun

16. 11 Ağustos 2009
  17. BalpareM

BalpareM M&H Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de türkçe öğrt. mezunuyum
    bu 3.girişim olcak
    dersaneyle denicem ve inşallah başaracağımÇok üzgünüm çoook

18. 12 Ağustos 2009
  19. Pimpirikli

Pimpirikli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm balpape branştaşımı görmek güzel gerçekten bende 4. kere gireceğim sınava dersana falan düşünmüyorum çünkü giden arkadaşlarımın hepsi pişman oluyor evde iyi bir tempoyla çalışıp bu sene bu beladan kurtulmak ümidindeyim umarım hepimiz için hayırlısı olur...

ben ramazanda konuların hepsine göz gezdireceğim kafamda bi şablon oluşturmak amacıyla ve ramazandan sonrada sıkı bir tempoyla başlayacağım ders çalışmaya sen ne yapmayı düşünüyorsun