2010 Mayıs anneleri bebeğinize bugün ne söylemek isterdiniz?

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve Nilay tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : Nilay
  1. Nilay

Nilay OĞLUM YUSUF EMİR Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet arkadaşlar
    bebişlerimiz artık iyice büyüdü karnımızda hergün hareketlerini hissediyoruz ve kıpır kıpırlar maşalahhh
    içimizden kuzumuza ne söylemek geliyorsa onları yazalım
    ilk söylem benden oğlum YUSUF EMİR'E olsun

:nazar::nazar:
    artık çok heyecanlıyım oğlum 31.haftamızdayız
    ne zaman geleceksin doğum tarihin ne olacak bilmiyorum ama allahımdan zamanında ve sağlıkla gelmeni istiyorum:eek:
    kokunu yüzünü gözlerini burnunu ayaklarını ve en çokta sesini merak ediyorum
    kime benzeyeceksin nasıl bi bebek olacaksın bilmiyorum
    orada rahat dur emi yavrum kıpır kıpır dolanıyon yerin rahat biliyom ama üzme anneyi kuzum
    salıkla gel annesinin ve babasını meleğiiii
    yaşama sevincimiz
    gamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsu

2. 2 Mart 2010
  3. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım meleğim...
    biliyorum çürük bir annen var, herşeyi kafasına takan, çoğu şeyden mutlu olamayan, kafası sürekli dolu bir annen...
    kızma olur mu annem bana, inan eskisinden daha iyiyim şu an, önceliğim hep sensin..ama arada yine de takılıyorum bazen işte...mazur gör oğlum beni, seni üzüyorsam da affet
    :çok üzgünüm:
    seni seviyorumopuyorumnanaktan

4. 2 Mart 2010
  5. endlight

endlight pamuk prensesim geldiiii Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım kızım...
    henüz sadece içimde hissetmeme rağmen sevgin öyle bir doldurduki kalbimi şimdiden her an senin için çarpar oldu....
    çok büyük bi özlem içinde bekliyorum seni,sanki kendimi bildiğimden beri benim yanımdaydın da bu 9 ay ayrıldık gibi, bi gelsen bi koklasam bütün hasretim biticek sanki
    şimdilik sadece rüyalarımda görüyorum seni
    bi gece emziriyorum bi gece yıkıyorum
    gel artık annecim rüyalarım gerçek olsun bi an önce
    Seni çok Seviyorum

6. 3 Mart 2010
  7. yaprak_sarma

yaprak_sarma Duadayım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oy çok duygulandım yazacak birşey bulamıyorum:gitme:

8. 3 Mart 2010
  9. boncuk32

boncuk32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım beyazıtım bayazıtım bayezidim beyazım, yusuf yüzlüm ahmetim mustafam herşeyim beniim.. kuzuu sen ne zaman doğucaksıın ne çok merak ediyorum seni anneem ....bi güzel yüzünü göstermedin ya bana hep aklımdasın canımın parçası .....küçücük ellerini , bide doktor amcanın son gittiğimde verdiği ayacığının resmini ezberledim ..
    Zaman da geçmiyo pamuk şekerim, önceden hafta sayıyodum şimdi gün sayıyorum hep dua ediyorum zamanında gel sağlıklı gel diyee ... hayalimde sarısın sapsarı saçlısın pembe yanaklısın bebeğim bakalım gerçekte nasılsın (sarı ol diye bi kamyon ayva portakal yedim bakalım işe yarıycakmı) her an aklımdasın meleğim inşallah keyfin yerindedir inşallah sıkıntın yoktur bekliyorum bitanem ben seni gel minik kuzum gel gel gel...

oyy kuzuum ben seni çook seviyoruum sana aşığıımm allaha emanet ol emi bal köpüğüm,,,

Son düzenleme: 3 Mart 2010
  10. 3 Mart 2010
  11. tugba

tugba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    benim prensesim canım kızım göbüşüme konduğun günden beri senle nefes alıyom kızım kesendi kalp atışındı derken şimdi az bir zaman kaldı kokunu hissetmeye tombik yanaklarından öpmeye babanla seni sabırla bekliyoruz kuzum sabırla çünkü sen gelişimini tamamla annem sağlıkla gel kollarıma o gün benim hayatımda yaşadığım en güzel günlerden biri olacak o anı düşünmek öyle heyecan vericiki annem ha sakın tekmeleriden mahrum etme kuzum ama kaburgamdan ayağını çeksende fena olmaz hanikaydirigubbakcemile3 sen sağlıkla el ısırcam o ayakları miniğim meleğim seni çok seviyorum kızım içime sığdıramıyorum seni babanda şimdiden benim pabucu dama att bile seni bekliyo sağlıkla büyü kızım en güvenilir yerdesin şu an allaha emanet can kızım

12. 3 Mart 2010
  13. yaprak_sarma

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şu cümlenle bütün duygusallıgımın içine ettin tubişolumunekankayizsmile koptum gülmekten:lepi:

14. 3 Mart 2010
  15. tugba

tugba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    napım ama çok canım yanıyo teyzesi minik ayakların kaburgamda ne işi var babası diyo sana çekmiş sende öyle kötü yatıyon hoş kaydirigubbakcemile3

16. 3 Mart 2010
  17. yaprak_sarma

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oyy yer teyzesi onun ayacıklarınıolumunekankayizsmile

18. 3 Mart 2010
  19. NSA