2010 mayıs annişleri beraber kilo verelim mi buraya buyrun o zaman

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve boncuk32 tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : boncuk32
  1. boncuk32

boncuk32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar sizi bilmem ama rezil vaziyetteyimsempatiksalakcinni doğumdan sonra eve geldiğim kilonun çok üstündeyim tatlı yersem süt olucak gazını verdiler şimdi kısır bi döngüdeyim artık dört ayı bitti beyazıtın bi aya kadar ek gıdaya tamamen geçmiş olucaz bende yavaş yavaş kiloları veriim diyorum hadi birlikte verelim kilolu anneler tartılıp buraya yazsın birbirimize destek olup verelim şu kiloları ...sağlıklı rejimler araştıralım sütleri kesmeden gitsin şu kilolar şekr bayramı gitti kurban bayramına incelelim biraz bari:lepi::lepi:

2. 6 Eylül 2010
  3. tugba

tugba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    oy ömürüm senin topiğini sevsinlerrolumunekankayizsmile canım valla nasıl verilcek bilmiyorum ben hamişlikte çok almadığımdan hamiş öncesi kiloma geldim canım ama idel hani çok hoş gözüktüğü kilom 60 tabi kociş bu halle daha çok seviyookaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile ama versem daha iyi birde emzirdiğimdenmisir nedir çok acıkıyom canım ya abur cubur yiyorum düşünn halleyleri bir çırpıda götürüyorumm kaydirigubbakcemile3

4. 6 Eylül 2010
  5. moonlight2010

moonlight2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    çok sevdim bu topiği...60 kiloyla hamile kaldım boyum 1.70..gayet idealdim yani...hamileliğimde tam 22 kilo aldım...ilk 1 ayda 15 kilom gitti...şuan 67 kiloyum..ve kocaman bi göbeğim var:KK43:hayatımı düzene sokmam lazım..uyku saatlerim ara öğünlerim spor.......bişeyler yapmam lazım:eek:klava:

6. 6 Eylül 2010
  7. Nilay

Nilay OĞLUM YUSUF EMİR Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ömürüm harıka bi topic açmışsın cnm
    :)))))
    ama gel görkı ben kılomu buraya yazmaya bıle cesaret edemıyorum ve hiç gideceğede benzemıyolar
    galıba benı çok sevdiler:))))

8. 6 Eylül 2010
  9. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    püfff çok sevdim bu topiği. bugün kuaföre gittim anam dev anası gibi olmuşum gıdım çıkıo böle gerdanımdan. eyvahedigeldismile kocam otobüs gibi oldun hanım diye dalga geçio benlen. alsanaalsanasmileacil bişiler yapmak lazım kızlar beraber kolları sıvayalım hadi. valla bugün fön çektirdim fön bile yakışmadı deli olceeemmmmmmmmmmmmmmmmm.-tatlicadiarzu-

10. 6 Eylül 2010
  11. moonlight2010

moonlight2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    biz kocamla başladık yavaştan diyete..akşamları salata yiyoruz..bigün balıklı bigün tavuklu,makarna salatası vs...hergün değişik değişik..akşam öğünümüz salata yani...birde tatlıyı kesmeye çalışıyorum ama o çok zor oluyor

12. 8 Eylül 2010
  13. gurbet_elde

gurbet_elde benim küçük dünyam canım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı dertteyim ya şu göbekler yok muuuu hiç bir yere sığmıyolar deli oluyorum ama emziriyorum diye tabi kesemiyorum şu 6 ay bitsin başlıcam bende

14. 8 Eylül 2010
  15. esranill

esranill Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ben de garip bi metabolizma varmış hamileliğimde onu anladım. şu anda da emzirdiğim için midir bilinmez sürekli çikolata dondurma falan istiyo canım eşim şaşırıyo bu kadar abur cubur yememe. Ama ona rağmen kilo veriyorum 55 kiloyla hamile kaldım 61 kiloyla doğuma girdim şu an 51 kiloya kadar düştüm kızmayın bana:):)

16. 9 Eylül 2010
  17. pancakee

pancakee Caniko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esranil sadece 6 kilo mu aldin yani aferin:) kac kilo dogdu bebegin ?

valla ben 21 kg aldim, boy 170, 56 yla kaldim 77 le doguma girdim. ilk 1 ay 15 kg uctu gitti, kaldi 6 kilo o da 16 gibi gozukuyor evelallahh

18. 10 Eylül 2010
  19. esranill

esranill Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet cnm 6 kilo aldım göbeğim dışında pek bi değişiklik yoktu bende kızım 3 kilo doğdu
    zaten hastaneden çıktığımda nerdeyse eski kiloma dönmüştüm :):)