2010 Mayıs Aylık Kova Burcu Yorumları

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

  1 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  24.653
  Beğenildi:
  5.192
  Ödül Puanları:
  438
  Bu dönemde ençok dostlarınızdan destek görecek ve uzun zamandır görmediğiniz birçok arkadaşınızla biraraya geleceksiniz. Her zaman karşınızdaki insanları önemseyen sizler, bunun karşılığını görmeye başlayacaksınız. Hayal gücünüz yüksek, vizyonunuz geniş olacaktır. Geleceğe yönelik düşünecek ve amaçlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.
  Bu süreçte başka insanların sizi sevmesini aşırı önemseyerek, bunun karşılığı görmediğinizde aşırı derecede üzülmekten sakınınız.


  Özgürlük teması ve ruh, spiritüellik konularına ilgi duyarak bu konularda kendinizi geliştirmeye çalışırsınız. Kendinizi keşfetme isteğiniz yoğundur. Benliğinizin gelişimi mistik ve fizikötesi üstün deneyimler yoluyla olabilir. Güçlü bir ruhsallık ve ince bir kişilik taşırsınız. Başkalarına yardıma isteklisinizdir. Derin bir insanlık sevgisi içinde şefkat ve merhamet dolu hislerle dolu olursunuz. Bağımsızlığınız sizin için önemlidir. Çekingenlik, yaratıcılık, duygusallık, sezgisellik ve bilgelik ile dolu olmaya başlarsınız. Bu süreçte zayıf taraflarınız komplekslere kapılmak, duygusal olarak aşırı hassaslaşmak, karışık ve asosyal hale gelmektir