2010 Nisan Anneleri Aşerme Topiği... Dikkat Midesine Güvenmeyen Girmesin!

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve TARHAN tarafından 3 Aralık 2009 başlatılmıştır.

3 Aralık 2009
    Konu Sahibi : TARHAN
  1. TARHAN

TARHAN Kaan Egemen'im hoşgeldi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar merhaba uzun zamandır kendi topiğimizde aşerme-yemek muhabbetleri yapılması problem oluyordu. canı çeken yiyemeyen olur diye eleştiriler yapılıyordu. bu eleştirilere kısmen katılsam da hamile bir bayan olarak en zevk aldığım konu aşerme ve yemekler.
    şahsen mide yanmalarım ve hormonlarım yüzünden canım hiçbirşey istemiyor. daha doğrusu iştahım çok açık ama öyle zevkle bayıla bayıla yemek yiyemiyorum. karnım doysun diye yemek yiyorum. o yüzden bizim kızlar şöyle ballandıra ballandır nelere aşerdiklerini söyleseler de benimde canım çekse koşa koşa yesem diyorum.

EVEEETT BUYRUN HANIMLAR; ATIŞ SERBEST! MİDESİNE GÜVENMEYEN, CANIM ÇEKER DİYE KORKAN BU TOPİĞE UĞRAMASIN. HADİ BAKALIM KİMLERİN CANI NE YEMEK İSTİYOR?? cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook

2. 3 Aralık 2009
  3. Refiye

Refiye Eda & Utku'nun annesi :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    zemuszemus ilk ben gelicem demiştim...

hımmm açılışı da yapıyım o zamann.. :))) 3 saattir fln canım bişi istiyoo.. evde yapmaya uğraşıcak takatim yok şu ann.. kocişim bi gelsin hemenn gönderip aldırıciim.. :))) tatlı aşermelerim başlamıştı 2 haftadır.. ee o kadar ekşiden sonra :)))

>>>> profiterol <<<<

ayy hemencecik gelse benim kociş de yesemm... :)) ımm.. cokacimcoook

Son düzenleme: 3 Aralık 2009
  4. 3 Aralık 2009
  5. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle tarhancığım hayırlı olsun topiğimiz eline sağlık canım benim bencede canım bu olay fazladan moral bozdu nisan topiğinde valla midesine kendine güvenmeyen rahatsız olan girmesin bu yüzden yorum yapılıyodu canım yok katılıyorum yok katılmıyorum yok haklı yok sen haksızsın varya son olay beni zaten iyice çığırdan çıkarmıştı ama neyse burası güzeelllllllllllllllll tam benlik gelsin bakalım burdada karşı çıkanlar o zamn kısaca girme diyecem o kadar canımcım valla bugün ben sirkeli yaptım şeker pancarından canım canım çekti şöyle kızımla afiyetle yedik valla isteyen olursa hemen yapar yollarım canım ahhh bir şurdada bana bir takılan olsa yok niye yemek yazdın ne yapıcaz yok haklısın yok değilsin yok tartışma diyen olsada ağzına lafı yapıştırsam artık kimse karışmasın karışanda girmesin LÜTFEN....

6. 3 Aralık 2009
  7. TARHAN

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bebeg cim hoşgeldinde niye boş geldin sölesene neler yiyosun canın neler çekiyoopuyorumnanaktan

mesela ben hatırlarsınız en başlarda bir kumpir kıyameti kopmuştu o gün bugündür yiyorum ara ara eşime yaptırıyorum. birde bugünlerde hani şu domatese benzeyen büyük hurma varya tam mevsimi ona bayılıyom. yalnız hem olmuşunu hemde ezilmemişini bulmak çok zor oluyo:kedi:

sonradan edit: Ben bu mesajı yazana kadar bebegcim eklemiş bile ne yediğini afiyet olsun tatlım

8. 3 Aralık 2009
  9. umudumsunbebegim

umudumsunbebegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada hayırlı olsn topicimiz tarhancım :)
    kızlarrr benim canımda hiç yemedigim bir yemek olan kaz cigeri istiyor hayatta sevmezdim kaz cigerini ama tv de görünce öle bi canım çektiki kocişte mesaide saat 22:00 da gelecek ozamana kadar açık biryer bulabilirmi acaba canım öyle istedikii of ya :S bu sabahta kalkar kalkmaz canım tavuklu pilav çekti annemde hemen geldi yaptı ben yaparım dediysemde yaptı bende afiyetle yedim :)

10. 3 Aralık 2009
  11. TARHAN

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zeyracım burası serbest bölge boşver tatlım eski tartışmaları bu arada pancarı ben pek sevmem size afiyet olsunopuyorumnanaktan

12. 3 Aralık 2009
  13. Refiye

Refiye Eda & Utku'nun annesi :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ohhh afiyet olsun umudumsunbebeğim... bende de bu akşam kavurmalı pilav var... ayy bu adamı beklerken öliciim açlıktan bi gün :)))
    kaz ciğeri mi? nerden geldi kız aklınaa... ben normal ciğer de yemediğimden pek bi itici geldi ama sana afiyet olsun.. kuzuna yarasın inş..

tarhann canımm aşerme deyince direkt atladım.. elim boş mu geldim kızzz.. profiterol dedim ya gelir gelmezz... hayırlı olsun demeyi bile unuttum.. topiğin hayırlı olsunn opuyorumnanaktan

14. 3 Aralık 2009
  15. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    saol canım benim ohh şimdiden yemek kokuları geldi valla topikte canımcım yarında kendime kıymalı suböreği aldırcam inşallah eşime canım çekti bugün ama buralarda bulamadı eşim aslında uğraşsam yaparımda uğraşamam hiç alsın işte yiyeceğim ne kadar zatencokacimcoook

16. 3 Aralık 2009
  17. umudumsunbebegim

umudumsunbebegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bebeg83 cnm bende ilk defa yiyecegim henüz tadını bilmiyorum ama tvde görünce çok canım çekti nedense :)

18. 3 Aralık 2009
  19. TARHAN

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aaa hiç yemedim ben kaz ciğeri nasıl bişi acabasırnaşık şey bende geçenlerde yemekteyiz programında taş kadayıfı gördüm ömrümde yemedim. ama o kadar çok sözünü ettiler ki canım çekti. eşime dedim. hatayda yapılırmış da nerden bulacaz dedi. sonra hatayda bir arkadaşı var onu arayayım yollasın dedi. ben kıyamadım dedim yarına kadar bekleyelim eğer geçerse istemeyiz dedim. geçti zaten hala merak ediyom ama aşermeyle alakası yok yolum düşerse yicem mutlaka:lepi: