2010 nisan bebişlerine anneleri neler aldı:))

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve zeyra tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zeyra
  1. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    :asigim:bakalım bebişlere annişleri veya babaları veya anneanneleri veya dedeleri veya teyzeleri veya dayıları veya amcaları veya ablaları veya abileri:)))ayyy yoruldum kısaca bebilşlere neler alındı buradan paylaşalım oyuncak kıyafet her ne olursa resimler bekliyoruz hadi nisan anaları

Son düzenleme: 30 Ağustos 2010
  2. 30 Ağustos 2010
  3. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bızım annenemız her gelısınde 10 ytl verır bısey al dıye
    ablasıda kardesıne harclıklarından elbıse sortlu etek ve sort aldı
    bende ılk oyuncaklarını 8 tane cıngırak aldım bırde tatıle gıttıgımız yerden 2 oyuncak aldım ama onları buyuyunce oynayacak
    tokalar aldım kızıma
    şimdilik bu kadar hatırladıklarım
    dogumdan snr fazla kıyafet lmadı çunku fazlasıyla var

4. 30 Ağustos 2010
  5. sarxixmelekA&B

sarxixmelekA&B ÇAĞAN EGEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    --------------------------------------------------------------------------------

bu aynayı almıştım ben internete araştırdım ayna bebeklerin kendini algılamasını tanımasını sağlıyormuş.oğlum çok seviyor.gülüyor kendini görünce.

Playskool Dişlikli Aynam | Playskool | playskool,ayna,dişlik

ben kitap okumaya bayılırım.oğlumda sevsin istiyor.çok seviyor bunuda.tavsiye ederim kesinlikle.
    Fisher Price Mini Çiftlik Kitap - E-Bebek.com Bebeğiniz ve Sizin için Herşey!
    bu da oyun halımız çok işe yarıyor el ayak koordinasyonu içinde çok faydalı.hemde koltuktan düşme riski yok.
    Playgro Jungle Journey Müzikli Oyun Halısı - E-Bebek.com Bebeğiniz ve Sizin için Herşey!

6. 30 Ağustos 2010
  7. sarxixmelekA&B

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nike Graphic Fleece Eşofman Altı-Lacivert
    Nike Graphic FZ Hoody Kapüşonlu Sweat-Lacivert
    Nike Street Hoody Warm Up Eşofman Takım-Gri Siyah
    en son bunları aldım

8. 30 Ağustos 2010
  9. sarxixmelekA&B

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  10. 30 Ağustos 2010
  11. sarxixmelekA&B

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    buda salıncağımız ama bizimki fıstık yeşili.

12. 30 Ağustos 2010
  13. zeynebimsilam

zeynebimsilam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bilmiyorum ama yazik degilmi sizce alabilen var alamayan var... burda neler aldiginizi resimleri ile paylasmak bence pek hos degil... alamayan arkadaslarimiz mutlaka vardir, bakip bakip ta iç geçirmesinler ... sahsi fikrim..

14. 30 Ağustos 2010
  15. sarxixmelekA&B

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben katılmıyorum burda amaç rresim koyup kimseyi imrendirmek değil.amaç sadece aldıklarımızı paylaşmak.olan var olmayan vara girersek ne sohbet olur ne bişey.bu da benim fikrim tabi.

16. 30 Ağustos 2010
  17. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ama bız alan alamayan tartısması yapmıyoruz kı
    erken oldugunu yada almamayı dusunduugumuz bır seyı bır arkadasımız önerırse fıkrımız degısebılır
    mesela bır arkadas +18 aya göre oyun halısı almıs benım ondan ne haberım vardı nede alacaktım belkı kendım olsam buyuyunce alırdım o almıs bebegıde gayet ıyı oynuyormus bende alayım dedım bız bırbırımıze fıkır alıs verısınde bulun uyoruz

mesala ben kızım dogdugu gunden berı salıncak alacagım yemek yaparken ona koyarım su dur budur ama öyle huysuz bır bebek olmadıgı için hala salıncak almadım çunku gerek yok ama hıc aklında olmayan arkadasslar aldılar
    yanı amac sadece fıkır paylasımı
    2 aylıktı kızıma cıngırak aldıgımda belkı kımse dusunmemeıstı ben hatırlatmıs oldum
    bebeklerımıze yedırecegımız yemekler hatta söyleyecegımız sarkılarda bıle fıkır alısverısı yapıyoruzz bız çokta faydamız oluyor bırbırımıze

kusura bakmayın fazla uzun oldu ama anca anlattım derdımı sız devam edın arkadaslar alamayanlar acmasın bu topıgı okumasın
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18. 31 Ağustos 2010
  19. budebe

budebe göktuğ'um bal oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende oyun halısı ile eğitim halısı aldım.fisher prıce oyun halısı.birliğinde eğitim halısı.eğitim halısı 18 +ay çocuklar için ama şimdilik hayvan seslerini falan dinliyor hoşuna gidiyor.masal kitabı aldım günde yarım saat onları okuyacağım.....birde hayvan şekilleri kabartmalı olan bi kitap sipariş ettim inşallah gelecek.bunların hepiciğinin fotosunu bi ara eklerm inşallah............

bu rada bende melteme katılıyorum burcuyada tabi.fikir alışverişi yapıyoruz yoksa nerden bileceğizki bunların da olduğunu..........

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.