2010 ocak ayı doğum yapanlar birlikte kilo verelim mi?

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve nek tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nek
  1. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb ben trabzonda yasayan, iki çocuklu bir öğretmenim doğum yapalı 40 gün oldu ve anca 8 kilo verdim ve hala 10 kilom duruyor...eski kiloma dönmek için sabırsızlanıyorum...hatta kendime ceza olarak kıyafet bile almadım...zayıflayamam diye....eski kilom 62 yeni kilom 72 ...su an diyet tarzı bebeklere zararsız bilgileri olanlar ve sezeryan dikislerine zarar vermeden egzersiz bilenler lütfen benimle paylassınlar.....haydi herkese kolay gelsin...bilmiyorumkismileolumunekankayizsmileeyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile5:ecrin_bebek:,kaydirigubbakcemile5,hihoyyyt,:teytey:,

Son düzenleme: 15 Şubat 2010
  2. 15 Şubat 2010
  3. scedcedu

scedcedu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba
    kızım aceleci çıktığından ocak yerine aralıkta doğum yaptım.
    48 kiloyla hamile kalmıştım şu anda 55-56 arasındayım.
    biran önce ben de eski kiloma dönmek istiyorum
    aynen dediğin gibi yeni kıyafet almıyorum ki hemen zayıflayabileyim
    ama diğer yandan da diyet yapamıyorum sütü kesilirse kalitesi düşerse diye korkuyorum
    tv8'in sayfasından pilates videoları indirmiştim 1 ay önce ama o zaman dikişlerim ağrıdı yapamadım
    bugün tekrar denedim dikişlerim hafif sızladı
    yavaş yavaş başlamayı düşünüyorum hiç değilse iki günde bir pilates yapsam faydası olur heralde

4. 18 Şubat 2010
  5. acez

acez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 13 ocakta doğum yaptım.75 ile doğuma girdim 67ile çıktım şimdi ise 69 kiloyum .platese başlamak için üç ayın dolması lazım birde köprü hareketleri yasak.ilk oğlumdaki göbek ve kilolarımı platesle vermiştim.3 ayım dolunca bende başlarım inşallah.şimdi ise yürüyüş yapıyorum,nefes egzersizleri yapıyorum ve bol bol yüz üstü yatıyorum göbiş için:) inşallah gider kilolar bu arada bebeğimde troit çıktı lütfen dua edin düzelsin :KK43:

6. 21 Şubat 2010
  7. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah şifa versin küçük bebislerimizi melekler koruyor merak etme bir an önce düzelecektir...mesajıma cevap verdiğiniz için sağolunopuyorumnanaktan