2010 Ocak Bebişlerinin cicileri gelsin bakalım.

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve sweetbaby tarafından 12 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sweetbaby
  1. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    diceksiniz bu kız bi sürü topik açmış diye. valla sabah sabah diğer topikteki cicilere bakarken canım sakıldı topik açıyım dedim ben de.

belki daha erken bziim için. daha cinsiyeti öğrenmeyenlerimiz var.olsun. sadece bebk cicileri derken kıyafet gelmesin aklımıza bebk arabası ana kucağı bibereon emzik falan aklımıza ne gelirse koyalım ki fikir sahibi olalım. açıkcası benim bu konularda hiç bilgim yok.

alışverişe başlamayı çok istiyorum cinsiyetimiz bi belli olsa hayırlısıyla. ben henüz hiç bi şey almadım. sadce kardeşimin alıp gönderdiği kıyafetler var.annemin ördükleri onlarda annemde daha.ben geçen hafta doktor çıkışı sadece iki çift çorap aldım unisex. yeşil ve mor renk.

alışverşe azar azar başlayanlar varsa koymaya başlarız resimlerimizi dimi ya???

bizim başımız kel mi????kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

2. 12 Temmuz 2009
  3. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
  4. 12 Temmuz 2009
  5. jasmin77

jasmin77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    superlermis bunlar ya ecrin ben daha hicbir sey almadım cinsiyet belli olsun diye bekliyorum dort gozle ondan sonra kendimi kaybedebilirim sanırım alısveris konusunda aslında cok kıyafet almamk lazım diyo herkes cok da hediye geliyor bir de hemen buyuyo cogunu giyemiyo diyolar benim kardesimin oglunun daha paketi acılmamıs kıyafetleri var dolabında o kadar cok hediye gelmis ki ama insan kendini tutamaz sanırım bu kadar tatlı seyleri gorunce asıl onemli olan su arabasını besigini vs. halletmek ben de yatagı ilk once su yatak tipi de olanlardan alayım diyodum cok fonksiyonlulardan chicconun trio for me'si var mesela ama sonra dusununce hem araba agır tek basına 9.5 kilo bir de usrunde ana kucagı yada yatagı olursa iyice agırlasacak tek basıma tasımam mumkun degil dedim bir de ben moskova turkiye arası cok sık gidip gelecegim icin pratik katlanabilen ve hafif bisey olması da onemli ikincisi de bizim bebisler zaten kıs bebgi olacak ilk 3 ay kıs mevsimi oyle cok sokaklara gezmeye cıkamıyacagız 3-4 aylıktan sonra da zaten ana kucagını arabasına monte edip rahatta gezdirebiliriz diye dusundum o yuzden pierre cardinin 2010 modeli guzel geldi ya da aynı markanın biraz daha genis modeli var adını unuttum kardesimde de pierre cardin var dogumundan beri kullanıyo cok da memnun cok hafif ve kolay katlanıyo siz ne dusunuyosunuz araba konusunda

6. 12 Temmuz 2009
  7. ecrin1001

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    jasmincim bende araba konusunda kesinlikle baston tarzı kaliteli bişey alcam...garco dan begendim bir model.bakıyorum ama daha.hafif olması çok önemli çünkü bizim bebişler araba kullanmaya başlayana kadar 4 5 aylık olcaklar anakucagına gerek kalmıcak bence.
    [​IMG] begendim maclarenin yan kuruluşunun bir arabası mor ve kırımızısı vardı..
    [​IMG] bu da gracodan begendigim bi araba..ben nasıl katlandıklarını falanda gördum gerçekten pratikler.özellikleride çoktu.

Son düzenleme: 13 Temmuz 2009
  8. 12 Temmuz 2009
  9. ecrin1001

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    yagmurlugu vs.parçalarıda mevcut.çok kullanışlıydı..

10. 12 Temmuz 2009
  11. ecrin1001

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
  12. 12 Temmuz 2009
  13. jasmin77

jasmin77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arabanın on tarafında tepsi yeri olması onemli diyolar bir de kafasının yan taraflarının koruyuculu olması tecrubelilerden duyduklarım pierre cardininkilere de bak istersen ecrin onlar genelde cok hafif oluyomus bri de gecen sene avrupanın en iyi bebk arabası secilmis gidip magazalardan bakmak lazım gerci iyice ozellikelrini sormak ve nasıl katlandıgınmı vs. gormek daha iyi ama internetten alırsak karar verdikten sonra bayagı uygun oluyo sanırım magazalara gore ne kadar kar edilse o kadar iyidir malum alınacak cok sey var

14. 12 Temmuz 2009
  15. ecrin1001

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    offffffffff

16. 12 Temmuz 2009
  17. ecrin1001

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    ben baston tarzı istiyorum orası yüzde yüz...pier cardinin bir modelini begendim baston ama agır geldi bana...birde benim aslında arabayı ben pekde kullancamı sanmıyorum.burda bebegi arabaya koyup gidecegim yer yok akraba arkadaş gibi.ailem karşıda oraya da zaten özel arabayla gidiyoruz.ancak alışveriş merkezlerine vs giderken kullancam.çok araba lazım olan birisi olacagımı sanmıyorumda.

18. 13 Temmuz 2009
  19. Hera

Hera Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    arabanın çift yönlü olmasına ve tamamen yatmasına dikkat edin uyudukları zaman baya işe yariyor.