2010 ocak da dogum yapacak anne adayları buraya...

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve hante tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : hante
  1. hante

hante Yağız Kaan' ım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2010 benım hayatımda cok önemlı bır yıl olacak, allahım nasıp ederse ocak ayının ortalarına dogru bır oglusumuz olacak... bu buyuk mucızeyı yaratan rabbime binlerce kere şükürler olsun.. benım gıbı buduyguyu yasayan herkese selamlar.. allah hepimize hayırlı dogumlar nasıp eder ınsallah...
    nasıl bir hamılelık yasıyorsunuz sıkıntılarınız var mı arkadaslar? ben son bes gundur oturarak uyuyorum , aksı halde yatınca ıkı göğsumun arasında karıncalanma tarzında uyusukluk oluyor, özellıkle böyle sıkıstıgında yasıyorum bunu.. suankı sıkıntım bu, ılerleyen haftalarda kılo alımım arttıkca daha cok sıkıntı yaratmasından korkuyorum...sizlerde duurumlar nasıl...?
    sevgiler....

2. 22 Ekim 2009
  3. marduk

marduk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de aynı zamana geliyor doğumum kısmetse. ben de 2 yastıkla uyuyorum. oğlum gece çok hareketli olduğundan da sık sık uyanıyorum. ama olsun sabredicez az kaldı :) her şey bebeklerimiz için...

4. 22 Ekim 2009
  5. recell

recell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende ocak ayında dogum yapacagım 26 haftalık hamıleyim. bende de mide yanması cok oluyor

6. 22 Ekim 2009
  7. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba benimde oğlum ocak ortası gibi gelecek kısmetse.şu aralar yek uğraştığımız şey şeker.bende gebelik şekeri çıktı malesef çok üzülüyorum şimdilik diyetle düşürmeye çalışıyoruz çok zorlanıyorum çok zormuş hamilelikte diyet.herkese hayırlı doğum sağlıklı bebişler diliyorum.

8. 22 Ekim 2009
  9. gulsem_22

gulsem_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende ocağın ilk haftası kavuşucam oğluma.şuan için tek problemim uykusuzluk.birden sıkıntı basıyor sağ olsun oğlumda kıpır kıpır. uykusuz geceler erken başladı bizde.Allahım başka sıkıntı vermez inşallah.

10. 23 Ekim 2009
  11. susadim

susadim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende 0cagin 22de dogum randevum allahin izniyle bende ogluma kavusacagim.kizlar birsey dikkatimi cekti hepimizinde oglu oluyor galiba. benim sorunumda simdilik siddetli migde agrimasi ama baska sorunum yok tabi artik temizlik felanda yapamiyorum evde sizin böyle sikintilariniz varmi?

12. 23 Ekim 2009
  13. gulsem_22

gulsem_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim iş yapamama gibi bir sıkıntım yok.hiçte yorgun hissetmiyorum kendimi.ama fazla ayakta kalırsam haliyle ayaklarım hatta bacaklarım şişiyo.gerçi bu otururkende oluyor.ama ağrı falan yok.

14. 23 Ekim 2009
  15. OZLMF

OZLMF Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Günaydın hamişler ben de 28 haftalık hamileyim ve ocağın ilk haftasında sezaryen olcam maalesef.Benim de son bir haftadır karnım ağrıyor ancak farklı bir ağrı çok zorlanıyorum üstelik evde 2 yaşında bir oğlum var dinlenemiyorum.Erken doğum olmasından korkuyorum.Bu ara benim dünyalar güzeli kızım olcak.Eeee annesi güzel.zemuszemus

16. 23 Ekim 2009
  17. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar merhaba.kısmetse benımde ocakta oglum olcak ocagın basında.bndede mıdede sorun vardı dra gıttım yemek borumda ıltıhap cıktı...ılac verdı dr kullandım sımdı gectı.mıdesı agrıyan arkadaslar ıhmal etmeyın gıdın.su ıcerken bıle agrıyordu yanı o kadar.ama cok sukur ılaclara devam gectı...

18. 24 Ekim 2009
  19. sevcangoksel

sevcangoksel Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar bende 2010 Ocak ayında oğlumu kucağıma alıcam kısmetse
    2010-Ocak anneleri topiği var, oraya gelsenize