2010 sonu 2011 ilk aylarında ikizlerine kavuşacak anne adayları

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve anjelic tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : anjelic
  1. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merhaba, ben 14 haftalık ikizlerine hamile bir anne adayıyım, Rabbim izin verirse 2010 aralık sonu veya 2011 ocakta meleklerime kavuşucam. Hamileliğim sorunlu başladı, devam etti ancak şu an atlattık inşallah. İkiz hamilelik dönemine ait bir topik var, ancak oradaki arkadaşlar başlangıçtan itibaren herşeyi paylaşmışlar ve şu an doğuma yaklaşmışlar, benim gibi erken dönem ikiz hamile pek yok, istedim ki erken dönem ikiz hamilelerin buluştuğu, sıkıntılarını paylaştığı, hamilelik sürecini birlikte götüreceği bir topik olsun. Bir de liste hazırlarız, cinsiyetlerimizi, doğum sıramızı, bebiş isimlerimizi takip ederiz, ne dersiniz?:nazar::nazar::nazar:

.......Nick......................Yaş...........SAT...............Tahmini D.T............Hamile Kaldığı Kilo...........Bebişlerin Cinsiyetleri...............Bebişlerin İsimleri
    1-.esengülüm....................25...............?.........................?...............................50..............................Erkek+Erkek...............................???...............
    2-.nurtopu........................:30.............16 Ocak...............23 Ekim..........................72................................Erkek+Kız.................................???.....................
    3-.ceren 77........................?..............16 Ocak...............23 Ekim..........................61.................................Erkek+Kız................................???.....................
    4-.emenenisa.....................?..............23 Ocak..............15 Ekim............................?..................................Erkek+Kız................................???....................
    5-vuslat_35........................?..............25 Ocak...............1 Kasım...........................?...................................Kız+Kız...................................???..................
    6-Nirsen81.........................?..............3 Şubat...............10 Kasım..........................?....................................Kız+Kız..................................???..................
    7-.pgt/morgenrot............... 28.............4 Şubat...............21 Ekim...........................68...............................Erkek+Erkek..........................Mehmet+Ali..........
    8-.selsel...........................26..............6 Nisan...............11 Ocak...........................60.................................Kız+Erkek...............................???........................
    9-vuslatyaren.....................29..............6 Nisan...............11 Ocak..........................61.................................Kız+Kız...................................???......................
    10-erbe...............................32..............13 Nisan..............17 Ocak..........................56.................................Kız+Kız....................................???.................
    11-valente...........................?...............14 Nisan..............19 Ocak...........................?....................................???........................................???.....................
    12-.anjelic..........................36..............23 Nisan..............27 Ocak...........................59..................................Kız+Kız..................................???..........................
    13-hayran...........................25..............27 Nisan...............3 Şubat..........................47..................................Erkek+Erkek................................???......................
    14-stera............................25..............6 Mayıs...............11 Şubat..........................?.....................................???.........................................???......................
    15-cigdo...........................27.............17 Mayıs...............21 Şubat.........................54.....................................???.........................................???.......................
    16-talya07.........................26..............25 Mayıs..............27 Şubat..........................83....................................???.........................................???...................
    17-elzey...........................31..............24 Haziran............31 Mart...........................72......................................???........................................???....................
    18-aysgln.........................?....................?............................?...............................?.......................................?............................................?..........................

Son düzenleme: 2 Eylül 2010
  2. 30 Temmuz 2010
  3. vuslatyaren

vuslatyaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet yeni topiğimiz hayırlı olsun galiba 2011in ilk ikiz annelerinden yada 2010un son ikiz annelerinden olcam bakalım hayırlısı

4. 30 Temmuz 2010
  5. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    vuslatcım hoşgeldin topiğimize :) Aslında yeni dönem epey ikiz hamile var, inşallah topiğin farkına varıp gelirler :)

6. 31 Temmuz 2010
  7. bitanem16

bitanem16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    153
    selam ikiz anneleri

bende ikiz annei olcam insallah, 10. cu haftadayim daha cok yeni.

ayin 9 zunda dr randevum var cok merak ediyorum bebislerimi, sagliklari nasil diye, hep bisey oldu gibi geliyor, korkuyorum niyese?

8. 31 Temmuz 2010
  9. bitanem16

bitanem16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    153
    ha bu arada dogum tarihim 02.03.2011 ama bu tabiki eger hersey normal olursa

10. 31 Temmuz 2010
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ınş tamamına erın kızlar ..........hayırlı ols anjelıc

12. 31 Temmuz 2010
  13. nurtopu

nurtopu Hayat güzel:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar ben diğer topiğe mi devam etmeliyim yoksa buraya mı?

14. 31 Temmuz 2010
  15. morgenrot

morgenrot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    anjelic canım topik hayırlı olsun.. ben pgt06.. diğer nicke dün bi değişiklik yapıyordum ondan mesaj atamıyorum artık bi haller oldu ben de yeni üyelik aldım...
    nurtopu canım sen de şuan hamiş olan herkes de burda yazsın bence.. hamişler olrak biz uğurlarız seni de doğuma :))
    ben de bu arada 25+2 tek yumurta ikizlerine gebeyim.. tek embriyo transferi ile oldu Allahıma şükürler olsun şuana kadar sorun yaşamadım, inşallah hepimiz sona kadar sorunsuz gider sırasıyla alırız bebekleri kucağımıza...
    bu arada bence bir de liste oluşturmak lazım yeniden, sıraya girsek fena olmaz :KK66:
    tüm hamişlere sevgiler :CüvCüv:

16. 31 Temmuz 2010
  17. nurtopu

nurtopu Hayat güzel:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    bencede liste güzel olur

18. 31 Temmuz 2010
  19. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Hoşgeldiniz arkadaşlar :)

Kızlar excelde yaptığım listeyi burası kabul etmedi, ben tablo şeklinde hazırlamıştım olmuyor, tabloların nasıl eklendiğine dair bilginiz var mı? Şimdilik geçici olarak yukarıdakini koydum ama ben daha cicili bicili bi tablomuz olsun istemiştim, eklenmesi gereken başlıklar hakkında önerisi olan varsa onu da ekleyelim. Bir de bilgilerinizi yukarıdaki çizelgeye uygun verirseniz SAT sırasına göre ekliycem sizi.