2010 temmuz anneleri cinsiyet tahminlerinizi alalım hadi :))

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve gulll tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

5 Aralık 2009
    Konu Sahibi : gulll
  1. gulll

gulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle sağlıklı olması çok önemli tabiki. :) benim içime erkek doğuyor cinsiyet tahminlerinde de erkek çıkıyor ama çevremdekiler hep kızın olacak diyor. bakalım kimler doğru tahmin edecek :)) hadi bakalım kızlar :))

2. 5 Aralık 2009
  3. misskapris

misskapris Rüzgarcık abi oluyor:)ELA NAZ geliyor... Üye

Beğenildi:
    71
    Ödül Puanları:
    153
    Kesinlikle Rabbim sağlıklıca kucağımıza almamızı nasip etsin bebeklerimizi.Bence de önemli olan bu.Bizim ilk bebeğimiz o yüzden hiç ama hiç farketmiyo.Bi arkadşım Çin Takvimine bak dedi.Baktım oraya göre kız.Bazı arkadaşlarım kız diyo bazıları erkek ailelerimizden de aynen kız ya da erkek diyenler var.Eşimle bizim de başkalarının bebeklerinin cinsiyetlerini tahmin edebilme yeteneğimiz vardı ama kendi bebeğimizi hiç bilemiyoruz.Annemde rüyasında erkek çocuk görmüş.Ben de hep başka arkadaşların erkek çocuklarını görüyorum.Kısmet Rabbim hangisini yazdıysa kabulümüz tabiki.Öncelikli dileğimiz sağlıklı sıhhatli akıllı milletine devletine sahip çıkan Rabbini bilen bir evlat olması.

4. 5 Aralık 2009
  5. deniz8383

deniz8383 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:kızlar hayırlısıyla kucamıza almayı nasip etsin inş. bu arada benim içimden kız geçiyo....

6. 5 Aralık 2009
  7. ozlem483

ozlem483 Bir MELEK Diliyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısını dılıyorum ılk bebegım benım ıcınde farketmez ama erkek bence...bır bucuk ay sonra ogrenırız hayırlısıyla aslında cokda merak edıyorum annem kız dıyo...

8. 7 Aralık 2009
  9. minikuxsx

minikuxsx evdeyim ama net yok :( Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hepimiz için hayırlısı olur inşallah.. bende geçen rüyamda erkek bebek gördüm.. annem yerim ben onu naısl bir duygu anlatamam emzirdim .yıkadım.. kokladım öptüm.. maviş gözlüydü babamıza benziyordu.. bizde erkek olur diyoruz.. çin takvimine göre kız çıkıyor ama hadi hayırlısı sağ sağlim eli ayağı düzgün hayırlı bir evalat olsun da.. başka bişi istemem.. acaba ne zaman öğreniliyo cinsiyeti.. hiç te araştırmadım:bbo:

10. 7 Aralık 2009
  11. visnesuyu

visnesuyu Hamd olsun Ya Rabbim.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende sizler gibi öncelikle sağlıklı sıhhatli olmasını Allahtan diliyorum...
    Gönlümüzden geçen isteğimiz kız aslında ama mevlam ne verirse kabulumüz...
    Tahminim yok malesef çok konsatre olup düşündüm ama bişey hissedemiyorum, sağlıcakla gelsinde.

12. 7 Aralık 2009
  13. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim 1.5 yaşında kızım karnımdakinin de kız olacağını düşünüyorum ama kalbimden bi de oğlum olsun istiyorum .. hayırlı olsun sağlıklı olsun gerisi boş ..

14. 8 Aralık 2009
  15. Sonbahar

Sonbahar o bir anne : ) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah hepimizinki nur topu gibi doğar :) ama benimde gönlümden erkek geçmesine rağmen, etrafımdaki herkes kızın olur diyor, üstelik eşimde kız olursa rengarenk cicilerle süsleriz diyince bende kız mı erkek mi tahminimi boşverdim. düşünmüyorum şuan.

16. 8 Aralık 2009
  17. bambino

bambino İkinci Prensesim Geliyooo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    önce sağlık tabiki ama bence benim yine kızım olacak:KK46::CüvCüv:

18. 8 Aralık 2009
  19. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    kiz olsada erkek olsada her halukarda suslu puslu bi bebek olucak benim gibi bi annenin elinde ... cevremde herkes erkek diyor ruyalarimda bende hep erkek bebek goruyorum hep yatagimda yanibasimda yatiyo masmavi gozlu sapsari bi oglan cocugu ... erkek kardesim sarisin mavi gozlu cok cok severim onu bebekkken opmeye bile kiyamazdim .. heralde o yuzden ruyamdaki bebek hep ona benziyor
    benim icime erkek doguyor
    esimde kiz bebeklerini cok seviyor o saglikli olsun yeter diyor ama onda kiz agirlik basiyor ..
    ben ise saglikli olsunda herseye raziyim isterse uc kizim olsun uc oglum olsun benim icin hic farketmez ...