2010 temmuz annelerinin doğum hikayeleri...

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve aydan6 tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : aydan6
  1. aydan6

aydan6 09.07.2010 BARANIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    BÜTÜN BEBİŞLERİMİZİN SAĞLICAKLA GELMESİ DİLEĞİYLE...
    İLK HİKAYEMİZİ BEKLİYORUZ.. :nazar:

2. 1 Haziran 2010
  3. Zeymuran

Zeymuran 20.07.2010 Aşkım dünyamda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAHIM hayırlısı ile dogurup, saglıkla buraya hikayemizi yazmamızı nasip ett :Saruboceq::Saruboceq:

Oyacım senin dogum hikayeni merakla bekliyoruz.. ilk temmuz annesi olarak opuyorumnanaktan

4. 1 Haziran 2010
  5. reyyan6380

reyyan6380 4.sınıf olduuukkk :) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    ben 2009 temmuz annesiyim,sizlere hayırlı doğumlar diliyorum,bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

6. 1 Haziran 2010
  7. Ofeliya

Ofeliya hayatımın aşkı 3 erkek))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merabalar her kese umarım cok iyisinizdir.cok şükür allahım bu gunude nasib etti bana.darısı başınıza kızlar.neyse fazla kafanızı yormayım.kzlar bildiyiniz gibi ben temmuzda dogum yapıcaktım ama benim aceleci oglum dayanamadı.ama cok şükür oglum saglıklı ve yanımda.ben tam 31+4günlük dogum yaptım .eşimle alış verişe gittik e bebek magazasına 1milyar falan para harcadık.eve geldik.bilenler biliyor bilmeyenlerede söyleyim benim eşim babasıyla calışyor kendi şirketleri var yani o yüzden babası hep karışıyor her şeyimize.neyse o akşam babası hesaba girmiş ve bizim harcamamızı görmüş.ve akşam bizi aradı ogluyla tartışmaya başladı.cok kavga ettiler bende dayanamadım eşime ne oluyo falan dedim ver telefonu bana dedim eşim babasının yüzüne kapattı telefonu babaıs beni aradı evi aradı eşim acmadı telefonu banada izin vermedi.tam 15 dakika sonra kapı caldı.eşim acma dedi kesin babamdır dedi.olurmu dedim acmam lazım ayıb şimdi.neyse uzun sözün kısası babası icmiş bize geldi eve girdi ogluyla küfürlü konuştu bana laflar sokmaya başladı dogru konuş dedim bana bir sürü küfür.eline ne gectiyse kırdı dgıttı.ben fenalaşdım o an karnıma kramplar falan girdi.defol gitt dedim polis cagıracam dedim artislil yapma gel otur dedi.bu arada teyzesini kocasıda gelmişdi aldı bunu götürdü.ben hastaneye gittim dr baktı seni hastaneye yatırıcaz böyle devam ederse dedi.bu gün eve gitt dinlen bişey olurasa ara bweni dedi.neyse eve geldim.yatamadım sabaha kadar.sabahda sınava girdim dreksiyondan.evew geldi akşama kadar agrı cektim ama eşime bişey söylemedim.akşam saat 10 da dayanılıcak gibi deyildi agrım mecburen eşime söyledim ölüuyrum diye.dr aradık o sırada wc girdim akıntıyla beraber kanamam başladı.eşimin teyzesini aradık gel bizi hastaneye götür diye onlarda kaynanamları aramışlar.evleri bize q15dakikalık.bunlar tam 1saate geldiler.neyse arabaya bindik.yarım saate akay hastanesine gittik beni odya aldılar.dr geldi.her şeyi bildiyi icin kaynanamlara bir sürü laf söyledi.ayıb yaptıgınız bu kız ölüyo burda ailesine ne cevab vericeksiniz.?2side tehlikede.kaynanam cok korktu .neyse nste baglandı.dogum başlamış dedi hemşire.dr aşagıdan muayıne etti şoke oldu bu ne kızım tam acılmışsın dedi.nıye erken gelmedin.ben nasıl aglıyorum ayaklarım tirtir titriyor ama nasıl bagrıyorum eşime ailesine bu cocuka bişey olursa sizi hic bir zaman aff etmiyicem diye.odayı boşaltın dedi dr sizinle sonra konuşucam 5 dakikaya dogum başlıyor dedi.dışarı cıktı kolumu kac kere delik deşik ettiler serum falan takıldı.akay hastanesi şey demiş biz kabul edemeyiz bu hastayı cocuk daha cok kücük başka hastaneye sevk ededlim dr 8 devlet 4 özel hastane aradı hepsi bi bahane uydurdu biz alamayız diye sonunda güven hastanesin aradılar ambulans geldı beni alıb götürdüler o manzarayı görmeniz lazımdı o kadar xduygusal bi andı ki anlatamam.her kes aglıyor.bende eşime bakıdım ve bana bişey olursa ogluma cok iyi bak.hic kimseye verme sakın.eşim aglıyordu hic birinize bişey olmuyucak.beni güven hastanesine getirdiler hemen odaya aldılar.sonra dr suyu patladı altıma kab gibi bisey koydular tualetini bu raya yap diye.nst baglandı oglumun kalp atışına bakıyorlardı.ıkın ıkın diye dr bagırıypordu.ıknımaktan gücüm kalmamıştı.dr yalvarıyordum ne olursunuz beni sezeryana alın diye dr gülerek kızım yüzdün yüzdün kuyruguna geldin ne sezeryanı?dedi.15 dakika falan 0dada ıkın ıkın dedi ddr sonda beni hazırlayoıb dogumhaneye götürdüler.masaya aldılar her sey hazır o bur yandanda 2tane dogum daha vardı ama nasıl bagırıyorlardı cok korkuyordum .eşimde girdi doguma .tam 10 dakika ıkındım artık hic gücüm kalmamıştı.dr sonde ıkın dedi kızım oglun boguluyo o an bütün gücümü topladım ıkındım oglumun sesini duydum nasıl aglıyıordu ve o an cişini yaotım.o an her şey sanki deyişdi.cok mutluydu ben eşim dr hemşire hepimiz aglıyorduk.nasıl dua ediyordum o anda.cok şükürler olsun deye oglum saglıklı dogdu.yarım saat dr cocugun eşini cıkardı orayaı temizledi kac tane iyne vurdu ve 3 tikiş attı.beni sonra odaya aldılar ondan sonra olanları karmakarışık hatırlıyorum.her kes diyo ki ben orda oglumu istiyorum ogluma gidicem diyomuşum.sonra dr odya geldi cok saglıklı oglun dunyaya geldi dediler ama daha hastanede kalıcak.sonra kac gun oglumun durumu kötüye gitti gün günden.tam 15 gun ben her gun ogluma süt getirdim hastaneye o halımlae otobus taksıyle.eşimin ailesi arbaları oldugu halde.her gun bahane buldular işimiz var diye.16 gun sonra oglum 1906gramla taburco oldu.şimdi Ozanım evimizde cok mutluyuz.Ozanım anneler gününde dogdu benim en büyük hediyem canım oglum.09.05.2010.HEPıNıZE tşk ederim kızlar.her kes bu güzel duyguyu tatsın inşallah.

8. 1 Haziran 2010
  9. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    senağlamasenağlamasenağlama Allah hayırlı uzun ömür versin bebeğine..

Ağlattın beniii..senağlama

10. 1 Haziran 2010
  11. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    amin..........................................:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

12. 1 Haziran 2010
  13. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun..sağlıklı olmasına çok mutlu oldum,çok sevindim...Allah analı babalı büyütsün..

yaşadıklarınıza çok üzüldüm..çok zor şeyler yaşamışsınız..o bana bişey olursa oğluma sen bak demişsiniz ya eşinize çok duygulandım,ağladım..Allah eşinizin ailesini ıslah etsin inşallah..

Bu arada bende Allahın izniyle 2010 eylül annesiyim..eylülün 1 ine oğlumu bekliyorum inşallah..
    Allah bizlerede sağ salim bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin..bi an o doğum anında kendimi hayal ettim..sanki kendim yaşadım o anları..Allahım hepimizi bir nefeste kurtarsın..acısız sancısız inşallah...

14. 1 Haziran 2010
  15. ipekbocugu

ipekbocugu Yarınlar güzel olacak..:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    oyacım hem ağladım hem okudum :gitme:gerçekten sıkıntılı bir dönem geçirdin umarım bundan sonra Allah mutluluğunuza mutluluk katar..:Saruboceq:Allah evladına sağlıklı uzun ömürler versin..:Saruboceq:

16. 1 Haziran 2010
  17. prayforU

prayforU heyecanlı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili oya,
    allah sana oğluna ve eşine sağlık sıhhat versin. doğum yaptıgın günden beri dua ettim senin ve bebişin için.
    bizimde ortak çalışmaktan yana problemlerimiz var. stres yapmamaya çalışıyorum bebeğim için.
    sağlıkla kavustun genede bebeğine. tekrar tebrikler... a.s.

ağlamaktan kendimi alamadım. biz tanışmadan böyle birbirimizi düşünüyoruz. insan kendi canını tehlikeye atarmı. allah akıl fikir versin bunlara .. bende de var bunlardan malesef...

Son düzenleme: 1 Haziran 2010
  18. 1 Haziran 2010
  19. papatya16

papatya16 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Oyacım Allah oğluşuna sağlık sıhhat ve uzun ömürler versin inş...Bundan sonra inş.sıkıntısız günler geçirirsiniz ...darısı bizlerin başına inş...