2010 yılında aşılama yaptıracak olan arkadaşlar buraya.

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve serenalar tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

26 Kasım 2009
    Konu Sahibi : serenalar
  1. serenalar

serenalar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.410
    Ödül Puanları:
    163
    slm kızlara.s. bırada aylara gore aşılama tarıhlerını yazalım
    neler yapabılırizfisfisfis
    ilk aşılamanızda sperm sayınız kaçtı
    bunları paylaşalım benım ilkın de 7.400 ikincıde 5.400 dr yaptı aşılamayı bu degerlerde tutmazmış dıye okudum bır yerde uzuldum
    yaza 3 aşılamayı daha sonrada tup bebek tedavısını duşunuyorum sızler ....:teselli:

2. 26 Kasım 2009
  3. serenalar

serenalar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.410
    Ödül Puanları:
    163
    1 ve2 aşılamalarımda gunumden once adet oldum nedenı progestan hormonum çok duşukmuş duşuktude takvıye hıç bır ılaç vermedı neymış 3aşılamada yuksek dozda vercekmış özelde yaptırmıycagım
    devlet hastanesınde yaptıracagım

4. 12 Aralık 2009
  5. angel55555

angel55555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar arkadaşlar ben sürekli kadınlar kulübünü takip ediyorum bir çok şey öğrendim buradan. Benimde hormanel bazı sorunlarım var. Hipogonadizm yani ilaç kullanmadan adet göremiyorum. Bir aşılama bir tüp bebek denememiz var. Şimdi güneydoğuda bulunuyorum burda bir kadın doğum uzmanı buldum özel bir hastahanede aşılama yapıyor bakalım 1-2 ay sonra şansımızı tekrar deniycez. İnsanın içinde nasıl bir boşluk oluyo bilirsiniz denesek mi olucak mı ....... sorular sorular.... Bilmiyorum işte süreç devam ederken bilgileri yazarım yine hepimize bol şans Allah yardımcımız olsun

6. 16 Aralık 2009
  7. ruyalar

ruyalar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar bende kasımda ilk aşılamamı yaptırdım ama olmadı.hikayemi anlatayım sizlere beni drm adetimin 3. günü çağırdı ilaca başlayacaktık ama 6,5 cm bir kistle karşılaştık ve adetimin 5. günü kist alındı.7. gün kontrole gittim 7 yumurta vardı ve benim ısrarımla drmaşılama yapmayı kabul etti ve 3 gün ilaç kullandım ve gittiğimde 5 yumurtam tam boyutlara gelmişti ve ertesi gün çatlatma iğnesi oldum ve 36 saat sonunda aşılamam yapıldı 69milyon sperm enjekte edildi. ama sonuç kötü oldu 15. gün tahlil verecektim ama rgl oldum. bu ay dinlenme ocak ayında 2. aşılamama start vereceğiz bu sefer 3. günü başlayacağım ilaçlara inş. bir terslik olmaz. inş. en kısa zamanda anne oluruz...:Saruboceq:

8. 28 Nisan 2010
  9. 35deniz

35deniz Rabbim'e emanet Denizim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
  10. 22 Ekim 2010
  11. swanson

swanson Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben iki aşılama yaptırdım
    ilkinde 180 milyon ikincisindede hemen hemen aynı
    ben şimdi tüp bebek yaptırıyorum
    aşılama maaliyetide çok düşük değil bence ilaçlarla 3 aşolama 1 tüp bebek yapıyor zaten
    bana kalırsa 3 kez daha deneme tüp bebek yap....
    bizim hiçbir sorunumuz yok ama aşılamada da sonuç alamadık....