2010 Yl Akrep Bur Yorumu

Konusu 'Akrep Burcu' forumundadır ve Adivar tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  13 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 1. Adivar

  Adivar Popüler Üye Üye

  Katılım:
  27 Haziran 2007
  Mesajlar:
  6.280
  Beğenildi:
  43
  Ödül Puanları:
  148
  2010 Yılında Akrep Burcunu Neler Bekliyor ?

  Kariyerinizde ki başarılarınız sizi oldukça güçlü bir konuma getiriyor. Bu yıl mücadele etmekle geçecek bir yıl olacak. Riskli harcamalar yapmaktan kaçınılmalı. Ancak Mart ve Nisan aylarında ortaya çıkacak yeni bir proje hayatınızın seyrini değiştirebilir. Asıl kazançlar ise ilkbahar ve 2010'un son aylarında gelecek. Bu yıl kendinizi gergin hissettiğiniz dönemlerde sakin olup sinirinizi etrafa kesinlikle yansıtmamalısınız riskli davranışları tolere edebilen bir yıl değil! Aşk hayatınıza gelince harika denemez ama kötü de değil.
  Akrep Burcu kralların burcu olarak bilinir. Koç Burcu insanı hakkını savunmak için tepki gösterir rekabete girişir ve sonunda savaşır. Akrep burcu ise benliğini ve savunma alanını gururuyla ve karşı tarafı rekabete girmekten vazgeçiren despotça tavırlarıyla korur. Akrep karakterinin karşısına dikilip hakkını istemek zaten büyük bir cesaret ister.
  Akrep burcu varlığının net bir şekilde şuurundadır. Öyle ki kainatın en gerçek varlığının kendisi olduğunu her şeyin onun için var edildiğinin her şeyi yönetip hakim olmanın en tabi hakkı olduğunun apaçık farkındadır.
  2010 yılı Siz Akrepler için Şubat 2010 yılına kadar oğlak burcunda seyrini sürdürecek venüs öncelikle geleceğinizi iş anlamında hedeflendirmeyi ve bir amaç etrafında hareket etmeyi başarmak durumundasınız. Kendinizi geliştirmek açısından da etkili olacak bu süreçte hem kendinize olan inancınızı güçlü tutmayı hem de eksik noktalarınızın farkında olarak abartıya kesinlikle kaçmadan sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeyi ilkeniz haline getirmelisiniz. Detaylı işlerin yoğunlaştığı ve kariyerinizle ilgili alanlarda birlikte çalıştığınız kişilerle olan iş ilişkinizin önemli hale geleceği bu dönemde başkalarına hizmet amaçlı (sağlık bakım veterinerlik yöneticilik eğitim din felsefe doktorluk seyahat turizm temizlik hizmetleri yabancı dil yayıncılık medya sektörü) mesleki alanlarda faaliyetlerde bulunabilirsiniz.
  Jüpiter gezegeni 2010 yılında kişisel değerler maddi ve manevi kaynaklarınız mallarınız yetenekleriniz fiziksel ihtiyaçlarınız kısaca finansal güvenliğiniz konularında eğitici olmak adına dersler vererek engellerle karşılaştırarak ve zorluklar vererek sabırlı olmanız için baskıda bulunacaktır. Sizler bu süreçte mantıklı bir düzen içinde çaba sarfederek dikkat göstererek sabırla görevlerinizi yerine getirmeniz lazımdır. Hatalarınızı görmeniz kendi yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için çaba sarfetmeniz çok önemlidir. Pratik çözümler bulmak ve ekmeğinizi kazanmak için öncelikle kendinize güven duymalı ve cesur davranmalısınız. Parasal konularda harcamalarınızı kontrol altına almanız ve elinize geçen finansal geliri ise gerekli yatırımlarda kullanmaya özen göstermeniz faydalı olacaktır.
  Venüs gezegeni ise tüm yıl boyunca kendi kazanımlarınız dışındaki gelirler cinselliğiniz sigorta vergi hukuk konularındaki davalarınız (nafaka miras) eşinizden elde ettiğiniz paralar banka borçları vergi ödemeleriniz ve yine eş dolayısıyla yaşanan maddi sıkıntılar anlamında 2005 yılından beri çarpıcı gelişmeler yaşatmakta olabilir. Bu etkinlik bu yıl içinde de devam edeceğinden daha dikkatli hareket etmeye ve öncelikle kendinizi geliştirmeye yenileştirmeye ve kaynaklarınızı dikkatle kullanmaya devam etmenizi öneriyoruz.
  Satürn gezegeninin değişkenlik veren ve bağımlılık yaratan enerjisi altında birdenbire aşık olma hemen ilişkiye girme ve evlilik konusunda çabucak karar vererek hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olan enerjisi altında birlikte olduğunuz insanı daha iyi gözlemlemeli mantıklı kararlar almalı ve her şeyden önce çok iyi tanımadan ciddi bir adım atmamalısınız.

  2010 Yılı Akrep Burcu Aşk ve İlişkiler
  12 Kasım 2009- 11 Şubat 2010 tarihi aşk açısından etkili gözükmekte. Sevilmek değer görmek kısa süreli maceralar yaşamaktan hoşlanabilirsiniz. İlişkisi olanlar ise partnerleriyle her türlü paylaşımda olmaktan zevk alabilirler.
  18 Mart- 22 Nisan arası ilişkinizde karşılıklı olarak dengeyi sağlamak adına dikkatli olmalısınız. İlişkisi olmayanlar için sıradışı bir kişinin yaşamınıza girmesi anlamı taşıyabilir. Bu ilişki arkadaşlık ilişkisiyle başlayabilir.
  14 Mart- 19 Mayıs tarihleri arasında gizlilik içinde hareket etmek ihtiyacınız yüksek olabilir. Gizli saklı ilişkiler veya şu an yaşadığınız ilişkiyle alakalı hareketlenmeler kimi zaman agresif bir şekilde tutum göstermeler kimi zamansa verdiğiniz kararları uygulamaktan vazgeçmeler gibi etkiler yaşanabilir.
  21 Haziran- 12 Temmuz arası dönem her türlü yönden kendinizi olumlu bir şekilde ifade etmenizi ve ilişkiler kurmanızı destekleyici görünmekte.
  10 Ağustos- 16 Eylül tarihleri yakın çevrenizle olan ilişkiler yazışmalar yolculuklar yoluyla iletişimde bulunmanız açısından destekleyici olacaktır. Kimileriniz bu süreçte evlenmeyi ve bir yuva kurmayı düşünebileceği etkiler altındadır.
  21 Ekim- 29 Kasım aşk açısından son derece olumlu yeni tanışmalar açısından destekleyici olacaktır. Macera tutkunuz yükselebilir ve kendinizi aşkla ifade etmekten hoşlanabilirsiniz. Hayatın keyifli yanlarının tadına varmak ve eğlenmek açısından etkili bir dönem olacaktır.
  07 Kasım- 17 Aralık tarihlerinde ise yine oldukça hızlı isteklerinizin mutlak kabulünden yana ve hızlı yaşanan aşklar açısından oldukça etkili bir dönem olarak gözükmekte.
  Olumlu İlişkiler : Aslan Yay İkizler burçları
  Zorlu İlişkiler : Yengeç Boğa Balık

  2010 Yılı Akrep Burcu Parasal Konular
  17 Şubat- 26 Mart başkaları kaynaklı gelirler konusunda gelişmeler yaşanabilir. Kurduğunuz güçlü ilişkiler sizi maddi anlamda destekleyici olabilir.
  13 Mayıs- 20 Kasım iş hayatınızla ilgili konularda kuracağınız yakın ilişkiler maddi anlamda sizi destekleyici olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir şekilde hareket etmeye özen göstermeniz yararlıdır. Parasal konularda etkin olmak ve kendinizi ifade ederek girişimde bulunmanız açısından destekleyicidir. Çalışma hayatınızda düzen ve disipline önem vermeniz halinde olumlu sonuçlar yaşayabilirsiniz.

  2010 Yılı Akrep Burcu İş ve Kariyer
  28 Mart - 09 Mayıs dönemi kariyeriniz açısından olumlu titreşimler ve otorite konumundaki kişilerle maddi anlamda görüşmeler iş değişikliği statünüzle ilgili değişimler göze çarpabilir.
  16 Mayıs- 28 Haziran ileriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak iletişimler görüşmeler ve hareketlilik söz konusu olacaktır. Olumlu etkiler mevcut.

  2010 Yılı Akrep Burcu Sağlık
  12 Şubat- 18 Mart ve 15 Eylül- 23 Kasım tarihlerinde otoritelerle olan ilişkinize lütfen dikkat ediniz. Sorumluluklarınız nedeniyle kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünen bayan Akrepler biraz sıkıntılı bir dönem geçirebilirler kimileri ise rutin sağlık problemleri yaşayabilirler. Doktor kontrolünüzü yaptırmayı ihmal etmeyiniz. Aşk açısından renkli bir dönem olması dolayısıyla kendinize dikkat etmeyebilir beslenmenize özen göstermeyebilirsiniz. Dikkatli hareket etmekte fayda var.
   
 2. 22 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 3. lacrimosa

  lacrimosa Popüler Üye Üye

  Katılım:
  27 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  1.063
  Beğenildi:
  630
  Ödül Puanları:
  113
  2009 suan a kadar gecirdigim en kötü yıldı benm , bi an once bitsin 2010 başlasın istiyorum ... herkes için hayırlı mutlu bir yıl dilerim
   
 4. 22 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 5. berkesel

  berkesel berkem seni çok seviyorum Üye

  Katılım:
  2 Eylül 2008
  Mesajlar:
  563
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  bende bır an önce 2010 unun gelmesını ıstıyorum. allahım ne yıldı.inş. hersey 2010 yılından sonra değişir. herkes için hayırlısı olsun.

  teşekkurler ayrıca paylasımınız ıcın bende akrepımde:)
   
 6. 4 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 7. sultani

  sultani Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  124
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  bir akrep olarak 2010 da herşeyin çok güzel olmasını istiyorum buna çok ihtiyacım var.ilk defa bir yıldan bu kadar çok beklentim var. bazı şeyler artık degişmeli.
   
 8. 19 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 9. evrem716

  evrem716 İşte benn! Üye

  Katılım:
  27 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  2.568
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  146
  Bekliyoruz bakalım neler olacak!!!CADIARZU
   
 10. 29 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 11. serin7979

  serin7979 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  1.956
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  bilmiyorumkismile bakalım hangileri dogru cıkacak bu sene
   
 12. 8 Şubat 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 13. Eylul

  Eylul Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  1 Ekim 2007
  Mesajlar:
  6.223
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.