2010 Yl Balk Bur Yorumu

Konusu 'Balık Burcu' forumundadır ve Adivar tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  13 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 1. Adivar

  Adivar Popüler Üye Üye

  Katılım:
  27 Haziran 2007
  Mesajlar:
  6.280
  Beğenildi:
  43
  Ödül Puanları:
  148
  2010 Yılında Balık Burcunu Neler Bekliyor ?
  Bu yıl içinde bulunduğunuz ilişkiyi sorguladığınız bir yıl olacak. Ancak Mayıs ayında ortaya çıkacak tutku dolu yeni biriyle yaşayacağınız gizli aşkın kısa sürmesi sonucu asıl ilişkinizin ve partnerinizin değerini daha iyi anlayacaksınız. İş hayatınız ilk iki ay hariç son üç yılla kıyaslanırsa daha sönük geçecek ama 2010 hayatınızın en güzel yıllarından birisi olmaya aday!
  Balık burcu temizliğin yardım severlik ve çalışkanlığın burcudur. Tüm bu iyi yönlerinin yanında en soğuk eleştirici ve sosyal uyum konusunda sıkıntılı burç olduğu kabul edilir.
  Balık bilinci ayırt etme ve ayrıntıyı sezme kabiliyetinde bir bilinçtir. Bir şeyi diğerinden ayıran kusurlu veya üstün kılan her ayrıntı balığın dikkatini çekmekte gözünden kaçmamaktadır. Aslan'ın üstünlük bilinci detayları değil genel muhtevanın üzerine hakimken balığın kusur bilinci her ayrıntıyı yakalamaktadır.
  Balık burcuna ismini veren deniz ve göllerin uçsuz bucaksız derinlikleri dengeli bir şekilde oluşan yaşam ve çeşitlilik değerlendirilince insanlık için farklı sahalarda kullanılan çok yararlı bir ****dır. Balık bilinci de olgunlaştıkça tevazu kazanmanın sembolüdür.
  2010 yılı Siz Balıklar için kendinizi güçlü hissetmek değerli ve etkileyici bulmak istediğiniz alanların başında aşk hayatınız ve yaşamın güzelliklerinin tadını çıkarmak konuları başta gelecektir. Sabırlı davranmanız eleştirel bakış açınızı biraz daha düzene koymanız ve mükemmellik ölçünüzü belirli sınırlar içinde tutabileceğiniz bir yıl önünüzde sizi bekliyor. Aşkta mutluluğu yakalamak için her şeyden önce yaşamınızın sorumluluklarına her zamanki sahip çıkmayı başarmalı güvence dolu bir iş hayatı sayesinde maddi olanaklara kavuşmanın sizi karşı cins üzerinde etkili kılabileceğini bilmelisiniz. Siz ayaklarınızın üstünde durduğunuz müddetçe hem hayatın güzelliklerini yaşayabilir hem de düzgün seviyeli ve aklı başında kişilerle oldukça mutlu ilişkiler yaşayabilirsiniz.
  Satürn gezegeni eğitici ve öğretici deneyimleriyle kendinizi dış dünyada ifade edebilmeniz girişimlerinizde daha başarılı olabilmeniz ve yeni bir düzen kurabilmeniz adına sizi geliştirmeye devam edeceği 2010 yılında kendinizi hakkında son derece gerçekçi bir gözlemde bulanmanız gerekebilir. Yeni bir dünya kurabilmek için oldukça fazla sorumluluklar alabilir kimi zaman yaşınızdan daha fazla olgunlaştığınızı hissedebilirsiniz. Fiziki açıdan eskiye oranla farklılıklar oluşabilir ve siz hayatı başarmak adına ayakları üstünde durabilen ve kendi kararlarını almaya çalışırken dışarıdan gelebilecek tüm zorluklarla baş etmeye çalışan bir kimliğe sahip olabilirsiniz.
  2010 yılında özgürlük ihtiyacı duyacağınız alan evlilik ciddi ilişkiler ve ortaklık konularında görülebilir. Aşk konusunda olumlu sayılabilecek bir yıl olduğu halde bunu evliliğe dönüştürme konusunda isteksizlikler görülmeye devam edebilir. Kimi Balıklar ise tam tersine bir takım nedenlerle aniden evliliğe karar verebilirler. Evli olanlar ise bu süreçte bazı ani gelişmelerle karşılaşabilir sorunlar yaşayabilir ve aralarındaki özgürlük mücadeleleri veya görüş farklılıkları sebebiyle karşı karşıya gelmeye devam edebilirler.

  2010 Yılı Balık Burcu Aşk ve İlişkiler
  14 Ocak-27 Şubat aşkta ciddi düşünceler içinde oldukça seçici davranacağınız bir dönem. Daha olgun ve tecrübeli kişilere karşı yönelebilir bazı sorunlarla uğraşabilirsiniz. Yine de olumlu bir dönem denilebilir.
  23 Mart- 2 Nisan ciddi ilişkiler açısından eşinize veya partnerinize karşı daha bağımlılık duyma romantik paylaşımlar içinde olmaya gayret etme. Bazı sorunları aşmak adına etkili bir dönem olarak gözükmekte.
  3 Ağustos- 19 Ağustos duygusal konularda seçici davranacağınız ve dış dünyada kendinizi belirli bir mesafe koyarak ifade etmekten hoşlansanız da olumlu bir süreç olarak gözükmekte.
  15 Kasım- 18 Aralık aşk konusunda yine dikkatli hareket etmeye ve ciddi ilişkiler kurmaya hevesli olacağınız bir süreç.
  Olumlu İlişkiler : oğlak yengeç boğa
  Zorlu ilişkiler : yay ikizler başak

  2010 Yılı Balık Burcu İş ve Kariyer
  22 Aralık 2009- 14 Mart iş girişimleri açısından kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir dönem. Yalnız Mars geri hareketi nedeniyle 20 Ocak tarihine kadar dikkatli düşünmekte fayda var.
  24 Şubat- 19 Mart işinizle alakalı konularda sıradışı kişilerle tanışma dostluk ilişkileri vasıtasıyla bazı gelişmeler ve hedeflerinizle alakalı konularda organize işlere daha fazla yönelebilirsiniz.
  28 Nisan- 19 Mayıs arası mesleki açıdan akademik kariyer yapma ve yolculuklar aracılığıyla yeni insanlarla tanışma ve işinizle alakalı her konuda kendinizi maddi ve manevi anlamda tatmin edebileceğiniz bir dönem.
  21 Mayıs- 19 Haziran otorite konumundaki kişilerle yoğun görüşmeler işinizle alakalı faaliyetler ve aynı anda iki işle birden uğraşmalar. Mesleki açıdan kurulabilecek yoğun irtibatlar yolculuklar ve haberleşme yoluyla gelişmeler yaşanabilir.
  11 Haziran- 12 Temmuz içsel güvenceniz açısından ilerisi adına belirlediğiniz hedeflerinizi güçlendirici ilişkiler ağı ve sosyal aktiviteler aracılığıyla kendinizi göstermeye çalışmanız gereken bir dönem.
  16 Temmuz- 23 Ağustos aktif ve girişimcilik enerjisi. Gündelik iş hayatınızla ilgili konularda daha hırslı olacağınız bir dönem. 3 yıl sürmesi beklenen yeni bir dönem için ilk startın verilmesi.

  2010 Yılı Balık Burcu Parasal Konular
  2 Nisan- 26 Nisan arası parasal konularda ilişkilerinize dikkat etmeli masraflarınızı belirli bir dengede tutmaya özen göstermelisiniz. Düşünmeden kararlar almamalı ödemelerinizi zamanında halletmelisiniz.
  23 Ağustos- 14 Ekim maddi açıdan aktif ve girişimcilik enerjisinin hakim olacağı bir dönem.
  27 Ağustos-17 Eylül arası dönemde ortaklık ve ilişkiler yoluyla edinilen kazanımlar ve destekler.

  2010 Yılı Balık Burcu Sağlık
  09 Şubat- 15 Mart arası yoğun iş temposu ve işinizle alakalı konulardaki çalışmalar nedeniyle yorgunluklar meydana gelebilir. Sağlığınızla yakından ilgilenebilirsiniz.
  19 Mayıs- 11 Temmuz süreci bazı gerginlikler söz konusu olabilir. Psikolojik yönden kendi iç dünyanıza çekilme. Elinizde olmayan bazı durumların yarattığı kendinizi ifade etmedeki zorluklar. Sakin düşünmeye çalışmalı agresif yaklaşımlardan uzak olmanız gerekebilir.
   
 2. 6 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 3. angel_

  angel_ ♥ Herşey güzel olucak ♥ Üye

  Katılım:
  9 Ocak 2009
  Mesajlar:
  1.209
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  148
  güzel bi yıl olucak inş.. :nazar:
   
 4. 8 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 5. Eylul

  Eylul Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  1 Ekim 2007
  Mesajlar:
  6.223
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.