2010 Yl Terazi Bur Yorumu

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve Adivar tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  13 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 1. Adivar

  Adivar Popüler Üye Üye

  Katılım:
  27 Haziran 2007
  Mesajlar:
  6.280
  Beğenildi:
  43
  Ödül Puanları:
  148
  2010 Yılında Terazi Burcunu Neler Bekliyor ?

  Sevgili Terazi bu sene bol bol seyahat edebilirsiniz. Aşk hayatınız geçen yıllara kıyasla sönük geçse de iş hayatı bunun tam tersi nitelikte olabilir. Büyük kazançlar ve başarılar bu yıl peşinizi bırakmayacak gibi görünüyor. Bu konuyla ilgili en verimli ve şanslı aylar İlkbahar ayları.

  Terazi burcu insanı venüs'ün en romantik ve en aşk dolu burçta bulunduğu dönemde doğmuştur. Terazi Burcu' nun temsil ettiği ruh hali eskiden beri "dengeleyici ve karakterli" bir ruh hali olarak kabul edilir. Aslında terazi karakterinin temel vasfı varlığını benliğini ve haklarını anlatma bilincidir. Öyle ki haklarını müdafaa ederlerken dengeleyici yollarda ilerlerler.
  İnsan ruhu sonsuzluğu istediği için kısıtlı bir zamana sığmak istemez ölümü büyük bir düşman olarak görür. Ancak ölüm çaresizce varacağımız mutlak sonumuzdur. O halde bu düşmana karşı savunmamız bilinen kaçma ve savaşma yöntemlerinden farklı olacaktır. Terazi burçları hayat sermayesini gerçek hedefin elde edilmesine kullanmayı böylece hayat serüveninin amacını gerçekleştirmeyi tercih eder.

  Terazi'nin temsil ettiği karakter: dünya' da bulunmanın büyük bir güzellik olduğunun farkındadır. Var olma bilinciyle dopdolu olan bu kişilik bu varlığa ne gibi bir hedef belirlemişse onu gerçekleştirmek için büyük çabalar harcayabilir büyük fedakarlıklar yapabilir.

  Yeter ki hayat amaçlarını doğru seçmiş olsun..

  2010 yılında siz Teraziler meslek hayatınız ve gündelik iş temponuzla alakalı konularda sistemli bir şekilde çalışmanız ve sorumluluklar almaya gönüllü olmanız halinde Uranüs gezegeninin olumlu desteğini üzerinizde hissedeceğiniz bir yıl olarak geçebilir. Bu dönemde ustalaşmak adına mesleki konularda bilgi sahibi olmaya çalışacak üst pozisyonda bulunan kişilerle güçlü ilişkiler kurabilecek ve toplum içindeki yerinizi net bir şekilde belirleyebileceksiniz.

  2010 yılı İş hayatında kendinizi göstermek hevesiyle dolu olacağınız bir yıl olarak gözükürken gelişim fırsatlarını değerlendirmek adına her türlü zorluklarla baş etmeye hazır bir ruh hali içinde geçmişte yaşadıklarınızın sizde bıraktığı izleri ve bundan sonra yaşanacak her türlü sorunu çözmek adına gerektiğinde her türlü değişimi uygulayabilecek kadar cesur davranabilirsiniz. Sosyal aktiviteler içinde yer almaktan hoşlanabilir bu konularda paylaşımcılığınızı birleştiriciliğinizi özgürce sergilemekten mutluluk duyabilirsiniz.

  Kısaca 2010 yılı sizler için gerek hayata yaklaşım tarzınız açısından gerekse toplum içinde statünüzü belirlemek adına mesleki açıdan güçlü olmak isteğiniz çerçevesinde gelişebilir ve bu istek sizi en derin deneyimlerden geçseniz bile sonunda inanılmaz başarılara ulaşmanız adına destekleyici olabilir.
  Yeter ki bunu isteyin ve bunun için her türlü sorumluluğun altına girmeye hazır olun.

  2010 Yılı Terazi Burcu Aşk ve İlişkiler
  2010 yılında aşk ve ilişkiler konusunda şanslı ve dikkatli olunması gereken dönemleri tarih aralıkları şekliyle size sunmayı düşünüyoruz. Böylelikle ajandanıza bunları kaydedebilir ve astrolojik olarak yararlanabilirsiniz. İlişkiler ve aşk konusunda en etkin enerji şüphesiz ki neptün gezegeninin burcunuzla oluşturacağı görünümlerdir.

  7 Mart-29 Mart arası hayata yaklaşım tarzınız genel olarak isteklerinizi kabul ettirme konusunda daha inatçı olmanıza rağmen bu durumunuzun dışarıdan bakıldığında ilgi çekici bulunmanızı sağlayıcı bir faktör olarak görünmekte. Kendinizi özel ve önemli olarak gördüğünüz için karşı cins üzerinde etkinizin yükselmesi söz konusu olabilir. yalnız çok fazla bencil davranmak itici bir durum da oluşturabilir. Dikkatli olmakta fayda var.
  10 Nisan-21 Mayıs arası aşk ve flört ilişkilerinde tutkulu yaklaşımlar ve erotizm gücünüzün yükselmesi ve kendinizi aşk konusunda gayet rahat ifade ettiğiniz girişimlerde bulunduğunuz aktif bir dönem olarak gözükmekte. Beğenilmek beraberlik konusunda isteklilik bonkör yaklaşımların yanısıra bir o kadar da egonuzun yükselişe geçeceği bir dönem olarak görülmekte.

  9 Haziran- 4 Temmuz arası dönem aşk ilişkinizle alakalı konularda kendinizi ön plana almaktan hoşlanacağınız beğenilmek ve sevilmek içgüdüsü içinde hareket edeceğiniz bir süreç olarak gözükmekte. İlişkisi olmayanlar için bu dönem oldukça şanslı gözükmekte. Yeni aşklar gündeme gelebilir ve keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Kalıcı olmaktan ziyade belirli bir süreye dayanan aşk ilişkileri ağırlıklı olabilir.

  20 Temmuz- 5 Eylül arası ise ciddi ilişkiler açısından en şanslı olduğunuz dönem olarak gözükmekte. Bu dönemde karşınıza çıkabilecek yeni kişiler olduğu gibi beraberliğinizde de gayet olumlu bir süreç geçirebilirsiniz.
  Dikkatli olunması gereken tarih aralığı ise 11 Ağustos- 15 Ekim arası yönetici gezegeniniz Venüs ilişkilerinizde karşılıklı uyum ve dengenin devamı için çatışmalardan kaçınmanız gerektiğini gösterdiği gibi sorunlarınızı görmezden gelmenizin de problemlerin daha fazla büyümesine yol açabileceğinin göstergesidir.

  Olumlu ilişkileriniz: Oğlak-İkizler-Koç-Kova ile
  Zorlu ilişkiler : Balık ve Aslanla

  2010 Yılı Terazi Burcu İş ve Kariyer
  Venüs ve Satürn gezegenlerinin etkisi bu yeni yılda çok yoğun. Sizler için en fazla yoğunluğun ve gelişimin görüleceği konuların başında kariyer ve saygı gelmektedir. Bunların dışında kendinizi en olumlu şekilde ifade etmeniz ve girişim gelişme açısından aktif olacağınız dönemler ise sırasıyla
  10 Ocak-28 Şubat arası mesleki konularda otoritelerle iyi ilişkiler ağınızı sürdürmeye çalışmalı sorumluluk bilinci içinde hareket etmeye özen göstermelisiniz.

  12 Mart-17 Mayıs güneşin burcunuzda seyredeceği dönemdir. Her ne kadar Satürn geri hareketi devam ediyor olsa da kararlarınızı yeniden gözden geçirerek belirli bir plan çerçevesi içinde uygulamaya hazır olabilmeniz için etkili bir zaman dilimi olarak gözükmekte.

  1 Haziran-29 Temmuz arası gündelik iş temponuzda kendinizi ortaya koymak açısından temkinli davranabilir titiz ve detaylı çalışmaya önem vermeniz gerekebilir. Planlı ve programlı olmanız halinde her işin üstesinden gelebilir eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

  22 Ağustos - 18 Ekim arasında otoriterle olan ilişkilerinizi güçlü tutmalı çatışmak yerine uzlaşı içinde olmalısınız. bu devrede kurulacak iyi bir diyalog size iş yaşamınız açısından olumlu katkılar getirebilir.

  2010 Yılı Terazi Burcu Parasal Konular
  Finansal açıdan etkili dönemler sırasıyla 14 Mart-29 Nisan yeteneklerinizi hayata geçirmenizi sağlayıcı ve bu yolla para kazanmanızı sağlayıcı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte paranızı dikkatle harcamaya özen göstermeli ve belirli alanlarda değerlendirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Yılın finansal açıdan oldukça aktif bir dönemi olarak gözükmekte.

  15 Ağustos-27 Eylül kendi kazanımlarınız dışındaki gelirler açısından dikkatli hareket etmeye çalışmalı riskli işlerden uzak durmalı parasal ilişkilerinizi güçlü tutmaya çalışmalısınız. Kuşkulu ve kuruntulu davranışlar göstermeniz parasal yönden güvencede olmak adına başkalarını zorlamanız veya güç uygulamaya kalkmanız yanlış olabilir. Kredi ödemeleriniz konusunda düzenli hareket etmeli başvurularınızda ise bütçenize göre hareket etmeye özen göstermelisiniz.

  2010 Yılı Terazi Burcu Sağlık
  25 Şubat - 16 Mart arası dönem kendi içinizdeki sevgi birliğini oluşturmak adına etkili bir dönem olabilir. İç dünyanızı bu gözden geçirme sürecinde yaşamınızla ilgili her konuda yeni adımlar atmak ve ilişkiler kurmak açısından psikolojik olarak güçlü bir süreç yaşayabilirsiniz. Kendinizle barışık oluşunuz doğal olarak size sağlık açısından faydalar getirebilir.

  12 Haziran - 13 Temmuz döneminde sağlığınıza özellikle dikkat etmeli hijyen ve temizlik kurallarına gerek eviniz gerekse iş yerinizde özen göstermeli fazla detaylı çalışmanın getirdiği yorgunluklar konusunda dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz. Diyet konusunda kendinizce planlar yapabilir ve uygulamaya hazır olabilirsiniz.
   
 2. 13 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 3. olgu35

  olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

  Katılım:
  11 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  3.424
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  148
  dikkatle okudum. teşekkürler paylaşınız içina.s.
  dilerim herkes için güzel bir yıl olur 2010opuyorumnanaktan
   
 4. 29 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 5. DFU

  DFU Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Aralık 2009
  Mesajlar:
  12
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  valla son zamanlarda okudugum en umut verici 2010 terazi yorumuydu )) genelde heryer teraziler gününü görecek..şansları bitti..hesap yılı filan gibi başlıklar atmışlar (((( şimdiye kadar yaptıklarımızın sonucu ile bu sene karşılaşacakmışız...evliliğimiz tehlikeye girebilirmiş filan ((( bakalım yaşayıp göreceğiz. )))
   
 6. 29 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 7. MutlulukRecetem

  MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

  Katılım:
  25 Haziran 2008
  Mesajlar:
  4.447
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  106
  Bu yeni yildan cok korkuyorum nedense..

  hep kötü yorumlar hep kötü yazilar...

  cok umut verici idi adivarcim cok tesekkür ederim canimopuyorumnanaktan
   
 8. 1 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 9. melisdeniz

  melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

  Katılım:
  5 Kasım 2009
  Mesajlar:
  20.224
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  198
  a.s.a.s.
   
 10. 8 Şubat 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 11. Eylul

  Eylul Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  1 Ekim 2007
  Mesajlar:
  6.223
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.