2010 Yl Yay Bur Yorumu

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve Adivar tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  13 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 1. Adivar

  Adivar Popüler Üye Üye

  Katılım:
  27 Haziran 2007
  Mesajlar:
  6.280
  Beğenildi:
  43
  Ödül Puanları:
  148
  2010 Yılında Yay Burcunu Neler Bekliyor ?

  Bu yıl yılın en şanslı burcu sizsiniz Sevgili Yay burcunuza giren Satürn size iş aşk ve sağlık alanında mucizeler vaadediyor. Evrenin size sunduğu bu fırsatlarla dolu bir yıllık zamanı en iyi şekilde değerlendirin çünkü bu durum bir daha 10 yıl sonra karşınıza çıkacak. Aşk da ummadığınız sürprizler ve kaçınılmaz değişiklikler yaşayabilirsiniz; özellikle Ağustos ve Eylül tutku dolu görünüyor.
  Yay Burcu duygusallığın ve cesaretin burcudur. Çok duygusal ve değişken bir yapıya sahip olan Yay karakteri hızla değişen duygularımızı sembolize eder.
  Yay karakteri son derece merhametli ve empati sahibi bir yapıdadır. Kuvvetli sezgileriyle kelimelere dökülemeyecek manaları hisseden Yay karakteri hayatı bu şekilsiz ve sessiz kelimelerle çözümler. Bilinç yapısı açısından bir Yay akli kavramlardan ziyade sembolleri ve benzetmeleri kavramaya yatkındır. Bu bilinç kainattaki çokluk ve nesnelliği çözümleyip birleştirir soyut manalara eşittir.
  2009 yılı siz Yaylar için kendinizi en değerli ve etkileyici bulduğunuz ve hayata yaklaşım tarzı olarak mutlu ve huzurlu hissetmek isteğinizin alanın evlilik ciddi ilişkiler iş ortaklığı konularında olacağını görmekteyiz. Bu yıl içinde birçoklarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek olgun nasıl davranması gerektiğini bilen iş hayatında belirli bir yer edinmiş kendi içinde bazı sıkılganlıkları olabilir fakat cömert paylaşımlı bir kişiyi işaret göstermekte. Bu kişi sayesinde kendinizi geliştirebilir kendinize ve hayata karşı daha güven içinde olmayı öğrenebilirsiniz.
  Jüpiter gezegeninin ders vererek disiplin altına aldıran etkisi ise yakın çevrenizle olan ilişkileriniz gündelik iş hayatınızda çevrenizdeki kişilerle iletişim açısından dikkatli olmanız gereken bir dönemi göstermekte. Kardeş ilişkileriniz ve hizmet duygunuzun ön plana geldiği bir yıl olarak planlı ve programlı şekilde hareket etmeye özen göstermeli iletişim açısından güçlü kontaklar kurabilmeli ve sağlık konularında dikkatli olmaya çalışmalısınız. Ne aşırı detaylar içinde dağılmalı ne de rahat davranarak fırsatları kaçırmalısınız.
  Venüs gezegeni ise tüm yıl boyunca uzak yolculuklar yabancı ülkelerle alakalı faaliyetleriniz yaşam hakkındaki görüşleriniz hayata bakış açınız ve gönül ilişkileriniz ve eğitim hayatınızla alakalı konularda sizi yenilenmeniz ve özgür kararlar alabilmeniz adına teşvik etmeye 2005 yılından beri devam etmektedir. Genelde etkisi hızlı ve çarpıcı olan bu gezegenin enerjilerinden yararlanmak için kendi bireyselliğinize sahip çıkmalı ve kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz.
  Maddi paylaşımlarınız açısından ve kendi kazanımınız dışında elde ettiğiniz veya etmeyi düşündüğünüz konularda aldanmalardan aldatılmalardan düşünmeden taşınmadan yapılan yatırımlardan ve paranızı dikkatsiz harcamalardan uzak durmaya çalışmanız yerinde olacaktır.
  Satürn gezegeni enerjisi nedeniyle kişiye pembe tablolar sunabilir. O nedenle attığınız adımlara dikkat etmelisiniz. Gücünüzü aşan kararlar vermemeyi ve hukuksal açıdan haklarınızı korumaya özen gösteriniz. Özellikle eş kaynaklı gelirler konusunda hayal kırıklığı yaşamamak için ne durumda olursanız olun öncelikle kendi güvenliğinizi düşünmeye çalışınız.

  2010 Yılı Yay Burcu Aşk ve İlişkiler
  12 Ocak- 23 Şubat arası dönemde ciddi ilişkiniz evliliğiniz ve iş ortaklığınızla alakalı konularda karşılıklı olarak saygısevgi birliği içinde hareket etmeye özen göstermelisiniz.
  Partnerinizin size karşı oldukça sıkıntılı engelli ve disipline edici tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise ciddi sevgisini belli etmekten pek hoşlanmayan bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler.
  15 Mart- 26 Nisan duygularınız gayet hassas ve son derece güçlü ilişkiler yaşamınızı sağlayan olumlu bir süreç. Yabancı ülke ağırlıklı her türlü girişim konusunda destekleyici olabilir.
  12 Haziran- 30 Temmuz karşı cins üzerinde etkili ve çekiciliğinizin arttığı bir süreç.
  09 Eylül- 22 Ekim tarihleri aşkta şans ve tutkulu beraberlikler açısından olumlu.
  09 Ekim- 28 Kasım arası aşk flört ilişkinizle ilgili konularda tutkulu davranışlar içinde olabilir yaşadığınız ilişkinizi aşırı derecede sahiplenebilir kıskanç ve kontrol kurmaya kalkan bir kişi izlenimi yaratabilirsiniz. Gizli saklı ilişkiler gündeme gelebilir. Sezgilerinizin gücü karşınıza çıkacak kişi veya yaşadığınız ilişkiyle alakalı konularda size yardımcı olabilir. 02 Kasım- 27 Kasım arası ise ciddi ilişki ve evliliğinizle ilgili konularda partnerinizle aranızdaki görüş farklılıklarını düzene koymanız açısından etkili gözükmekte.
  Olumlu İlişkiler : Yengeç Balık Başak
  Zorlu İlişkiler : Oğlak Terazi Kova

  2010 Yılı Yay Burcu İş ve Kariyer
  14 Nisan- 20 Nisan arası otoritelerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekmekte. Aşırı hassasiyet içinde alınganlıklar göstermeden görevlerinizi yapmaya çalışmalı ani kararlar vermekten uzak durmalısınız.
  4 Mart-9 Mayıs tarihleri arası dış ortamlarda kendinizi ifade etme açısından ve girişimlerinizde cesur olmanız durumunda aktif bir dönem olarak gözükmekte.
  16 Temmuz- 29 Ağustos yakın çevrenizle güçlü ilişkiler ve iş hayatınızla ilgili girişimlerde bulunmak adına etkili.
  Hizmet etme duygunuz güçlü ve birebir ilişkileriniz açısından daha detaylı hareket etmek ihtiyacı doğurabilir.
  29 Kasım- 28 Aralık döneminde gündelik iş hayatınızla ilgili konularda yoğun bir tempo içinde olabilirsiniz. Yabancılarla kurulan kontaklar ve yolculuklar yoluyla iş deneyimleri elde etme eğitim hayatınızla ilgili staj programı gibi konular gündeme gelebilir.

  2010 Yılı Yay Burcu Parasal Konular
  24 Şubat- 29 Mart dostluklar organize işler ortaklıklar yoluyla beklenmeyen paralar gündeme gelebilir. İlişkilerinizde temel aldığınız duygu parasal kaynaklar açısından daha özgür ilişkiler kurarak rahatlamak ve yine ileriye dönük hedeflerinizi gerçekleştirmenize destek insanlarla temasa geçmek olabilir.
  19 Mayıs- 11 Temmuz maddi kazanımlarınızla alakalı konularda daha girişken ve kendinizi ifade etmeniz açısından olumlu bir dönem olarak gözükmekte.
  08 Temmuz- 15 Ağustos parasal girişimler açısından etkili bir dönem. Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade edebilir maddi kazanımlarınızı çoğaltmanızı sağlayan ilişkiler kurabilirsiniz.

  2010 Yılı Yay Burcu Sağlık
  20 Mayıs- 23 Temmuz döneminde aşırı yoğunluğun getirdiği yorgunluklar ateşli hastalıklar baş ağrıları ve fazla hereketliliğin neden olduğu fiziksel rahatsızlıklar görülebilir. Çabuk rahatsızlanma ve yine çabuk iyileşme dönemi olabilir.
  15 Eylül- 19 Aralık tarihlerinde ise aşırı beslenmenin getirdiği kilo alımları açısından dikkatli olunması gereken zamandır. Diyetinize özen göstermeli ve dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz.
   
 2. 16 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 3. Mnyk

  Mnyk gurbette ölüyorum Üye

  Katılım:
  29 Haziran 2009
  Mesajlar:
  2.049
  Beğenildi:
  15
  Ödül Puanları:
  106
  saol canim emegine saglik zaten gecen yilmi ne yanlis hatirlamiyosan yaylar son 12 yildir zor dönemden gecti ama bir yil sonra yani 2010da rahata kavusacaklar diyodu nuray sayariydi galiba
   
 4. 26 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 5. sangs

  sangs good girl gone bad ;) Üye

  Katılım:
  25 Aralık 2009
  Mesajlar:
  1.136
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  insallah oyledir ya huzur istiorum mutluluk istiyorum sonsuz mutlulukkkkk :eek:
   
 6. 29 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Adivar
 7. lepi

  lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

  Katılım:
  7 Ocak 2008
  Mesajlar:
  8.091
  Beğenildi:
  28
  Ödül Puanları:
  148
  inşallah denilendler gibi gzel bir yıl geçiririm gerçekten bua ihtiyacım var artık eyter diyorum bardak taşmak üzere benim için:nazar:
   
 8. 4 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 9. ozzy_mim

  ozzy_mim artık evli :) Üye

  Katılım:
  1 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  1.600
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  kaç yıldır sıkıntıyla uğraşıyorum ya.hele su merkürün geri hareketleri yok mu :S inşallah bu yıl huzur dolu olur...
   
 10. 7 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 11. ezine77

  ezine77 Rabbime çok şükür.. Üye

  Katılım:
  14 Aralık 2007
  Mesajlar:
  2.081
  Beğenildi:
  22
  Ödül Puanları:
  148
  ben de son yılların kötü geçtiğine inanıyorum...inşallah Allahın izni ile artık talihim açılır bu yıldan itibaren...
   
 12. 8 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Adivar
 13. Eylul

  Eylul Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  1 Ekim 2007
  Mesajlar:
  6.223
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.