2010'un yemek yemeyı cok seven tombiş gelınlerı

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve merwecik_20 tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : merwecik_20
  1. merwecik_20

merwecik_20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    tamam yemek yemeyı sevıyoruz hareket etmeyı sevmıyoruz yada su içsek yarıyo yada genetıgımız bu napalım:)

neden ne olursa olsun fazla kılolarımız var tamam belkı kılolarımızla barısıgız ama hayalımızdekı gelınlıgı gıyıp kusursuz tasımak ıstıyosak bıraz fedakarlık zamanı değilmi.kendı basıma halledemeyecegımden yanıma yol arkadasları bulmaya karar verdım.

benımle bırlıkte yola baslamak ısteyen cnm arkadaslarım bundan snrakı mesajımda fotograf eklıyecegım yas boy kılo ve dugun tarıhımı yazacagım katılmak ısteyenlerde benım gıbı bır profıl hazırlasınlar ve eklesınler bır an önce baslayalım.

hepinizi seviyorum :)))

2. 12 Aralık 2009
  3. m.m.m.m

m.m.m.m Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    olurr hemen başlım kaydirigubbakcemile3 boy 160 kilo 77 düğün mayısda ama gelinlik adına karar verilmiş bişey yok ortalıkda
    bu arada 12. gnm bgn rejimde verebildiğim sadece 1 kilo. prşembe günüde akapunktur taktırdım ama devam edemeyeceğim iş dolayısyla sanrıım izin almam zor oluyo

Son düzenleme: 12 Aralık 2009
  4. 12 Aralık 2009
  5. merwecik_20

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    http://www.kadinlarkulubu.com/picture.php?albumid=11258&pictureid=74387

162
    78 bu arada 93lerden geldım buraya:)) marttan berı ama 4 aydır 78deyım gram gıtmıyo
    mayıs 22 dugun trıhım.

sabah 8 aksam 8 oturarak calıstıgım bır ısım var yarından ıtıbaren yedıgım her lokmayı buraya yazacagıma hergun evde kendı kendıme mekıkler cekıp hareketler yapacağıma söz verıyorum:))

6. 12 Aralık 2009
  7. lirean

lirean Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben diyet listeleri kısmında başlamıştım işe yaramadı :)
    her gün biri kalorili bişeyle geliyo napiiiiim :KK43:

78'im bende
    95'ten indim 2 senede (kortizon tedavisi sonucu baya bi şişmiştim de :)
    şimdi 78 görünmüyorum boyum 1.75 ama yine de pantolondan fırlayan pörtleyen yağlara sinir oluyorum.
    galiba korse giymek zorunda kalcam gelinlik altına

8. 12 Aralık 2009
  9. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    Tam 56 günüm var düğüne..
    Dün kısır ondan önceki gün sosyete mantısı bugün de lahmacun yedim..
    Yarına da çok güzel planlarım var :kedi:
    Buna rağmen kilo vermişim,stresten veriliyormuş inanmıyordum ama vermişim..
    Ya bir insanın psikolojisi kötüyse fidan gibi olsa da önemli değil..
    Mutlu olacak kadar zayıflamak yeterli,kendini iyi hissetmek yeterli,bu kadar büyütmemek gerek..
    Eminim çok güzel gelinler olacağız..

10. 12 Aralık 2009
  11. merwecik_20

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    şimdıye kadar hıc cırkın gelın görmedım önemlı olan kendımızı iyi hissetmek dedıgın gıbı bu arada lirean boyuna göre kılon fazla değil diye dusunuyorum o pörtleyen yaglar ıcın her aksam 15 dakıkanı bacak ve bel hareketlerıne ayırsan 1 ayda farkı hıssedersın diye dusunuyorum evde yapabılecegımiz egzersızlerı bılıyoruz az cok cesıtlendırmek ıstersen internette cok ii siteler var bu konuda gözatın derim.

insan canı ne ıstıyosa yemelı bencede.ama saatını ıyı ayarlamalı aksam vaktı degılde daha öğlende yenıldıgı zaman kılo olarak kalmıyo test ettım yanı:)

12. 12 Aralık 2009
  13. sakardeniz

sakardeniz işten çıkan ev hanımı Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben de tontişimmm. sağlıklı olmak için azcık vercem inş. ama aşkım kızıyor vermeme.

14. 13 Aralık 2009
  15. merwecik_20

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    gunaydınlarr olsun kızsada sen ver bıraz onunda hoşuna gıder eminim.canımızın ıstedıgı kalorılı yıyeceklerı saat 3 olmadan tuketelım lutfen :)))

16. 14 Aralık 2009
  17. merwecik_20

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    dün sabah kahvaltısını zeytın peynır bal domates peynır ve 2 dılım kepek ekmegı ıle yaptktan snra aksama kdr 1 cukalata bıraz da cekırdek yedım aksam yemegınde balık ve salatamız vardı 1 dılım ekmekle de onu yedıkten snra annemın yaptıgı sutlu tatlıyı göturerek sınırlarımı zorladım.bu sabah 2 bardak su ve o tatlıdan yıyerek gune basladım 100 ıp atladım suan ısteyım netten oturdugum yerden yapabılecegım egzersızlerı arastrıcam hadı kolay gelsın

18. 14 Aralık 2009
  19. m.m.m.m

m.m.m.m Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben aralık 1 dn beri rejimdeydim. 1 kilo vermiştim. sabah tartıldım yarım kiloyu geri almışım mafoldumben fazla da yemiyorum günlük kalorimi hesaplıyorum 1300 ğn üstüne çıkmıyorum moralim bozuldu. sabah elma sirkesi+bal+su karışımını içtim bi bardak. sonra biberiye ve yeşilçay karışımı içtim bi bardak. bende astım var nefes darlığı çekiyorum hava değişiminden nefesimi açsın diyede bi çay kaşığı çörek otu yuttum suyla.yarım lt ılık su içtim. kahvaltıda da bi buçuk poğaça yedim. c.tesi günü çaycımız pazartesi kahvaltı etmeden gel ben simit ısmarlıcam demişti. poğaça almış. bende kahvaltı etmeden geldiğim için yedim maalesef. günlük 1200 kaloriyi aşmamak istiyorum ama 600 kalori aldım bile şimdiden. he bu arada sabah yarım saat de yürüyüş yaptım. bu saatten akşam 6 ya kdr bilgisayar başında oturarak çalışıyorum. bu arada mervecik oturulan yerde derin nefes alıp karın kaslarını çalıştırmak, telefondayken yada not alırken ayakta beklemek, koltuktan tutarak kalçayı havaya kaldırmak gibi egzersizler var. bnm ayağımın altında bi tahta var yerler beton olduğu için soğuk çekmesin diye tahta gibi bişey aldırdım. oturduğum yerden step yapar gibi ayağımı o tahtaya indirip kaldırıyorum. hiç olmazsa bacaklarım çalışsın.

Son düzenleme: 14 Aralık 2009