2011 İkizler Burcu Yorumları

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

  28 Ekim 2010
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  24.644
  Beğenildi:
  5.180
  Ödül Puanları:
  438
  2011 yılı hayatınıza daha fazla yolculuk, yabancılarla ilişki ve aynı zamanda bilginizi geliştirebileceğiniz, akademik çalışmalar getirebilir. Zihinsel açından daha dikkatli, anlaşmalara özen gösteren, ilişkilerinizi daha iyi kullanan bir konuma gelmektesiniz. Kardeşlerle ilişkilerinizde daha dengeli olmak, uyum ve anlaşma yaratmak durumundasınız. Bu yıl eğitim hayatı devam eden ikizler içinde başarılı bir yıl olacak. Hayata bakış açınız canlanırken, eğitsel konular ufuklarınızı genişletebilir. Düşünsel açıdan özgürleştiğinizi hissedebileceksiniz. Bu yıl çocuklarınıza daha çok vakit ayırdığınız onlarla ilişkileriniz her zamankinden daha iyi olduğu bir olacak. Uzakta yaşayan çocuklarınızla daha sık haberleşeceksiniz varsa aradaki kırgınlıkların veya yanlış anlaşılmaların düzeldiğini göreceksiniz. Yurt dışında yaşayan ikizler burçları ise bu yılın ilk yarısı memleketlerine dönüş yapabilir yâda yapmayı düşüneceklerdir. Maddi sıkıntılar bu yıl çözüme kavuşabilir ancak şunu da belirtmeliyiz ayağınızı yorganına göre uzatmalısınız. Artık sizi sıkan kemerlerden kurtuluyorsunuz. Bazılarınız oldukça zorlandılar. 2011 sizi ödüllendirecek. Hem iş, hem aşk konusunda şanslı bir yıla giriyorsunuz. İş kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenize daha kararlı davranarak, size sunulan fırsatları değerlendireceksiniz. Gelirler konusunda kazançlarınız olabilir. Kredi, sigorta, miras ve alacaklarınız ile ilgili beklentileriniz olumlu sonuçlanabilir.

  2011 İkizler Burcu İş Hayatı


  2011 yılında, iş ortamınızın hızlı bir değişiklik geçirebileceğini söyleyelim. Çalışma yöntemleriniz, iş yeriniz değişebilir. Bu alanlarda daha özgür olabilir ve tek başına çalışma imkânı da elde edebilirsiniz. Size özgü, daha bağımsız karar verip hareket edebileceğiniz işler içinde olabilirsiniz. Bu arada kişisel düzeniniz, hayat biçiminiz de değişebilir, bu durum sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bir diyet uygulamaya başlayabilir, buna gerek de görebilirsiniz. Bu yıl ortak iş yapanlarınız varsa ortaklarıyla sorunlar yaşayabilir. Bazı ortaklıklar bitebilir. Özellikle yılın ikinci yarısı evinizden veya işinizden ayrılabileceğiniz gibi, yeni bir işe, yeni bir eve geçebilir veya evinizle ilgili bir tadilat işine girişebilirsiniz. Haziran'a kadar olan dönemde iş, ev ve ailenizle ilgili hareketli gelişmelere açık olacaksınız. Şunu belirtmekte fayda var özellikle başka bir şehre taşınmak isteyenler bu isteklerini hazirandan sonraki dönemde gerçekleştirebilirler. Ağustos-Eylül arası sorumluluklar söz konusu olduğunda mücadele etmeyi unutmayınız. Pes ederek geri çekilmek, problemlerden kaçmak çözüm değil. Unutmayın. Ekim – Aralık arasında masraflarınızı daha iyi kontrol etmeye bakmalısınız. Bu dönemde ekstra harcamalar yüzünden bütçeniz sarsılabilir ve parasal alanda güvensizlik yaşayabilirsiniz.

  2011 İkizler Burcu Aşk Hayatı

  Son yıllarda aradığınız aşkı bulmanız çok zordu. Bu yüzden evrenin sizi ödüllendireceği günler yaklaştı. Ancak geçmiş tecrübelerden faydalanmalı bu sefer ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan gelecekle ilgili plan yapmaktan kaçının. Şubat-Mart arası ikili ilişkilerinizde bir süre için kendinizi geriye çekip, etraflıca düşünmeniz ve daha uyumlu davranışlara girmeniz iyi olabilir. Uzaklarda yaşayan birilerinden beklenmedik haberler alabilir, neticesinde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönem mutlu beraberlikler ve başkalarıyla birlikte olumlu kararlar almak gibi şeylere açıksınız fakat karşı cins ilişkilerinde şanslı olmanıza rağmen bunları değerlendirmekten uzak kalıyorsunuz. Yalnız bir kadınsanız kendinizden yaşlı fakat çok dengeli bir erkekle tanışabilirsiniz. Yeni gelişmeler veya yeni haberler olaylara daha ümitle bakmanıza sebep olacaktır. Mayıs ayında Kendisini aramadığınız eski bir dostunuz veya bir aşk ilişkinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son derece zor durumda kalan ve aranızda kırgınlık olan bir tanıdığınızın sizi araması olasıdır. İlgilendiğiniz her konu sizi düşündüğünüzden çok fazla oyalayarak bezdirebilir. Hemen moralinizi bozmayın ve durumu kesin olarak öğrenmeye çalışın. Haziran –Temmuz aylarında Aşk hayatınız aktif heyecanlı ve değişken olacak. Bekâr ikizler burçları için oldukça kısmetli bir dönem. Eylül ayında aşk hayatınızda karışıklık çıkaracaktır. Bu dönem eski hatalar gündeme gelecektir. Bu ara dikkatli olmalısınız. Yılsonunda aşk hayatınızla ilgili olumlu ve sizi mutlu edecek olan gelişmeler sizi bekliyor.


  2011 İkizler Burcu Sağlık
  Omurganızı, belinizi ve sırt kaslarınız zorlamayın. Kalp ve sırt problemleri yaşayanlar Ocak- Mart dönemini daha dikkatli geçirmeli. Kontrollerinizi ihmal etmeyin. Öğünlerinizin düzenli olması, kendinizi daha enerjik hissetmeniz açısından önemli. Artan enerjiniz gerginleşmenize neden olabilir. Dediğimiz gibi oldukça enerjik olduğunuz bir yıl olacak ancak yorgunluğa bağlı kas ağrılarından şikayet edebilirsiniz. Dinlenmeye vakit ayırmalı ve kendinizi fazla zorlamamalısınız. Abartılı hareketlerde bulunmaktan ve kendinizi fiziksel açıdan zorlamaktan kaçınmalısınız. Spora gereken önemi vermeyi unutmayın
   
 2. 31 Aralık 2010
  Konu Sahibi : Elif
 3. Elysiums

  Elysiums Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  14 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  9.571
  Beğenildi:
  2.903
  Ödül Puanları:
  163
  Haziran –Temmuz aylarında Aşk hayatınız aktif heyecanlı ve değişken olacak. Bekâr ikizler burçları için oldukça kısmetli bir dönem demiş allah nasip ederse hazian da düğüünm var:KK70:
   
 4. 2 Ocak 2011
  Konu Sahibi : Elif
 5. Gms

  Gms ßitqin Hatun Üye

  Katılım:
  27 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  315
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  41
  bende tuttu:)

  Mayıs ayında Kendisini aramadığınız eski bir dostunuz veya bir aşk ilişkinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son derece zor durumda kalan ve aranızda kırgınlık olan bir tanıdığınızın sizi araması olasıdır. İlgilendiğiniz her konu sizi düşündüğünüzden çok fazla oyalayarak bezdirebilir

  daha bir qün önce Konuştuqum eski sewqiLim mayısda askerden qeLio:) qeLince iLk senn Yanına qeLip herşeyi düzeLtcem dedi ama ben ona fazLasıyLa kırqınım ve barışmamız oLası deqiL..
   
 6. 13 Ocak 2011
  Konu Sahibi : Elif
 7. mavilimYesilim

  mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

  Katılım:
  29 Nisan 2010
  Mesajlar:
  7.386
  Beğenildi:
  2.006
  Ödül Puanları:
  238
  ...............Son yıllarda aradığınız aşkı bulmanız çok zordu. Bu yüzden evrenin sizi ödüllendireceği günler yaklaştı. Ancak geçmiş tecrübelerden faydalanmalı bu sefer ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan gelecekle ilgili plan yapmaktan kaçının. Şubat-Mart arası ikili ilişkilerinizde bir süre için kendinizi geriye çekip, etraflıca düşünmeniz ve daha uyumlu davranışlara girmeniz iyi olabilir.............
  Bu kısım banada tuttu. :KK70:
   
 8. 2 Nisan 2011
  Konu Sahibi : Elif
 9. SeVGi__

  SeVGi__ Aktif Üye Üye

  Katılım:
  15 Haziran 2009
  Mesajlar:
  26
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Teşekkürlerrr :KK54:
   
 10. 4 Nisan 2011
  Konu Sahibi : Elif
 11. ayseul

  ayseul Aktif Üye Üye

  Katılım:
  27 Ocak 2011
  Mesajlar:
  31
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  bende ikizler im derler ya dengesizlerdir die hakikatten öle