2011 Lisans KPSS'ye hazırlananlar

Konusu 'Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)' forumundadır ve Papato tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Papato
  1. Papato

Papato hiyerarşi değil hıyararşi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Meraba kızlar a.s.
    bu sene son sınıfım, seneye inşallah kpss ye grip atanıp şu sınav dertlerinş topluca atmak istiyorum üzerimden.
    Ve burda da aynı fikirde olanlarınız varsa fikir patlaşımı yapalım.
    ?:nazar:

Sınava kadar yaşadıklarımızı, sorunlarımızı burdan paylaşalım birbirimize destek olalım.

B]

Son düzenleme: 14 Ekim 2010
  2. 17 Ağustos 2010
  3. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende gireceğim sınava, umarım sınav tarihini kaçırmam

4. 17 Ağustos 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    biraz da şans gerekiyor

stresli olmamak gerekiyor

çok erken başlama sıkılırsın :lepi:

6. 17 Ağustos 2010
  7. tuhan

tuhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende giricem sınava Aralık gibi başlamayı düşünüyorum ben ama geç mi olur bilemiyorum.

8. 17 Ağustos 2010
  9. meltem_d83

meltem_d83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    148
    bende hazırlanmayı düşünüyorum bu sene... kesin kararlıyım aslında... artık keşkelerimden bıktım...

KEŞKE geçen sene ağustos ayında yeni işime başlamasaydım KEŞKE kursa gidip sınava hazırlansaydım öyle olsaydı şimdi yüksek puanla maliye bakanlığına girerdim diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum....

Ne demişler zararın neresinden dönülürse kardır diye bende öle yapacağım... şimdiki işyerimde harcadığım bir yılıma acıyarak hak etmediğim muameleyi görerek hakkettiğimden çok daha düşüğüne çalışarak çok yazık ettim... Allahım korusun adaletsizlikten...

2011 KPSS de BEN de VARIM

10. 17 Ağustos 2010
  11. Papato

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sınav başvuru tarihi mi canım? kaçırmassın yahu internete girsen yeter biyerde denk gelirsin illa olmadı buraya gir :KK66:

haklısın baştan çok kasmamak gerek, biraz motive etmeye etmeye çalışıyorum ben kendimi. Bide kime sorduysam yazın sadece matematiğe bak dediler, dönem içinde çok vakit alıyomuş.
    bölüm neydi?

Bence hiçbişey için pişman olma:KK66: ben bu sene de çalışacağım, çalıştığım yerden aldığım parayı da dersaneye yatıracağım :KK70: ve bu sene okulum da var. Düşün yani halimi :KK66: Motivasyonum tavan olmalı ki bunların altından kalkabileyim. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Yukarda da dediğim gibi kızlar, matematik konusunda zayıf olanlar varsa benim gibi boşlamasınlar,

ben yavaştan başlıycam matematik çalışmaya:nazar:

12. 17 Ağustos 2010
  13. a_emet26

a_emet26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar referans olması açısından yazıyorum 3 senedir giriyorum kpss ye bundan önceki snelerde 65 almıştım bu sene şubat ayında dersaneye başladım(çok sistemli biyer olmamsına rağmen) bu seneki puanım 81 benim eksiğim genel kültür ve türkçeydi daha iyide yapabilirdim ancak sınavda çok heyecanlanıca stres yaptım
    son öneri olarakta sınava 1-2 ay kala değişik dersanelerin sınavlarına katılın çok işe yarıyo

14. 17 Ağustos 2010
  15. Papato

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hınnn, benim de dersaneye gitme amacım zaten beni bi programa sokacak olması ve motivasyon sağlaması. Yoksa ben zaten kendim çalışmadan sadece hocayla anlayacan bi insan değilim.

16. 17 Ağustos 2010
  17. a_emet26

a_emet26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    daha okuyomuşsun bence ilk dönemden kendini strese sokma ama ufak ufak eksik gördüğün yerlere başla aralıkla şubat arası hızlandırılmış kurs açıyo dersaneler onlara katılırsan daha iyi olur
    bölümün ne bilmiyorum ama ikinci dönem daha stresli oluyo (son senen sanırım)mutlaka ama daha motive oluyo insan bide hocalar falanda önemli motivasyon için ancak kenid kendini daha iyin motive etmelisin
    özellikle stres konusunda önlemini iyi al derim şimdiden başarılar

18. 17 Ağustos 2010
  19. dalin09

dalin09 çok fena ya Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben de varım kızlar