2011 Nisan Anneleri Buraya :))

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve simten81 tarafından 13 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Haziran 2010
    Konu Sahibi : simten81
  1. simten81

simten81 zarif anne olucam Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar biliyorum biraz erken ama heyecanıma yenildim. bilmiyorumkismile bu topiği ben açmak istedim. tüp bebek tedavimle ağustosta anne olomayı beklerken bebğim beni bıraktı. şimdi yeni umutlarla haziranın son günleri tedavime başlıyacağım. yaklaşık 15 günüm kaldı. hihoyyyt rabbim bu ay bebek isteyen tüm anne adayların göbüşlerini boş bırakmasın. :CüvCüv: :CüvCüv:
    2010, 2009 ve daha önceki annelerin de bebişlerini onlara bağışlasın. rabbimin emanetlerini layıkıyla beslemeyi nasip etsin. a.s.

2. 14 Haziran 2010
  3. Zehir

Zehir her seçiş bir vazgeçiştir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    2010 nisan annesi olaraktan ilk mesaji ben yaziyim dedim :)
    inanamiyorum resmen :) ,ne cabuk gecti hamilelik ,dogum ,lohusalik
    2009 nisan annelerinden akil alirken simdi akil vericek konumami geldik yani kaydirigubbakcemile3
    öncelikle iyi dileklerin icin tesekkür ederim canim
    insallah nisan annesi olabilirsin ,Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin
    ilk bebeginin yerini tutamasada dilerim ki Allahtan bu denemeniz tutar ve bebegin sana SIMSIKI tutunur annesi opuyorumnanaktan

4. 14 Haziran 2010
  5. Refiye

Refiye Eda & Utku'nun annesi :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    2010 nisan annesi olaraktan 2. mesajda benden .. gülseminden aşağı kalıcak değilim ya :))) ehehehe

neyse cnım...

ayy 2011 nisan anneleri yazısını görünce aaa dedim buda ne..oldu mu o kadar :) düşündüm10 temmuzda son adetimdi benimde.. 1 nisan da oğlum geldi... olmuş o kadar yani :))

simten81.. canımm.. iyi dileklerin için çok saol.. amiinn diyorum...
    inşallah tedavilerin tamamen başarılı geçer ,bebeğin sana tutunur ,seni bırakmaz ve meleğine kavuşursun.. sağ,salim,hayırlısıyla,sağlıkla... Rabbim gönlünün muradını versin.. Allah isteyen herkese versin.. kimsenin kucağını boş bırakmasın... amiin..

6. 14 Haziran 2010
  7. Zehir

Zehir her seçiş bir vazgeçiştir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kalma benden asagi amaaann :dilcikar: kaydirigubbakcemile3
    refisimm biz kart horoz olduk bak görüyomusun :KK1:
    taze anneler geliyor opuyorumnanaktan, nasilda cabuk gecti zaman dimi canim ya ahh ahh (BENDE SANKi O GÜNLERi ÖZLEMiSiM iZLENiMi Mi VERDiM NE ? :roflol: )

8. 14 Haziran 2010
  9. gelincik53

gelincik53 canım kocam biricik oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aman allahım geçen gün aklıma geldi benim de 2011 nisan anneleri ne zaman gelicek diye.işte heyecandan birazcık erken gelmiş.vay bee ne çabuk geçti koca 9 ay.cinsiyeti kalp atışı,ismi,hazırlıklar,doğum derken çok şükür kavuştuk bebeklerimize allah isteyen herkeze nasip etsin.2010 nisan annesi olarak deneyimlerim,bilgi ve tecrübelerimle buradayım..

simten 81 canım ii dileklerin için tşk ederim.inşallah nisan annesi olursun bebişin sağlıkla sımsıkı tutunur sana.

10. 14 Haziran 2010
  11. TARHAN

TARHAN Kaan Egemen'im hoşgeldi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar adresi mi şaşırdınız 2010 diil 2011 topiği burasıkaydirigubbakcemile3 neyse dün gece gördüm zor tuttum kendimi yazmamak için ama zaten bizim nisan 2010 anneleri topiği istila etmiş bilekaydirigubbakcemile3

başta simten 81 olmak üzere bütün 2011 nisan anneleri adaylarna mutlu bir hamilelik, stressiz bir lohusalık ve gazsız, bol uykulu, bol sütlü bir yenidoğan dönemi diliyorum. haaa birde o testte çift çizgiyi gördüğünüz andan itibaren, hormonlarınıza,bilmiş çevrenize, müdahaleci akrabalarınıza, umursamaz eşlere, ve birden değişen kayınvalidelere karşı da sabır diliyorum..

EN ÖNEMLıSı DÜNYA TATLISI BEBıŞLERıNıZLE ANNELıĞıN TADINI DOYA DOYA ÇIKARMAYA ŞıMDıDEN, O SADECE SıZıNLEYKEN BAŞLAMANIZI DıLıYORUM...

12. 14 Haziran 2010
  13. erkflz

erkflz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Henüz 2011 nisan anneleri topiğe gelemezken 2010 anneleri istila etsin. ınanamadım görünce ay çok erken dedim. Malum nisan annesinin hamile olduğunu öğrenmesi temmuz sonu ağustos başı gibi olur.
    Vay be nasıl geçti zaman.
    Tüm anne adayları ins çok güzel bir hamilelik, lohusalık geçirir. Ve isteyen herkes meleklerine kavuşur. Bu dünyanın en güzel duygusu...Bir gülücüğüne, bir agusuna dünyaları değişmem.

Son düzenleme: 14 Haziran 2010
  14. 15 Haziran 2010
  15. Refiye

Refiye Eda & Utku'nun annesi :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hatırlarsanız.. ilk günlerde ilk sayfalarda 2010 nisan anneleri topiğini de 2009 nisan anneleri istila etmişlerdi kaydirigubbakcemile3 demekki bu işler böyle yürüyomuş kaydirigubbakcemile3

16. 16 Haziran 2010
  17. ozge81

ozge81 biriciğim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim inşallah duaların kabul olur. Biz de burada oluruz bitmek tükenmek bilmeyen sorularını cevaplamak için. E malum neredeyse 1 yılı devirdik.Deneyimliyiz hamilelik konusunda artık.:))))))))

18. 16 Haziran 2010
  19. nazliozger

nazliozger Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    2010 nisan annelerinden bende yazmalıyımmm... bakınca şaşırdım zaten.. simten81 umarım hayırlısı olur senin için bu topic sana ve diğer annelere şans getirsin inşallahhh...

2010 nisan anneleri dönün kendi topiğinize:))))

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.