2011 Ocak ve Şubat aylarında tüp bebek yaptırmayı düşünen arkadaşlar burada buluşalım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bluestar tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bluestar
  1. bluestar

bluestar herşey seninle güzel!!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    2011 de tedaviye başlayacak olan arkadaşlar birbirimize destek olmaya ne dersiniz?

2. 26 Kasım 2010
  3. bluestar

bluestar herşey seninle güzel!!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nerde hiç kimse yok diğer forumlarada yazabilirdim ama ben kendime yeni bir sayfa açtım her şeyi sıfırdan almak için....:21:

4. 26 Kasım 2010
  5. halev

halev canımın canı hoşgeldin:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    selam canım bende tüp bebek düşünenlerdenim ama aralık olur ama şubat olur belli değil sen ne zamandır istiyorsun çocuk

6. 27 Kasım 2010
  7. belle_femme

belle_femme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kismet olursa ocak basi gibi umutta basliyorum tedaviye

8. 27 Kasım 2010
  9. sweetwitchy

sweetwitchy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bnede ocak sonu şubat başı gibi dondurulmuşlarımla başlıyacağım İnşallah,hepimizin hakkında hayırlısı ne ise o olsun arkadaşlar:))

10. 27 Kasım 2010
  11. Ayse_URL

Ayse_URL aceleci böceğimmm Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    101
    Merhaba Arkadaşlar
    Ben ekim ayında ilk denememi yaptım ancak 15 Kasımda negatif sonuçlandı. Şimdi aralıktaki adetimde doğum kontrol hapı kullanmaya başlayıp Ocaktaki adetimde de iğnelerime başlayacağım. Aslında başlarda umutsuzdum ama şimdi çok heyecanlıyım. Ancak bu sefer etrafımdaki kimseye tedavimden söz etmiycem çünkü ilkinde sorular beni çok yordu ve üzdü. Bu nedenle burada aynı zamanlarda tedavi görecek arkadaşlarla gelişmeleri paylaşmayı çok isterim.
    Sağlıkla kalın..

12. 27 Kasım 2010
  13. vuvuzela83

vuvuzela83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    meraba arkadaşlarrrr kasım ayında aşılama yaptırdım tutmadı. şimdi doğum kontrol kullanıyorum aralıkta adet olunca başlıcaz Allah kısmet ederse... bizimki sebepsiz infertilite böyle olunca daha kesin mi acaba yani tutar mııııı?:KK43:(( kafam çok karışık ferti center altunizade de yaptırıcam nuri bey le başlıcaz ...biran evvel gelsin şu günlerrrrr arkadaşlarım çatır çatır doğuruooo ...böyle bişeyle karşılaşacağım hiç aklıma gelmezdi....

14. 27 Kasım 2010
  15. Ayse_URL

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    101
    Öncelikle geçmiş olsun canım. Bak ne güzel senin en azından bilinen bir sorunun yok, bu işin iyi tarafı bence... Bak ben tespit edilmiş birsürü olumsuzlukla başladım tedavime, ilk tedavim de olumsuz sonuçlandı ama yine de umutluyum. Benim de en yakın 3 arkadaşım hamile, içim yanıyor.. Yapacak birşey yok. Bazen istediklerimizi almak için diğerlerinden çok mücadele etmemiz gerekebilir. Seninle aynı derdi yaşayanlarla dertleş iyi gelir..

16. 28 Kasım 2010
  17. halev

halev canımın canı hoşgeldin:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlısı ile başlarsınız ve tek seerde tutar inşallah canım

amin inşallah bu sefer fazla bekleteden gelir bebişin

umarım bu sefer yüzün güler canım bizlerle paylaşabilirsin gelişmeleri kimseye hesap vermek zorunda değilsin bencede boşver kimsenin düşüncelerini önemseme tedaviyi rahat geçirmen gerekiyor

canım sizin hertürlü tutma şansı var bence sadece kafanın rahat olması gerekiyor ve olmazsa da üzülme bilki zamanı gelmediğinden olmuyordur eminimki hepimiz birgün anne olacağız sadece sabır ve inanç yeterli arkadaşlar

18. 28 Kasım 2010
  19. Ayse_URL

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    101
    Günaydııın
    Bu sabah bambaşka uyandım. Ne kadar uygulayabilirim bilmiyorum ama bugünden itibaren artık gebe kalma sürecini bir kenara bırakıp sanki gebeymişim gibi bebek bakımı, hamilelik vs. konularına vericem kendimi. Bırakıyorum tüm kuruntuları, ya olmazsaları.. Oldu kabul ediyorum artık ve olduktan sonraki güzelliklere veriyorum kendimi. Şu fikre varmak bile beni öyle hafifletti ki.. Oh be dünya varmış. Bizim de sıramız geldi arkadaşlar artık biz de anne oluyoruz, burdan birbirimize bebeklerimizi anlatıcaz, az kaldı hem de çok az.