2011 ygs/lys ciler burasıda bizim olsun hadi

Konusu 'YGS (Yüksek öğretime geçiş sınavı) / LYS' forumundadır ve alev858 tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : alev858
  1. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlarım ve ablalarım girceklernz varsa yada girenleriniz
    bize yardımcı olun lutfen ben şmdiden azar azar başladım çalşmaya
    iice tempoyu artırıp gerekrse sabahlara kadar çalşıcam ama nasıl çalşmalıyım
    tavsiyeleriniz ne dir bide düz lisede okuorum bizim daha çok çalşmamz lazım

Burda hem brbirmizi motive edelim hemde tavsiye verelim sene sonundada inş yazdıklarımızı okuyarak ohhhhh başardık sonundaa yaaa deriz inşallahhhh opuyorumnanaktan

2. 28 Temmuz 2010
  3. Scofieldyg

Scofieldyg Biricik güzel ailem <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla çok çalış işini şansa bırakma derim ygsden sonra bir hüsran olabilir sakın yılma sonuna kadar çalış ama kendni çok sıkma bence ben şimdi acaba yerleşebilecekmiyim diyorum :KK43:

4. 31 Temmuz 2010
  5. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tşk ederim canım benim inş yerleşirsin istediğin yere :Saruboceq:evet çok çalışıcam gerekrse uyumucam ilk yıldan kazanmam lazım başka şansım yok bide düz lisede okuorum kazanma oranınız %3 dıolar ilk yıldan :1no2:

6. 31 Temmuz 2010
  7. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    bnde düz lise çıkışlıyım canım ilk senemden kazandm edebiyat okuyorum (ama tavsiye etmem) okul dersleri boşvermiştim bn onları bi şekilde hallediyodm sadece öss vardı bnm için son yıl çok test çöz derim çok çalış şimdiden yavaş yavaş başla özellikle deneme çok çöz bn dershaneye derslere gtmezdm sadece denemelere giderdm hiç ummadığın yerden soru gelebiliyo sınavda o yüzden çok konu çalışmak lazım şimdiden başla kolay gelsn hayırlısı olsun hakkında

8. 31 Temmuz 2010
  9. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy ne güzel canım ya ne kadr şanslısın başarmışın ilk senende darısı başıma düzenli olarak soru konu olark çalşıcam inş bende kazanırım ilk yılımdan psKOLOog luk istıorum :KK43:

10. 31 Temmuz 2010
  11. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    inşallahhh canım Allah yüreğine göre versin çok değil düzenli çalış bi gün 5 ssat çalışıp ertesi gün 1 saat çalışmakla olmaz bi plan yaparsın bazı şeyleri kısıtlarsın hayatında konu çalış test deneme bi de yazarak çalış çalışma odana duvarlara notlar as bn tarihi oşekilde çalıştım çok faydalı oluyo

12. 31 Temmuz 2010
  13. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet canım bende yazarak çalışıorm bazen dıorum yazmasam zaman çok kayboluo ama yazmadanda olmuo yararı oluo çok dersane verdi bi prg gunluk 5-8 saat çalşmamz için inş herşey ii olur bide bazen bende gevşeklik oluo kendime aşırı güvenim var çnkü ben yaparım dıorum bu güven çalşmamı engellıo bazen oyüzden zorluorum iyce kendimi

14. 2 Ağustos 2010
  15. mrw06

mrw06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ilk kez bu sene sınava giricem meslek lisesi öğrencisiyim sadece ygs ye giricem kendi bölümümü istiyorum bu sene dershaneye gtmeyi istiyorum ama hangi dershane iyi daha bulamadım :)

16. 2 Ağustos 2010
  17. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş istediğin yeri kazanırsın canım :Saruboceq:

18. 5 Ağustos 2010
  19. epitres

epitres Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sana bişey diyim mi ben bu yıl sınava girdim 2, girişimdi bu ama inan bana çok çalışmadım hiç bende düz lise mezunuyum ve sıralamam ilk 5000 . sınav nerde bitiyo biliyo musun kafanda onu yendiğinde sen istediğin kadar çalış istersen hiç uyuma kafanda onun stresini yenemedikten sonra sınav esnasında çakarsın önce o heyecanı yen kasma kendini sınav bu alt tarafı olmadı bi daha girersin kafanda cok büyütme sınavı rahatlatmaya calıs kendini günlük düzenli de calıs inan bana kafadan kazanırsın ama düzen tek sart hergün bakman lazım biraz ama o kadar cok calısıp kendinii hırpalamana gerek yok yazdayız daha ufak ufak temel matematik türkçe calıs temel yoksa atmıs olursun mesela hemde o düzenli tempoya girmiş olursun biraz . konudan konuya geçmiş olcam ama sabahlara kadar calısmak inan bana seni ileri götürmez cünkü beynin de dinlenmeye ihtiyacı var yorgun kafayla 5 saatte bitirdiğin konu dinç kafayla 2 saatlik iştir buna dikkat et bi de saat 11-1 arası insanın dinç olmasını sağlayan bi hormon salgılanıyo o saatlerde mümkünse uykuda olmanı tavsiye ederim başarılar canım şimdiden =)