2011 Yılında Aslan Burcunu Neler Bekliyor ?

Konusu 'Aslan Burcu' forumundadır ve merve90 tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

  27 Eylül 2010
  Konu Sahibi : merve90
 1. merve90

  merve90 aşkımsınn senn:)) Üye

  Katılım:
  7 Eylül 2009
  Mesajlar:
  3.887
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  2011 Yılında Aslan Burcunu Neler Bekliyor

  Bu yıl yılın en şanslı burcu olan Aslan, burcunuza giren Uranüs size iş, aşk ve sağlık alanında mucizeler vaadediyor. Evrenin size sunduğu bu fırsatlarla dolu bir yıllık zamanı en iyi şekilde değerlendirin, çünkü bu durum bir daha 5 yıl sonra karşınıza çıkacak. Aşk da ummadığınız sürprizler ve kaçınılmaz değişiklikler yaşayabilirsiniz; özellikle Haziran ve Temmuz aylarında tutku dolu görünüyor.

  Aslan Burcu, duygusallığın ve cesaretin burcudur. Çok duygusal ve değişken bir yapıya sahip olan Aslan karakteri, hızla değişen duygularımızı sembolize eder.
  Aslan karakteri son derece merhametli ve empati sahibi bir yapıdadır. Kuvvetli sezgileriyle kelimelere dökülemeyecek manaları hisseden Aslan karakteri, hayatı bu şekilsiz ve sessiz kelimelerle çözümler. Bilinç yapısı açısından bir Aslan, akli kavramlardan ziyade sembolleri ve benzetmeleri kavramaya yatkındır. Bu bilinç, kainattaki çokluk ve nesnelliği çözümleyip birleştirir, soyut manalara eşittir.

  2011 yılı siz Aslanlar için kendinizi en değerli ve etkileyici bulduğunuz ve hayata yaklaşım tarzı olarak mutlu ve huzurlu hissetmek isteğinizin alanın evlilik, ciddi ilişkiler, iş ortaklığı konularında olacağını görmekteyiz. Bu yıl içinde birçoklarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek, olgun, nasıl davranması gerektiğini bilen, iş hayatında belirli bir yer edinmiş, kendi içinde bazı sıkılganlıkları olabilir fakat cömert paylaşımlı bir kişiyi işaret göstermekte. Bu kişi sayesinde kendinizi geliştirebilir, kendinize ve hayata karşı daha güven içinde olmayı öğrenebilirsiniz.

  Mars gezegeninin ders vererek disiplin altına aldıran etkisi ise yakın çevrenizle olan ilişkileriniz, gündelik iş hayatınızda çevrenizdeki kişilerle iletişim açısından dikkatli olmanız gereken bir dönemi göstermekte. Kardeş ilişkileriniz ve hizmet duygunuzun ön plana geldiği bir yıl olarak, planlı ve programlı şekilde hareket etmeye özen göstermeli, iletişim açısından güçlü kontaklar kurabilmeli ve sağlık konularında dikkatli olmaya çalışmalısınız. Ne aşırı detaylar içinde dağılmalı ne de rahat davranarak fırsatları kaçırmalısınız.

  Neptün gezegeni ise tüm yıl boyunca uzak yolculuklar, yabancı ülkelerle alakalı faaliyetleriniz, yaşam hakkındaki görüşleriniz, hayata bakış açınız ve gönül ilişkileriniz ve eğitim hayatınızla alakalı konularda sizi yenilenmeniz ve özgür kararlar alabilmeniz adına teşvik etmeye 2008 yılından beri devam etmektedir. Genelde etkisi hızlı ve çarpıcı olan bu gezegenin enerjilerinden yararlanmak için kendi bireyselliğinize sahip çıkmalı ve kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz.

  Maddi paylaşımlarınız açısından ve kendi kazanımınız dışında elde ettiğiniz veya etmeyi düşündüğünüz konularda aldanmalardan, aldatılmalardan, düşünmeden taşınmadan yapılan yatırımlardan ve paranızı dikkatsiz harcamalardan uzak durmaya çalışmanız yerinde olacaktır.
  Jüpiter gezegeni enerjisi nedeniyle kişiye pembe tablolar sunabilir. O nedenle attığınız adımlara dikkat etmelisiniz. Gücünüzü aşan kararlar vermemeyi ve hukuksal açıdan haklarınızı korumaya özen gösteriniz. Özellikle eş kaynaklı gelirler konusunda hayal kırıklığı yaşamamak için ne durumda olursanız olun öncelikle kendi güvenliğinizi düşünmeye çalışınız. Bu yorum bakterim.net sitemizde yayınlanmaktadır.

  Aşk ve İlişkiler

  06 Ocak- 18 Şubat arası dönemde ciddi ilişkiniz, evliliğiniz ve iş ortaklığınızla alakalı konularda karşılıklı olarak saygı,sevgi birliği içinde hareket etmeye özen göstermelisiniz. Bu yorum forumdas.net sitemizde yayınlanmaktadır.
  Partnerinizin size karşı oldukça sıkıntılı, engelli ve disipline edici tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise ciddi, sevgisini belli etmekten pek hoşlanmayan bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler.


  09 Mart- 23 Nisan duygularınız gayet hassas ve son derece güçlü ilişkiler yaşamınızı sağlayan olumlu bir süreç. Yabancı ülke ağırlıklı her türlü girişim konusunda destekleyici olabilir.


  04 Haziran- 21 Temmuz karşı cins üzerinde etkili ve çekiciliğinizin arttığı bir süreç.


  02 Eylül- 27 Ekim tarihleri aşkta şans ve tutkulu beraberlikler açısından olumlu.


  16 Ekim- 24 Kasım arası aşk, flört ilişkinizle ilgili konularda tutkulu davranışlar içinde olabilir, yaşadığınız ilişkinizi aşırı derecede sahiplenebilir, kıskanç ve kontrol kurmaya kalkan bir kişi izlenimi yaratabilirsiniz. Gizli saklı ilişkiler gündeme gelebilir. Sezgilerinizin gücü karşınıza çıkacak kişi veya yaşadığınız ilişkiyle alakalı konularda size yardımcı olabilir. 01 Kasım- 29 Kasım arası ise ciddi ilişki ve evliliğinizle ilgili konularda partnerinizle aranızdaki görüş farklılıklarını düzene koymanız açısından etkili gözükmekte.

  Olumlu İlişkiler : Oğlak, Terazi, Kova
  Zorlu İlişkiler : Yengeç, Balık, Başak

  İş ve Kariyer

  05 Nisan- 25 Nisan arası otoritelerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekmekte. Aşırı hassasiyet içinde alınganlıklar göstermeden görevlerinizi yapmaya çalışmalı, ani kararlar vermekten uzak durmalısınız.


  01 Mart- 28 Mayıs tarihleri arası dış ortamlarda kendinizi ifade etme açısından ve girişimlerinizde cesur olmanız durumunda aktif bir dönem olarak gözükmekte.


  07 Temmuz- 17 Ağustos yakın çevrenizle güçlü ilişkiler ve iş hayatınızla ilgili girişimlerde bulunmak adına etkili.
  Hizmet etme duygunuz güçlü ve birebir ilişkileriniz açısından daha detaylı hareket etmek ihtiyacı doğurabilir.


  08 Kasım- 17 Aralık döneminde gündelik iş hayatınızla ilgili konularda yoğun bir tempo içinde olabilirsiniz. Yabancılarla kurulan kontaklar ve yolculuklar yoluyla iş deneyimleri elde etme, eğitim hayatınızla ilgili staj programı gibi konular gündeme gelebilir.

  Parasal Konular

  06 Şubat- 10 Mart dostluklar, organize işler, ortaklıklar yoluyla beklenmeyen paralar gündeme gelebilir. İlişkilerinizde temel aldığınız duygu parasal kaynaklar açısından daha özgür ilişkiler kurarak rahatlamak ve yine ileriye dönük hedeflerinizi gerçekleştirmenize destek insanlarla temasa geçmek olabilir.


  09 Mayıs- 15 Temmuz maddi kazanımlarınızla alakalı konularda daha girişken ve kendinizi ifade etmeniz açısından olumlu bir dönem olarak gözükmekte.


  11 Temmuz- 24 Ağustos parasal girişimler açısından etkili bir dönem. Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade edebilir, maddi kazanımlarınızı çoğaltmanızı sağlayan ilişkiler kurabilirsiniz.

  Sağlık

  14 Mayıs- 25 Temmuz döneminde aşırı yoğunluğun getirdiği yorgunluklar, ateşli hastalıklar, baş ağrıları ve fazla hereketliliğin neden olduğu fiziksel rahatsızlıklar görülebilir. Çabuk rahatsızlanma ve yine çabuk iyileşme dönemi olabilir.

  09 Eylül- 22 Aralık tarihlerinde ise, aşırı beslenmenin getirdiği kilo alımları açısından dikkatli olunması gereken zamandır. Diyetinize özen göstermeli ve dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz.
   
 2. 4 Kasım 2010
  Konu Sahibi : merve90
 3. hayalperesttt

  hayalperesttt Popüler Üye Üye

  Katılım:
  14 Ocak 2007
  Mesajlar:
  243
  Beğenildi:
  10
  Ödül Puanları:
  108
  insallah dediği gibi uğurlu bir yıl olur:)
   
 4. 6 Kasım 2010
  Konu Sahibi : merve90
 5. merve90

  merve90 aşkımsınn senn:)) Üye

  Katılım:
  7 Eylül 2009
  Mesajlar:
  3.887
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106


  inşallah canım :KK16:
   
 6. 10 Aralık 2010
  Konu Sahibi : merve90
 7. LiLithy

  LiLithy Popüler Üye Üye

  Katılım:
  13 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  479
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  108
  2011 de iş istiyorum. 2010 da aşkı evliliği buldum 2011dede işi bulurum inşallah :KK76:
   
 8. 17 Mart 2011
  Konu Sahibi : merve90
 9. goddess:)

  goddess:) Aktif Üye Üye

  Katılım:
  15 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  71
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  İnş. kariyer alanında uğur getirir bu yıl bize :KK34:
   
 10. 31 Mart 2011
  Konu Sahibi : merve90
 11. will_done

  will_done Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  1.547
  Beğenildi:
  492
  Ödül Puanları:
  113
  Aşk istiyoruz artık ya... aslanlarında yüzü gülsün artıkkk:KK69::KK69::KK69:
   
 12. 31 Mart 2011
  Konu Sahibi : merve90
 13. rdlpstck

  rdlpstck Popüler Üye Üye

  Katılım:
  31 Ekim 2010
  Mesajlar:
  3.236
  Beğenildi:
  273
  Ödül Puanları:
  163
  umarım çok mutlu bir yıl olur aslanlar için:)
   
 14. 25 Nisan 2011
  Konu Sahibi : merve90
 15. yumu

  yumu SoN DuRaK YaLNIzLıK Üye

  Katılım:
  12 Şubat 2011
  Mesajlar:
  1.268
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  103
  mutluluk, huzur, aşk, iş, başarı benide bul bir kez olsun:26:
   
 16. 10 Ağustos 2011
  Konu Sahibi : merve90
 17. sifaa

  sifaa Mucize Prenseslerim Pro Üye

  Katılım:
  28 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  11.331
  Beğenildi:
  100
  Ödül Puanları:
  203
  hayırlı ve sağlıklı evlat istiyorum :KK46: inşallah kimse özlem yaşamaz , herkesin gönlünce olsun :KK31:
   
 18. 12 Ağustos 2011
  Konu Sahibi : merve90
 19. biilgee

  biilgee Aktif Üye Üye

  Katılım:
  9 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  119
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  41
  aşk,huzur ve başarı diliyorum.inşallah hepimiz bu sene ve koca bir ömür boyunca mutlu yaşarız :)