2012 Ağustos Ankara Özel Hastane Doğum Ücretleri Mesa(Tobb)-Medicana-Güven vs.

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve magnetismg tarafından 11 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2012
    Konu Sahibi : magnetismg
  1. magnetismg

magnetismg Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,

Güncel doğum ücretlerini paylaşır mısınız lütfen. Son zamanlarda doğum yapanlar ve yakında yapacak olanlar paylaşırsa çok daha iyi olur. Forumlarda o kadar çok ücret var ki hangisi doğru anlamak mümkün değil. Doktoru dışarıdan getirenler doktora ne kadar hastaneye ne kadar ödüyorlar? Hastane doktoru ile doğum ne kadar? Doktoru dışarıdan getirmek mi mantıklı hastaneden seçmek mi? Ben yakın zamanda hamilelik diliyorum, şimdiden doktoru ve hastaneyi belirlersem içim rahatlayacak gibi :KK43: özellikle MESA'yı istiyorum ama ücreti çok mu fazla :KK43:

teşekkürler şimdiden...

2. 11 Ağustos 2012
  3. duygudum

duygudum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimseden çıt çıkmamış.hastane seçimi zor.ben de hala arayış içindeyim...

4. 12 Ağustos 2012
  5. magnetismg

magnetismg Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    duygudum arkadaşım,

şimdiye kadar gezdiğin, fiyat aldığın hastane oldu mu? aldığın bilgileri paylaşır mısın lütfen. ben daha gezmeye başlamadım, ön araştırma yapıyorum :)

6. 13 Ağustos 2012
  7. duygudum

duygudum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim kadar kararsızını bulamazsın.internette çoğu hastanenin fiyatları var zaten.özel hastanelere en az 2500 vermek gerekiyor.akropol özeller içinde uygun diye duydum ama memnun kalan kadar kalmayan da var.hele doktorlar hakkında olumsuz hikayeleri duyunca hemen vazgeçiyorum. özele gidersem koru hastanesinde ümit korucuoğluna gitmeyi düşünüyorum.netteki yorumlarda genelde sezeryan yapmış ama onu çok seviyor hastaları.üstelik hastane de çok konforlu.rutin kontroller için etlik zübeyde hanıma gitmeyi düşünüyorum.yarın sabah şeker yüklemesi için gidicem.doğum yapacağım hastaneye de bir ya da bir buçuk ay sonra karar vericem sanırım.

8. 14 Ağustos 2012
  9. bemin

bemin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mesada doğum normal olursa 4800 sezaryen olursa 5100 tl arkadaşım

10. 15 Ağustos 2012
  11. magnetismg

magnetismg Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım kararını verdiğin zaman haber verirsin öyleyse :) Allah yardımcın olsun...

12. 15 Ağustos 2012
  13. magnetismg

magnetismg Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım teşekkür ederim bilgi için. bu ücretin içinde doktor ve diğer tüm masraflar dahil değil mi? başka bir ücret daha vermemiz gerekiyor mu? bir de kendi doktorumuzu getirirsek mesa ne kadar istiyor bilgin var mı?

14. 15 Ağustos 2012
  15. Xx3

Xx3 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende medicana ya gidiyorum doktorumda ordan. muayene için 175 veriyorum
    sezeryan 2800
    normal 2550
    epidural 250-400 arası gündüz gece oluşuna göre değişiyor

16. 16 Ağustos 2012
  17. soway

soway Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    banada aynı fiyatları söylediler, henüz bu gün konuştum, ben rutin kontrollerimide orda yapıyım istiyorum, daha yolun başındayım, bakalım artık... hastaneler genelde çok pahalı, keçiörende oturuyorum ben, özel keçiören hastanesi ile görüştüm, ordada sezeryan 1250tl dediler, o da çok düşük geldi:26:

18. 16 Ağustos 2012
  19. dils3

dils3 2 fındığım olacak... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben de çağ hastanesine gidiyorum evime araba ile 10 dakika diye... medicana da kızımın doktoru orayı çok seviyorum hem uzak hem fiyatı çok uçuk ( size verilen rakamların 2 şer katını aldık biz) geldiği için vazgeçtik... şimdi verdiğiniz rakamları düşününce çokta farklı değilmiş... normal doğum aşağı yukarı 2000 e geliyor sezeryanda 2500 e galiba... hastane sakin huzurlu... doktorumu da çok seviyorum... hatta 2 gece hastanede kaldım geçen hafta inanılmaz ilgilendiler benimle... kendimi güvende hissettim çok... tabi kötü tarflarıda var... otopark yok... kafeterya ziyaretçiler için pek yeterli değil... ama bunlar bizi ilgilendirmiyor di mi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: