2013 İkizler Burcu Aşk Hayatı

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve Caddy tarafından 6 Ocak 2013 başlatılmıştır.

  6 Ocak 2013
  Konu Sahibi : Caddy
 1. Caddy

  Caddy Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  28 Mart 2012
  Mesajlar:
  7.558
  Beğenildi:
  1.600
  Ödül Puanları:
  193
  2013 yılına başlarken, ilişkilerinizle ilgili değişimler yaşamaya da hazırlanın. Bu yıl tutulmalar sizi en çok bu alanda etkileyecek. Özellikle Şubat - Haziran ve Kasım döneminde bu etkileri daha fazla hissedebilirsiniz. Bu değişimler yepyeni bir ilişkiye adım atmak olabileceği gibi mevcut ilişkinizin farklı bir yönde ilerlemesi şeklinde de olabilir. Siz de ilişkileriniz aracılığıyla daha olgun ve farklı bir bilinç haline geçerek aşama kaydedeceksiniz. Ocak ayının ilk yarısında yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular daha fazla gündeminizde olabilir. Bu dönemde olayları ilişkilerinizle bağlantılı olarak yaşayabilirsiniz.


  Sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  Macera arzularınızın artacağı bu günler yeni aşk maceraları yaşamak için uygun gözüküyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve hoş maceralar içine girmeniz mümkün.

  1 Mayıs - 4 Nisan arasında yakın arkadaşlar, okul arkadaşları, komşular veya çalışma arkadaşlarınızla duygusal yakınlaşmalar içine girmeniz mümkün. Gene bu tarihlerde sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda karşılaştığınız kişilerden etkilenmeniz ve duygusal yakınlaşmalar yaşamanız da mümkün olabilir.

  4-29 Ekim arasında aile hayatına daha fazla değer verecek ve ailenizle daha yakın olacaksınız. Bu dönemde sevdiğinizi ailenizle tanıştırabilir onların da yakınlaşmalarını sağlayabilirsiniz.
   
 2. 11 Mart 2013
  Konu Sahibi : Caddy
 3. zakolka

  zakolka Üye Üye

  Katılım:
  22 Şubat 2013
  Mesajlar:
  26
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  ikizlerin özellikleri var mı dha ayrıntılı :)
   
 4. 4 Nisan 2013
  Konu Sahibi : Caddy
 5. duygususu

  duygususu Üye Üye

  Katılım:
  3 Nisan 2013
  Mesajlar:
  35
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  teşekkürler bakalım olacakmı bunlar :)
   
 6. 31 Temmuz 2013
  Konu Sahibi : Caddy
 7. summer_rain

  summer_rain Üye Üye

  Katılım:
  22 Temmuz 2013
  Mesajlar:
  22
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  valla diğerlerini bilmem ama Nisan Mayıs ayını bilmiş :KK51: