2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve AssOrtik tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2013
    Konu Sahibi : AssOrtik
  1. AssOrtik

AssOrtik KıdemLi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben kan testi yaptırdım, Beta HGC 85 çıktı, iki haftalık hamileyimmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

2. 9 Temmuz 2013
  3. bianka

bianka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Günaydın, bu sabah reglim iki gün geciktiği için evde test yaptım ve iki kalın çizgi hemen belirdi.Çok şaşkınım çünkü 15 aylık bir kızım var ve korunuyorduk! İlk gebeliği zor elde etmiştik. Aşılama yapılmıştı ve ondan sonraki ay kendiliğinden hamile kalmıştım. Sabah eşime söyledim, bi an şaşırdı sonra çok sevindi ve sarıldı bana. İşime de yeni başladım sayılır ne yapacağımı bilmiyorum. Eşim çocuğu istiyor, aslında ben de istiyorum ama zor olacak gibi. Aralarında 23 ay olacak. Testi tekrarlayayım mı? Yanlış çıkma ihtimali var mıdır?

4. 9 Temmuz 2013
  5. pupbudik

pupbudik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar daha önce bir hamilelik geçirmişsiniz. Tekrar hamile olmamak için hiç bir sorununuz yok testtede çıkmış hamile olduğunuz 2,5 yıllık evliyim ve 2 yıl tam temmuz ayında hamile kalmaya çalışıyorum. Rabbim size bunu ikinci kez tatdırıyor ne güzel şimdiden tebrikler. İnşallah yavrunuzu kucağınıza alırsınız. Bende bu ay umutluyum bekliyorum 12 haziranda adet görmüştüm bugün 9 temmuz belli belirsiz mide bulantım var dünden beri sanki beynim uyuşuyor sol kasığımda belirgin hissettiğin sağ kasığımda az da olsa hissetiğim batmalar kasılmalar var. Keşke bende görebilsem o çift çizgiyi bekliyorum sabırsızca adet gününün geçmesini.

6. 9 Temmuz 2013
  7. bianka

bianka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah hamile kalırsınız siz de, ben hiç ihtimal vermediğim için epey şaşırdım.
    İsteyen herkes o çift çizgiyi görür inşallah:nazar:
    Hep de Ramazan ayında bu haberi alıyorum ben.

8. 9 Temmuz 2013
  9. MERVEDUMAN

MERVEDUMAN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarrrr bende bugun inş kan testine gideceğim eger güzel haberler alırsam benide aranıza laırsınız değil mi:)

10. 9 Temmuz 2013
  11. AssOrtik

AssOrtik KıdemLi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben bugün dr a gittim tekrar kan testi yaptırdım beta hcg 340 çıktı
    Rabbim çok şükür her şey yolunda gidiyor,
    10 gün sonra ultrasondan bakıcak :26:
    Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip eder inşallah :nazar:

12. 9 Temmuz 2013
  13. dafnem

dafnem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarrrr bende dün öğrendim beta hcg 1227 çıktı ama kaç haftalık oluyor bilmiyorum nasıl hesapladınız iki gün sonra doktor kontrolüm var.:KK16::KK16:

14. 9 Temmuz 2013
  15. dafnem

dafnem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    imza alanı hamilelik günlüğü ekledim 5 haftalık olduğu yazıyor:)

16. 10 Temmuz 2013
  17. SheZofren

SheZofren Fit anne olacak Pro Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    48
    Kızlar Rabbim sağlıcakla bebeğimize kavuştursun inşallah hamileliği de kolay atlatırız. Ben 1 temmuzda öğrendim hamileliğimi 2000 küsür çıkmıştı şuanda 6000 küsür görünüyor. Bebeciğin kesesini gördük. Şimdiden cinsiyeti merak ediyorum. Babası kız diyor ama ben bişey diyemiyorum. Ne olursa çok sevineceğim. Allah bilir yani ama insan yine de merak ediyor.:KK1:

18. 10 Temmuz 2013
  19. onlyjust

onlyjust Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu gün 6+4 cuma doktordayım