21. gün progesteron test sonucum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve trapper55 tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

8 Ekim 2008
    Konu Sahibi : trapper55
  1. trapper55

trapper55 Çok Şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben 8 aydır bebek için uğraşıyorum bu ay hormon testlerim yapıldı herşey normal çıktı progesteron test sonucum 12.4 drum haftaya gelecek ama merak ediyorum sonuç normal mi bilgisi olan arkadaşlar yardım edermisiniz lütfen birde aynı aşamalardan geçmiş olanlar varsa bundan sonraki aşama rahim filmi çektirmek mi oluyor benim eşimde de herşey normal çıktı lütfen cevaplarınızı bekliyorum

2. 8 Ekim 2008
  3. trapper55

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu konuda fikri olan kimse yok mu?

4. 8 Ekim 2008
  5. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim esine baktirdin mi peki? burada cok arkadasimiz cok saglikli eslerinden dolayi problem oldugunu gorup sok yasadilar. mutlaka esin de sperm test yaptirmali.

diger konuda doktorun seni yonlendirir ama genelde hsg cekilebiliyor..

6. 8 Ekim 2008
  7. trapper55

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevbın için tskkür ederim eşim test yaptırdı herşey normal çıktı bundan dolayı benim film çektirmem gerekecek galiba ama drum 1 seneden önce film çekmeye sıcak bakmıyor peki progesteron sonucu 12.4 iyi bir sonuç mu

8. 8 Ekim 2008
  9. sblsbl

sblsbl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    10 un üstü bildiğimce iyi. benimki 0.18 çıktı.yumurtlamamışım yani...tedaviye başlıyacağız

10. 8 Ekim 2008
  11. xsxeremim

xsxeremim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    123
    değerin nasıl yorumlayamıyorum ama bende hamile kalmadan önceki ay(ağustos) yaptırmıştım progesteron testini..12,25 çıkmıştı...şimdi hamileyim..seninkine yakın bir değer benimkide..

12. 8 Ekim 2008
  13. karabiberim

karabiberim yaren'im canım kızım... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım sana kısaca kendi hikayemi anlatayım 13 ay boyunca benm ve eşimin herseyi normalken bebeğimiz olmadı ve progesteron yaptırdığım ilk seferde (yaklaşık 8aydır olmuyodu)sonuç 15 çıktı ve drum çok kaliteli bir yumurtlama gerçekleştiğini söledi ama hamile kalamadım artık tek rahim filmi çektirmek kalmıştı 13.ayda çektirdim ve tüplerimin acık olduğu çıktı o ay 2.kez progesteron yaptırdım ve sonuç 8 çıktı bu sefer drum 8 inde iyiy olduğunu ama 15in daha iyi olduğunu söledi dra bu ay hamile kalma olasılığım varmı bu sonuca göre dedeim bana 15 in üstünde çıkınca olabileceğini bu ay bebek olmadığını söledi ve bütün umutlarım tükenmişti o ay.
    veeeeeee 1 hafta sonra adetim geçikti test yaptım hamileydim.
    kısacası 12.4 kaliteli bir yumurtan olduğunu gösterir ama döllenip döllenmediği hakkında kimse bi yorum yapamaz adetin gecikirse test yap ve dua et umarm rabbim gönlüne göre verir
    kusura bakma çok uzattım....

14. 9 Ekim 2008
  15. trapper55

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevabın için çok teşekkür ederim ben de kara kara düşünüyordum film çektireyimmi diye ama biraz daha beklemek en iyisi galiba değerinin düşük çıktığı ay hamile kalman beni çok umutlandırdı umarım sağlıklı bir bebişin olur darısı başımıza ben de dua edip bekliyorumm Allah hayırlısını nasip etsin

16. 10 Ekim 2008
  17. karabiberim

karabiberim yaren'im canım kızım... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.bence 12 ayın dolmasını bekle ama hala bebeğin olmadıysa sakın korkup filmi erteleme çünkü bugünkü hamileliğimi önce rabbime sonra bu filme borçluyum.belki olacagı vardı ama bu bir vesile oldu.kimseyi dinleme hiç korkulacak bişey değil.donanımlı bir hastanede güvendiğin bir dra yaptır ama dediğim gibi 1 seneyi doldurmayı bekle.allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.

18. 10 Ekim 2008
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım aynı şehirdeyiz..
    inşallah hamilesindir..
    doktorun kim senin?