21 haftalık hamileyim bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum:(((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kxixymetlim tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kxixymetlim
  1. kxixymetlim

kxixymetlim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba.21+0 günlük hamileyim bir prenses bekliyoruz ama hala bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum.:çok üzgünüm:
    aranızda benim durumumda olan var mı yada sizler hissediyorsanız nasıl birşey olduğunu söyler misiniz.ilk hamileliğim olduğu için belki de hissedemiyorum.mesele kıpırtı halinde diyorlar ama karnıma bakıyorum hiç hareket etmiyor.sadece arada sanki sancı giriyo gibi anlık ama saniye sürüyo geçiyor.

2. 4 Nisan 2009
  3. pinky_42

pinky_42 Varlıgın BinbirÖmre Bedel Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cANM hemen endişelenmene gerek yok pıt pıt gibi yada göz seyirmesi gibi bişeylerde hissediyor olabilirsin ve 22.ci haftadan itibaren net olarak hissetmeye başlıycaksın.dışardan belli olmaz henüz .bende 19+4 hamileyim bende gunde sadece bi kaç defa hissediyorum ama içimdeki dolaşımını farkediyorum..birde sanırım cinsiyet farkı bizim agustos anneleri başlıgında böle bi konu gecmişti sanırım kız bebekler daha gec başlıyor tekmelere.... yinede için rahat etmicekse doktorunla bi görüş yada en azından kalp atışını duyabilecegin bi aletle kalp atışlarını dinle ve için rahatlasın( angelsound)

umarım Rabbim saglıkla kavusturur bebklerimizi bize:)

sevda0601 bunu beğendi.
  4. 4 Nisan 2009
  5. guney1983

guney1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    SLM BENDE 20+3 OLDUM 2 HAFTADIR TEKME NET HISSEDIYORUM...AMA GÜN ıÇıNDE HAREKET HALıNDEYKEN DEGıL....SAKı,N SESSIZ OLUNCA....YANLIZ BENıM MELEGıM ERKEK...KIZLAR BıRAZ DAHA GEÇ HAREKET EDERMıŞ...TELAS YAPMA BıRGÜN TAK DıYE VURURhihoyyyt SEN DE BENıM GıBı AGLAMA KıRıZıNE GıRERSıNNN....süprizzzzzKENDıNE DıKKAT ET...BOL SÜT ıÇ...

6. 4 Nisan 2009
  7. teacher3510

teacher3510 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bebişimde kız olacak doktorum eğer çok hissedemessem korkmamam gerektiğini söylemişti sende merak etme bazı bebişler daha sakin ama tabi bu benim kızım için geçerli olmadı.maşallah 3 haftadır tamamen ortalığı yıkıyor ayrıca 22 haftalığım ultrasonda bile doktorum tam anlamıyla bakamıyor felaket hareketli. ben sınıf öğretmeniyim okulda biraz ayakta kalayım yada nöetçi olduğum gün eve gelip uzandığımda daha cok hissettiriyor kendisini.özellikle çikolata yiyerek sola doğru uzan o bebişi hareketlendiriyoruş öyle duymuştum.senin prenses nazlı ve sakin olacak galiba

8. 4 Nisan 2009
  9. NADYA 81

NADYA 81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar
    bende artık 19.haftamdayım.1 haftadır çok net olarak şöyle birşeyler hissediyorum
    sanki içimde aniden pıt diye birşey oluyor.yani hani kas hareketi gibi.
    benimde ilk hamilelğim olduğu için karar veremiyorum.bu bebeğimin hareketi değilmi kızlar???

10. 4 Nisan 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkma zaten ilk hamileliklerde 22. haftadan sonra tam olarak hissediliyor bende 24. haftamdayım daha 2_3 haftadır hissediyorum benimde kızım olucak ama sanırım birazcık tembel galiba senin kızında azıcık tembel çikolata ye ve sola yada sırt üstü hafifce uzan o zaman karnında minik pıt pıtlar olucaktır

12. 7 Nisan 2009
  13. canim uzulme hissedecegin zamanda gelecek ins yeterki bebegin seninle olsun saglikli hayirli olsun onemli olan bu ilk hamileligin oldugu icin belkide bende tam bilmiyorum cunku bende 2 aylik hamileyim daha simdi kizlarin dedigi gibi goz seyirmesi oluyomus yengemden biliyorum hem erkek bebege gore kizlar daha nazik daha kibar daha sakin ve nazlim oluyolar kizlar asilliklerini karindayken belli ediyolar anliycan ins bebisin saglikli hayirli olur en kisa zamandada hissedersin umarim kib stres yapma bebegi etkileme

sevda0601 bunu beğendi.
  14. 7 Nisan 2009
  15. kxixymetlim

kxixymetlim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar başka yorumu olan yok mu?biz daha hareket etmiyoruz.bugün daha farklıyız gibi ama tam oarak anlamıyorum da.rhalde şöyle sıkı bir tekme yiyince anlayacağım hareket ettğini.

16. 7 Nisan 2009
  17. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    canim benim ilk hamileliginde anlamayabilirsin telas etme arkadaslarda demis zaten boyle pit pit ediyodur kasik tarafin ama hissetmeyedebilirsin...bazi anneler gec hisseder telaslanma yani...nasilsa ilerde hic durmuycak biraz sabirla bekle...allah saglicakla kucagina almayi nasib etsin...

sevda0601 bunu beğendi.
  18. 8 Nisan 2009
  19. canddy

canddy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç kormana endişe etmene gerek yok canım kız cocuk gec hareket eder derler grcektende dogru bı kac arkadasımında gec hareket ettı hatta bırının 7 aylık hareket etmişti bu normal bi durum