:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve melansu tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : melansu
  1. melansu

melansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kızler benim bebişim olduğu günden beri psikolojim bzuldu.ağlamasına dayanamıyorum.bakmasınıda çok fazla bilmiyorum.bebkler çokmu ağlar benim kızım çok ağlıyor sizlerde doğum sonrası böyle sorun yaşadınızmı

2. 1 Eylül 2008
  3. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    canım benim bebeğim yok ama yaşadığın normal bişey her bebek ağlar hatta kuzenim en fazla 10dk uyuyup saatlerce ağlardı kırkı geçince düzelir derler daha büyükse gazı vardır dr götür eğer abartılıysa

4. 1 Eylül 2008
  5. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bnde oyle dıyordum bu nasıl cocuk hıc susmazmı delırcem sanmısy-tım hatta kacmayı dusunmustum. tabı o gunler gectı gıttı anlamadım bıle o uykusuz gecelerı yasayan bnmıyım dedım cok zaman .sabah 5olurdu hala aglardı allahım. 3.aydan sonra az az topladı 6.ayda tamammen duzelır
    gercı bnmkı cok huysuz hala sıkılgan kucakta gezıyo cocuk anlıcagın gecıcek bu gunler sabret bıraz.

6. 1 Eylül 2008
  7. melansu

melansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    sağolun biraz olsa teselli oldum inşallah benim kızımda düzelir o ağlıdımı benimde ağlayasım geli
    yo

8. 1 Eylül 2008
  9. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    üzülme canım düzelir.gaz sancısı falan vardır.zinco damla var ondan kullan faydası oluyor.benim oğlum kırkı çıktıntan sonra düzeldi.maşallahı var şimdi gece sadece bi defa uyanıyor emip uyuyor okadar.ama bebek bu huysuzlandığı zamanlar elbetteki olacak.sabırlı ol.

10. 2 Eylül 2008
  11. nmb2358

nmb2358 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun bebişin çok şanslısın ilk çocuğun kız olduğu için bebek tabiki ağlar 15 günden sonra devit 3 damlaya başla mutlaka ben çocuk hastanesinde çalıştım
    kafasındaki bıngıldağı için gelişimi için yani hergün yıka havalar soğumadan çabuk büyür
    iyi ramazanlar

12. 2 Eylül 2008
  13. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    aynen benim kizim da oyle insallah tez zamanda duzelirrrrrrrrrrr

14. 2 Eylül 2008
  15. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canim benim bebeğim 3 ay gece gündüz ağladi hemde ne ağlamak bütün mahalle sesimizi dinliyordu çok gazi vardi uyumuyordu ama zamanla herşey düzeliyor şimdi çok tatli bir kiz oldu...sabirli ol canim elbette kolay değil sikinti stres yalnizlik herşeye dayanikliliğini etkiliyor ama sabret derim...

16. 3 Eylül 2008
  17. yaxgxxixzxixm

yaxgxxixzxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebişin hayırlı olsun.büyük ihtimalle gazı vardır.bizde çok çektik.ağla ağla çocuğun canı çıkıyordu.zamanla geçiyor.önemli olan sabır etmek.bu günlerde sana destek olacak birinin yanında olmasını tavsiye ederim.

18. 3 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

teleslanma bizimde arada bi öyle bağırıyorki içim acıyo valla.ama sabredeceğiz bu günler gececek.ara ara ağlıyorsa korkma dedi doktor bana ama devamlı hiç susmadan ağlarsa o zaman dikkat et demişti