22 gün sonra hamilelik belli olurmu acaba

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve hayatla içiçe tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : hayatla içiçe
  1. kızlar günaydın. nasılsınız umarım hepiniz iyisinidir. moraller güzeldir. ben karışığım biraz da.laparoskopi olalı 22 gün oldu bugün ve ben hala beklemedeyim. doktorumun dedine göre operasyon sonrası herşeyim normale dönmüş. acaba hamile kalmışmıyımdır. 22 gün geçti .çok merak ediyorum. test almak istiyorum ama korkuyorum. yine hüsrana uğrarsam.sanki kasıklarımda hafif bi şişlik var. ama ağrı falan yok. tanıdığım gebe bayanların ilk zamanları kasıklarıında hafif şişlik vardı.yani hemen öyle karın falan şişmiyor. benimki bir umut işte. ne bilim meraktan ölecem .bi bilginiz varmı konuyla ilgili.yardımcı olursanız çok seviinirim. beklemek canımı sıkıyor artık .ne zor şeymiş ya beklemek . bişey çıkmazsa bu ay 2. aşılamam yapılacak . allah hepimizin yardımcısı olsun. ne dersiniz bi test alıyımmı .sabredemiyorum artık. mirmirmirmir

2. 13 Ağustos 2008
  3. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence sabretmelisin ... adetin geçtimi peki...

4. 13 Ağustos 2008
  5. berçil

berçil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede adet gununu bekle

6. 13 Ağustos 2008
  7. en son 4 ağustos ta adet oldum kızlar onun için dedim acaba yapıyım mı test.3 gün sürdü adetim. üzerinden 1 hafta geçti. ya nebiliyim işte. meraklanıyorum.

8. 13 Ağustos 2008
  9. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım daha çok erken beklemelisin... bi dahaki adet döneminde adet görmezsen o zaman şüphelen ama şimdi daha çok erken...

10. 13 Ağustos 2008
  11. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım sultanın dedigi gibi çok erken .ama çok çok meraklanıyorsan git bi test al artık napalım.bilirim böyle durumları al al varsada cıkmaz büyük ihtimalle ama umut işte dimi:1hug:

12. 13 Ağustos 2008
  13. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bence de daha erken biraz daha bekle...

14. 13 Ağustos 2008
  15. canım geçmiş olsun .dr'un nasıl hamile kalmana izin verdiki daha çok yeni olmuşun sen ameliyat walla şaştım kaldım en azından ilk ay bekletmeliydi seni.laparastkopiyi sana araştırma amaçlımı yaptı dr'un?araştırma amaçlıda olsa şaştım kaldım:1shok:

16. 14 Ağustos 2008
  17. paresssss

paresssss güvensizim ama umutluyum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    beklemek çok canını sıktıysa kan testi yaptır derim sonuç kesin olur

18. 14 Ağustos 2008
  19. ulkuu1978

ulkuu1978 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim kardesim 4 agustosta regl oldum diyorsun sonra acaba mi diye kendini sikintiya sokuyorsun daha yeni yumurtlama donemine girmisin once biraz calis sonra adetinde gecikme olursa bildigin testti yap emi canim kolay gelsin:CüvCüv: