22. haftada su gibi akintisi olan var mi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dragonlily tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : dragonlily
  1. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar, ilk gebeligim bu ve 22. haftanin icindeyim, 1 haftadir akintim vardi kokusuz beyaz gibi..hamilelikte akinti olmasi normal diye hep duydum...ama 2 gundur aksamlari su gibi akiskan ve birdenbire geliyor, normal akintim yapiskan, kivamli olurdu ama bu su gibi..ilk defa basima geldigi icin amniyo sivisi olabilir diye ebem doktora gonderdi cok sukur ondan degilmis...sizin de basiniza boyle birsey geldi mi?..yarim avuc kadar sivi bosaliyor birden, ozellikle hareketli yogun gunler gecirdim acaba bir alakasi var midir? cevaplariniz icin simdiden tesekkurler...

2. 26 Mayıs 2010
  3. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben 33 haftalık hamileyim.2 gün önce seninle aynı şikayetten doktoruma gittim.doktorum alttan muayene etti iltihaplanama olduğunu söyledi fitil verdi.korkmuştum bebeğin sıvısı olabilir diye.cünkü daha çok erken.bakalım yarın ilk defa nst ye gircem.hadi hayırlısı

4. 26 Mayıs 2010
  5. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim cevap yazdigin icin cok sagol, insallah nts iyi cikar bebisin zamaninda gelir... bana iltihap da demediler anlamadilar en azindan amniyo sivisi degilmis Allahtan..senin bu akinti disinda baska sikayetin de varmiydi? yani kasinti agri falan da oluyor mu? cok gecmis olsun canim...

6. 26 Mayıs 2010
  7. tuvanna07

tuvanna07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım benimde başıma geldi ve benim de amniyon sıvısı diillddiii ve galiba bazı gebelerde yaşanabilio

8. 26 Mayıs 2010
  9. Dryan

Dryan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de oldu geçen hafta doktora gittim bu yüzden 27 haftalık hamileyim özellikle wc idrarımı yaptıktan sonra sıvı geliyo

10. 26 Mayıs 2010
  11. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canim bende de idrardan sonra oldu kac kez, hatta bazi kisiler idrarla karistiriyosundur dedi... ama aradaki farki gayet iyi hissedebiliyorum idrar degil bu...
    Bu sorunu yasayan arkadaslar sonradan duzeldi mi? yani gecici bir durum muydu bu akintilar acaba? ilk hamilelik olunca tecrubesiz oluyor insan..insallah sorunsuz gelir bebeklerimiz kucagimiza:Saruboceq:

12. 27 Mayıs 2010
  13. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    canim bende bu su gibi akinti yuzunden cok uykusuz geceler gecirdim,erken dogum riskim var ve her an tetikte olup bir de ustune bu tarz akinti olunca cok huzursuz oluyorum.Benim daha 4.aydan beri ara ara su gibi akintim oluyor,ter mi,su mu,idrar mi,iltihap mi bilemiyorum.Sik sik ultrasona giriyorum,cok sukur her zaman suyum normal,evde de kendim turnusol kagidi aldim onunla arada bakiyorum amniyo sivisi mi diye.Telasini anliyorum,insallah sonunu hayirlisi ile gorucez.

14. 27 Mayıs 2010
  15. Dryan

Dryan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktora gittigimde suyun iyi dedi doktor ama dün yine oldu idrardan sonra ayrıca birden geliyo sıvı idrar degil gibi,idrar falanmı kaçırıyorum die düşündüm tekrar doktora gittigimde söyleyecegim

16. 28 Mayıs 2010
  17. mercan76

mercan76 kızımın kızkardeşi geliyo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu tür problemler bende var tickere bakmayın bende 32 haftalık hamileyim bebiş önden gidiyor bende korktum önceleri ama dr kaşıntı yoksa sorun degil dedi rahatladım ped koyuyorum ne yapaym az kaldı sabır kızlar

18. 28 Mayıs 2010
  19. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de ped kullaniyorum bu aralar, amniyo sivisindan dolayi olmamasi cok iyi...napalim zamanin da saglikli gelsin de bebisler biz raziyiz...