22 haftalık hamişler bilgi lütfen

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve GNC tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : GNC
  1. GNC

GNC Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar 22+2 günlük hamişim, bebişimin hareketlerini geçen hafta çok az olmak kaydıyla hissetmeye başladım. dün sabah çok etkili hareketleri vardı ancak bugün hiiiiçççç hareket etmedi fisfisfis bayağı endişelendim, doktorumuda sürekli aramak istemiyorum. Sizlerde nasıl hareketler benneyaptımki bebişimmi çok sakin acaba, keşke çok hareketli olup annesini hep rahatsız etsede rahatlasam senağlama

okuduğum yazılarda 28.haftadan sonra hareketler seyrekleşirse doktorunuzu arayın diyor, şuanki haftalarda ne zamana kadar meraklanmamak normal acaba:a015:

2. 22 Nisan 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Merak etme canım endişelenecek birşey yoktur...
    Aslında bebişlerimiz sürekli hareket halinde olsalar da birçoğunu biz hissetmeyebilirmişiz...

4. 22 Nisan 2008
  5. hiç hareket etmemesi normal değil, nette araştır, bebek hareketlerini nasıl sayacağınla ilgili bilgiler var, bence onları bi oku

6. 22 Nisan 2008
  7. EU2

EU2 Guest

canım çok fazla panik yapmana gerek yok bazen yerinde durmazken bazende bir tık bile olmuyooo....doktorum bu haftadan sonra hissetmeye başlarsın demişti pıt pıt şeklindee....

8. 22 Nisan 2008
  9. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    canım endişelenecek bişey yok bu haftalardan sonra artık netleşir hareketleri.21 haftadan sonra daha net olur hareketleri

10. 22 Nisan 2008
  11. selenay34

selenay34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam bende 22 haftalık hamişim ve bebişim iki gün boyunca nredeyse hareket etmedi çok üzüldüm ağlamaya başladım bide baktımki tekmelemeye başladı şimdi çok şükür harekete devam ediyo drum endişelenmene gerek yok olur böyle dedi endişelenecek bi durum yok tatlım bebişinle sana sağlıklı günler..

12. 22 Nisan 2008
  13. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu haftalarda bebegin hareketi hareket halinde olsa bile herzaman hissedilmez...biraz daha büyünce 27 haftalikken daha net oluyor..önce tiktik yapan ufaklik sonra tekmelemeye basliyor..

14. 24 Nisan 2008
  15. mavigun_82

mavigun_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mrb GNC;
    Bende 21+6 günlük hamişim. Biliyomusun aynı şey benim de başıma geldi. 2 gün bebeğimin hareketlerini hissetmedim. Çoook üzüldüm. Durumu abartıp doktora gittim. Kalp atışlarını falan dinledim. Bebeğin herşeyi normaldi. Bu haftalarda tutarsız oluyormuş hareketleri. Ama benim hala içim içimi yiyo. En son bügün doktora gittim bebeğim çok tembel dedim. Ama herşey yolundaymış. Seninde için rahat olsun:içelim:

16. 24 Nisan 2008
  17. GNC

GNC Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah canım benimde kontrolüm c.tesi günü, inan bana iple çekiyorum. inşallah bende çok güzel haberler alırım. ama bu tutarsızlığı beni deli ediyo :sm_confused: keşke heeeeppp kıpır kıpır olsa siyorum ama eşimde çok kızıyo rahat bırak uyusun diyo ahhh ah anlamıyolar anne yüreğini :dance:

18. 24 Nisan 2008
  19. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende o zamanlar aynen senin gibiydim.bi gün bi iki hareket hissediyosam 2-3 gün hissetmediğim oluyodu.ilk başlarda çok endişelenmiştim herkese soruyodum hatta açtığım başlıklar hala duruyodur.ama sonra anladımki o haftalarda bi gün bi güne uymuyor.ama şimdi rahatlıkla bebeğimi hissediyorum ve karnımı izliyorum inip inip çıkıyor hoplatıyor göbeğimi :) yani sakın endişelenme hiç bişeyi yok bebeğinin turp gibi sadece daha çok küçük annesi biraz daha sabret bi kaç hafta daha geçtikçe dahada netleşecek ve sıklaşacak hareketleri.