22 Nisan'da test yaptıracak arkadaşlar buraya

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Herada tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Herada
  1. Herada

Herada Balparmağın Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam,

Vaktin bir türlü geçmediği güne ulaştık. Bu zorlu günü beraberce atlatalım derim. İnşallah güzel haberleri de yarın buradan birbirimize ulaştırırız.

2. 21 Nisan 2009
  3. Herada

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben yarın sabah kan testine gitmeden, kendimi hazırlamaki çin- ki daha çok olumsuz bir habere- yapmak için bir idrar testi aldım. Aranızda idrar testi yapan var mı, ya da yarınını planlayan?

4. 21 Nisan 2009
  5. serap1997

serap1997 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde 22 nisan .ama biraz morelim bozuk.adet öncesi karnım şişer ve gazım gelirdi. yine aynı belirtiler var.oyüzden pek umutlu deyilim.hayırlısı artık.eyer hamile çıkarsan kendini "sonucu pozitif çıkanlar hastaneleri ve doktorları" başlığına eklemeyi unutma.yarın iyi haberlerle döneriz inşallah:eek:

6. 21 Nisan 2009
  7. Herada

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İyi haberlerini bekliyorum Serap'çım. Sorma, benim de moralim bozulmaya başladı; adet olacakmışım gibi karın ağrılarım var iki gündür ancak buradan da bin kere okuduk ki bu birşey demek değil. Hayırlısıyla müjdeli haberler veririz yarın umarım.

8. 21 Nisan 2009
  9. helike

helike Türkçe özürlü bir yabanci Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar,

Benim de test günüm 22. Ilk haftamda karnımda sürekli batmalar vardi ama onlar 3 gün önce bitti. Başladı normal adet sancılarım ve yumurtalıklarım ağrıyor. Normal adet olacakmışım gibi belirtiler. Hiç umudum yok ve moralim cok bozuk 2 gündür. Yarın öğleden eşimle gidecem teste ve onu da hazırladım. Artik dondurulmuş embriyolarımızı düşünüyorum...

10. 21 Nisan 2009
  11. Herada

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Helike arkadaşım,

Bozma moralini. Dün ve bugün bende de aynı belirtiler var. Ama şimdi umutlu olma zamanı. Moralimizi yüksek tutmamız gereken son gün bugün. Yarın üzüleceksek de üzüleceğiz, ne yapalım? Allah'ın takdiri artık.

12. 21 Nisan 2009
  13. helike

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herade çok teşekkürler moralin için :) INŞALLAH yarın Allah seni güldürür ve tedavin mutlu sona ulaşır :)

Sizin sebebi neydi tedaviye başlamak için? Ben de endometriosiz var eşimde sorun yok, biraz da bilinmeyen türdeyiz. 2,5 yıl çocuk için uğraşıyoruz. 2 negatid aşılamam var bu da ilk mikroenjeksiyonumdu. Bana 10 gün önce 3 blastokist transfer edildi ve çok umutluydum ama artik bilmiyorum....vücüdüm bana karşı çalışıyor her zaman. Dua ediyorum içimden de bu defa süpriz bir şekilde hamile kalmış olabilirim.... :)

14. 21 Nisan 2009
  15. Herada

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgili Arkadaşım,
    Umarım testi gününde tekrarladığında müjdeli haber alırsın ve bu güzel haberi bana da iletirsin. Biz çocuk yapmaya gayet geç karar verdik; üç yumurtlama takibi yapıldı; ben doktor değiştirmeye karar verdim sonrasında. Yeni doktorum da -40 yaşıma girdiğim için- hemen tüp dedi. İki embriyo transferi ve son güne geldik. Sabırsız bir tipim, nasıl dayandım bilmiyorum-ki biliyorum, eşimin ısrarı ile- herhangi bir test yapmadım. Yarını bekliyorum. Hiç kimsenin örneği diğerininkiyle bir değil, belirtiler herkeste farklı, zaten %100 garantili bir süreç değil. Ama umut etmeyi kesmemek lazım. Neticede ben ilahi takdir diyorum, biz kul olarak üzerimize düşeni yapalım ve umut edelim, değil mi?

16. 21 Nisan 2009
  17. helike

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herada doğru diyorsun. Allahın takdırı artik. Herkese hayırlı evlat verir Inşallah!
    Umarım yarin mutlu haber günü olacak, süprizlerin günü olacak :)

18. 21 Nisan 2009
  19. Onur

Onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar bende varım yarın test yapıcaklar arasında gerçi ben dayanamayıp idrar testi yaptım çıktı fakat yinede kesin sonuç yarın kısmetse herkesten güzel hayırlı haberler duymak üzere allah sağlıklı bebekler versin benim bu ikinci denemem ilkindede hamile kalmıştım fakat kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalıdım bunu anlattım yarın olumsuz sonuç alanlar olursa aramızda lütfen üzülmesin her şerde bir hayır vardır diye düşünelim ben bu olumsuzluğu yaşadığım için hep eğer sağlıksız olucaksa tutmasın diye dua ettim iyi bakın kendinize kıymetli anne adayları